gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

aşık Ebru

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcı Ebru Gündeş adını son zamanlar Günel Zerrab ile andırmıştı şimdide işine bağomlı olduğunu söyledi....... SİZLERLE EVLİYİM!
    EBRU GÜNDEŞ, ÖNCEKİ AKŞAM BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ'NDE VERDİĞİ KONSERDE, SEYİRCİLERİN 'EVLİLİK NE ZAMAN' SORUSUNA 'BEN SİZLERLE EVLİYİM' YANITINI VERDİ.

Ebru Gündeş, minik balerinler, ateş dansçıları ve Vokaliz grubunun müziğiyle renklenen konserinden sevilen şarkılarını seslendirdi. Konserine gelinliği andıran Alexander McQuenn imzalı kıyafetle çıkan Gündeş, bir ara sevenleriyle dertleşti. 34 yaşında olduğunu ancak evlenemediğini söyleyen Gündeş, 'Bu alkışlar, bu sevgiden dolayı çok teşekkür ederim. Galiba ben sizlerle evliyim' diye konuştu.

Özel lazer ve 3 adet led ekranla konserini görsel bir şova dönüştüren Gündeş'e özel ateş dansçıları da eşlik etti. Dansçıların yanı sıra Vokaliz grubuyla bir şarkısını seslendiren Gündeş, bu konser için çok çalıştığını ve bu yüzden heyecanlı olduğu söyledi. Ebru Gündeş, 'Ölümsüz Aşklar' şarkısını sesnlendirirken, minik balerinler ona eşlik etti.

aşık Ebru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık

Aşık

Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik
  3. Emirkan - Aşığım Aşık

Emirkan - Aşığım Aşık

Bu sabah çok mutlu uyandım O sihirli güce inandım Nazarlardan sakla Allah'ım Seviyorum, aşka bulandım Bu duyguyu çok özledim Bundan önce neler çektim Buldum artık şükürler olsun Şimdi gerçekten sevdim Aşığım aşık, deliler gibiyim Bir kaç yıldır serseriyim Aradığım aşkı buldum Ben gönlümün elçisiyim __________________
  4. Messenger aşıkları

Messenger aşıkları

Messenger aşıkları Muhasebeci delikanlı gecenin bir vakti, elinde uzaktan kumanda aleti ile esneye esneye ve miskin miskin televizyon kanallarını tararken, az önce kayıtsızca geçtiği kanala, gözlerini biraz daha açarak geri döndü. Çünkü bir önceki kanalda dünyanın en güzel yüzlü kadını duruyordu. Daha doğrusu ona öyle geldi; bu güzel yüz, karşısında birisi ile söyleşi yapıyor olmalıydı; o...

Sayfayı Paylaş