gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

aŞıK BiR KıZDaN NaMeLeR

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

chatnet banane satacaklarsa serverı
    bitecekse bitsin artık chat param
    korkum yok içim rahat pederde para var
    aşkı yaşadım senle chat saatlerimde

msn deki ifadelerin bile adı sen
    çaldığım her resmin sebebi sen

chate bir daha başlasam sevgilim
    arar bulur yine senle chatleşirim
    adminliği değişmem seninle özelde sohbete
    cafe kapanana kadar seninle chatleşirim

aŞıK BiR KıZDaN NaMeLeR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. psikopat bir aşığın günlüğünden

psikopat bir aşığın günlüğünden

Kafamdan yine milyonlarca sorular geçmekte ve çoğu haklı sorular.Ben neden böyle oldum,niye evet niye.Planları yüksek hedefleri idealleri olan biriydim.Neden anneme babama layık bir evlat olamadım son 4-5 yılda neden kendimi bukadar kaybettim ve neden buna dur diyemiyorum.Ençokta onları üzdüğüme üzülüyorum.Allahtan tek dileğim kardeşimin bana benzememesi.Aklıma çok şey gelmekte ama...
  2. Aşık bir kızın annesine haykırışı

Aşık bir kızın annesine haykırışı

Sus anne...Korkularımı yenmem için onlarla yüzleşmemi bekleme benden.Bırak ben elimde bebeğim,salıncağımda sallanayım...Dizlerim hala onun peşinde koşmalarımdan kanıyor..Bırak,onun adım attığı sokaklara bakıp ağlamayayım... Bakmak için değil,görmek için bakın.Burdayım işte,büyümüş qözüyle bakmayın bana.Öyle olsaydı 'Seni seviyorum'masallarını dinleyip sevgiye ihtiyacı olan bir çocuk misali...
  3. aşık bir kedinin yapabilecekleri

aşık bir kedinin yapabilecekleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bir Koç'a mı aşıksınız?

Bir Koç'a mı aşıksınız?

Azimli ve biraz da dalkavuk olmanız gerekiyor. Koç'lar fark edilmeyi sever ve ona gösterdiğiniz ilgi ve sevginin tadını çıkarmak ister. Ben-merkez sayabileceğimiz bu kişi, her zaman kendinden bahseder. Kendi ayakları üstünde rahatça durabileceğinden, sizden de bunu bekler. İlgi odağı olmaktan delicesine hoşlanan Koç'la birlikte mutlu bir hayat geçirebilmek için onu kalbinizin tam ortasına...
  5. Siz Nasıl Bir Aşıksınız?

Siz Nasıl Bir Aşıksınız?

Bu konu aşk hakkında bilgilere yer vermektedir. Dünya varolup insanoğlu yaratıldığından beri aşk her zaman ve her yerde karşımıza çıkmıştır. Hikayelere, türkülere, şiirlere konu olan aşk hakkında aslında yazılacak birçok şey var. Ama aşkı herkes farklı duygularla yaşayabilir. Aşk karşılıklı olduğu zaman insana mutluluk ve huzur verir ama tam tersi olduğunda ise insana acıdan başka hiçbirşey...

Sayfayı Paylaş