Aşık Alican Yanarım & Anam 2007 | Melekler Mekanı FORUM - 28 Eylül 2016

Aşık Alican Yanarım & Anam 2007

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

1. Monera

Monera Forum Okuru

aşık alican anam aşık alican kına havası kına havası sözleri hubuyarlıalican
    Aşık Alican Yanarım & Anam 2007

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Aşık Alican Yanarım & Anam 2007[/FONT]

SANATÇI ADI : Aşık Alican

ALBÜM ADI : Yanarım & Anam

YIL : 2007

COVER:

ALBUMDEKi PARCALAR:

1. Aşık Alican - 01 - Calar Saat
    2. Aşık Alican - 02 - Erenler Safa Geldiniz
    3. Aşık Alican - 03 - Asa Pinari
    4. Aşık Alican - 04 - Hubyar Semahi
    5. Aşık Alican - 05 - Olmayinca
    6. Aşık Alican - 06 - Kina Havasi
    7. Aşık Alican - 07 - Samaruklu
    8. Aşık Alican - 08 - Yetis Pirim Hubyar
    9. Aşık Alican - 09 - Bir Baska
    10. Aşık Alican - 10 - Yanarim
    11. Aşık Alican - 11 - Anam
    12. Aşık Alican - 12 - Ölüm Gelince
    13. Aşık Alican - 13 - Ali Ile Gülo

Aşık Alican Yanarım & Anam 2007 konusuna benzer içeriklerimiz
  1. aşıkların bağrı yanar!

Olgunlaşır içte özler Nuru belli eder yüzler Yaş akıtır dertli gözler Akar Allah diye diye Bülbül daldan dala konar Çeşit çeşit nâme sunar Aşıkların bağrı yanar Yanar Allah diye diye Yağmur yüklü bulut ağlar Yeşillenir, otlar bağlar Vadilerde sular çağlar Çağlar Allah diye diye Otlar kurur, kimi çürür Koca dağı duman bürür Yer ile gök durmaz yürür Yürür Allah diye diye Ağaç, yaprak, çiçek...
  2. Aşık Veysel - Anam

Aşık Veysel - Anam dokuz ay koynunda gezdirdi beni ne cefalar cekti ne etti anam aci tatli zahmetime katlandi ucurdu yuvadan yeritti anam analarin hakki kolay odenmez analara ne yakismaz ne denmez bal uykudan gece kalkar usenmez emzirdi salladi uyuttu anam dogurmus beni sivas elinde kundak kucaginda tarla yolunda azik sirtinda orak elinde tasli tarlalarda avuttun anam ben...
  3. Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Benim sende özüm kalmış sözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benim sende izim kalmış gözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benimsin herşeyimsin içimdeki tek sihirsin İstesem de vazgeçemem ooo Kanımsın hep canımsın Sen benim alınyazımsın İstesem de ben silemem Yanar yanar yüreğim aşkına Söndüremem aşığım ben sana Söz-Müzik: Mustafa Sandal
  4. Aşık Gulabi Turnalar 2007

aşık gülabi aşk gülabi aşıkgülabi aşık albümleri indir Aşık Gulabi Turnalar 2007 Albümdeki Eserler 1. Aşık Gulabi - 01 - Sivas Madimakta Canlar 2. Aşık Gulabi - 02 - Vefasiz Yar 3. Aşık Gulabi - 03 - Senin Için 4. Aşık Gulabi - 04 - Söyle Canim 5. Aşık Gulabi - 05 - Omrüm 6. Aşık Gulabi - 06 - Mapushane 7. Aşık Gulabi - 07 - Nere Gidem 8. Aşık Gulabi - 08 - Eller Içinde 9....
  5. Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007

Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007 SANATÇI ADI : Aşık Veysel ALBÜM ADI : Sivas Ellerinden YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1 - Gözle Gel 2 - Söz İle Değil 3 - Dost Dost Diye 4 - Kalkamaz Oldum 5 - Sen Varsın Diye 6 - Güzelliğin On Para Etmez 7 - Dostlar Beni Hatırlasın 8 - Kızılırmak Seni Seni 9 - Bülbül 10 - Emeklerim Zayi oldu 11 - İnsanların İçinde 12 - Kaşların Güzel 13...

Sayfayı Paylaş