gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

aşık bir kedinin yapabilecekleri

Konu, 'Çöplük' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 28 Aralık 2008
  2. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: süpperrrr‏

çok süper bi hikayey miş :D:D:D:

aşık bir kedinin yapabilecekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aŞıK BiR KıZDaN NaMeLeR

aŞıK BiR KıZDaN NaMeLeR

chatnet banane satacaklarsa serverı bitecekse bitsin artık chat param korkum yok içim rahat pederde para var aşkı yaşadım senle chat saatlerimde msn deki ifadelerin bile adı sen çaldığım her resmin sebebi sen chate bir daha başlasam sevgilim arar bulur yine senle chatleşirim adminliği değişmem seninle özelde sohbete cafe kapanana kadar seninle chatleşirim
  2. Test:Nasıl Bir Aşıksınız?

Test:Nasıl Bir Aşıksınız?

ne kadar aşıksın nasıl bir aşıksınız testi ne kadar aşıksın testi aşıksınız kaç ta kaç . Sevgilinizin evine doğru yürüyorsunuz. Oraya varmak için iki yol var. Biri kısa yol ama çok kalabalık ve kasvetli. Diğeri uzun, ama yürürken harika manzaralar ve hoş şeyler görebileceğiniz bir yol. Bu iki yoldan hangisini seçeceksiniz? 2. Yol üzerinde iki gül ağacı görüyorsunuz. Birinde kırmızı güller,...
  3. Bir Kedim biLe yoK!

Bir Kedim biLe yoK!

Merhaba sevgili meli$ler, Bir kaç gündür kedi almayi düsünüyorum. Normal kedilerle ilgili siteler vardir ve kediyle ilgili bilgiler verilmistir belki. Ama ben her culturun kendine has özelliklerine inandigim için, dolayIsIyla her evdede bir evcil hayvana baska bakildigina inaniyorum. Bu yüzden kedisi olan arakdaslardan öneriler bekliyorum. Belki biraz hayat tarzimdan bahsedersem bir...

Sayfayı Paylaş