gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Asi ve Demir Avatar İmza

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    güüüüüüüüüüüüüüüüzeeeeeeeeeeeeel

3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel emeğine sağlık

Asi ve Demir Avatar İmza konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asi dizisi Murat Yıldırım (Demir) İmza Avatarları

Asi dizisi Murat Yıldırım (Demir) İmza Avatarları

murat yıldırım avatarları asi dizisinin sözleri asi dizisi sözleri +
  2. hadise imza ve avatarlar

hadise imza ve avatarlar

hadise imzası hadisenin imzası hadise imza avatar imzaları imza kaynak:devtürkler
  3. İmza ve avatar çalışmalarım

İmza ve avatar çalışmalarım

avatar çalışmalarım Burda kendi yaptığım çalışmaları sizlerle paylaşacağım.Umarım beğenirsiniz.Devamları gelecektir.
  4. İMZA ve AVATAR yarışması!!!

İMZA ve AVATAR yarışması!!!

Sevgili meleklerim;sitemizin imza ve avatar tasarımcısı olarak sizlere böyle bir yarışma sunuyorum.İmza veya avatarınızı kendiniz yapın ve buraya ekleyin ''ben yarışmak istiyorum'' diye yazın yarışmacı olun.!!!Yarışmamıza toplam 5 kişi katılabilir.Katılan bu yarışmacılarımızın yapmış olduğu çalışmalar siz meleklerimize anket halinde sunulacaktır.Yapmış olduğunuz çalışmanızın üzerine mutlaka...

Sayfayı Paylaş