gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Aşık Erkek Ne Yapar

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

seven erkek kacarmı Yeni ve çok güzel duygulara sahipsiniz. Aşk mı acaba diyorsunuz. Onu düşünmekten, sürekli onu görme isteğinden kendinizi alamıyorsunuz. Sesini duymak için fırsat yaratıp telefona sarılıyorsunuz… Evet bunun adı aşk. Peki o da size aşık mı? Aşık olduğunu anlayabilirsiniz. Tıpkı size olanlar ona da olur. Aşık değilse nasıl davranır? Türden soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.
    - Bağlıysa..

Size bir kaç gün önceden randevu veriyorsa, içinden gelerek sizi görmek istiyordur,

Arkadaşları onunla sürekli tartışma çabasında olsalar da o aldırmaz, aklında sadece siz varsınızdır. Dostları, arkadaşları onun betona çarpmış gibi görünmesinden şikayetçidirler.

Sizi görebilmek, sizinle vakit geçirebilmek için kendisine vakit ayırmanızı ister. İş yerinizden izin almanızı da ister.

Yaşadığı ilişkiden mutludur. Öyle ki, ailesi ve yakın çevresi onu, daha önce bu kadar mutlu görmediklerini söylerler.

Sizinle birlikte olmak için yaptığı bir programı iptal etmesi gerektiğinde üzülür, kendini kötü hisseder. Nereye giderse gitsin mahçup ifadeyle mutlaka sizi arar, doğru söylediğini bilmenizi ister.

Sizin mutlu olduğunuzu bilmek için her an gülümsediğinizi görmek ister.

Sizin de uygun olduğunuz her an her dakika sizi görmek ister.

- Bağlı değilse..

Sizi sık aralıklarla aramaz, hatta on gün ya da onbeş gün aramadığı zamanlar olur. Bir süre sonra aniden telefon edebilir.

Randevularında önceliği hep erkek arkadaşlarına verir.

Tatil planlarına kesinlikle sizi dahil etmez.

Sürekli önceki kız arkadaşından bahseder.

Güzel bir akşam yemeği planladınız ya da birlikte birşeyler yapıp vakit geçirmek istediniz. O, akşamki programı iptal eder, aradığınızda ulaşamazsınız. Ertesi gün aradığında ise mazereti hazırdır.

Sizinle dışarıda bir yerlerde yemek ya da birşeyler içmek için görüşmek istemez. Para harcamadığı gibi sizden ödünç para da ister.

Haftasonu için akşam program yaparsınız, siz hazır olduğunuzu hissettirseniz dahi o hazır değildir.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    zaten bir zaman sonra aşk gidiyor bağlılık kalıyor

3. sessizprenses

sessizprenses Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    evet çok haklısın ilkimsu :)
    aşk gidiyor,bağlılık ve alışkanlık kalıyor bence de..

Aşık Erkek Ne Yapar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yaparsınız?

Ne yaparsınız?

Telefonun çekmediği ve ıssız bi yolda kar yağmaya başlıyor. Zincir takmak üzere arabanızı durduruyorsunuz. Arka lastiklerden birini söküp 4 tane vidayı kenara koyuyorsunuz. Bir süre sonra her yeri kar kaplıyor ve vidaları nereye koyduğunuzu bulamıyorsunuz. Oysa lastiği tekrar takıp, acilen yola devam etmeniz gerekiyor. Ne Yaparsınız?
  2. Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

reddedilen erkek ne yapar 1. ben acilarin cocuguyum modeli -meltem benimle cikar misin? -hayir salak -tamam meltem simdi git ve beni yanlizligim ile yanliz birak 2. kivrak modeli - meltem benimle cikar misin, misal iki biletim var ateslerin dansi'na? - hayir salak - aa simdi hatirladim, hülya'ya soz vermistim... oteki sefere insallah... 3. tehdit eden modeli - meltem benimle cikar...
  3. Bir günlüğüne erkek olsanız ne yapardınız?

Bir günlüğüne erkek olsanız ne yapardınız?

Evet arkadaşlar bir günlüğüne erkek olsanız ne yaparsınız? Hadi bakalım sadece bir günlük iyi değerlendirelim... buyrun...
  4. aşık erkek ne yapar

aşık erkek ne yapar

aşık erkek ne yapar seven erkek ne yapar aşık adam adam sevgililer Sevgiliniz ya da eşiniz size ne kadar bağlı? Aşık erkek ne yapar? Önceden randevu verir ve bu arada da sizi içinden geldiği için görmek ister. Kafadarları onun burun üstü yere çakıldığından şikayet ederler. Onunla tartışırlar ama o aldırmaz görünür. Birlikte çıkmanız için sizden sürekli olarak işinizden zaman ayırmanızı...
  5. Ne yaparım

Ne yaparım

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada...

Sayfayı Paylaş