gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Aşık Gulabi Turnalar 2007

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

aşık gülabi aşk gülabi aşıkgülabi aşık albümleri indir Aşık Gulabi Turnalar 2007

Albümdeki Eserler

1. Aşık Gulabi - 01 - Sivas Madimakta Canlar
    2. Aşık Gulabi - 02 - Vefasiz Yar
    3. Aşık Gulabi - 03 - Senin Için
    4. Aşık Gulabi - 04 - Söyle Canim
    5. Aşık Gulabi - 05 - Omrüm
    6. Aşık Gulabi - 06 - Mapushane
    7. Aşık Gulabi - 07 - Nere Gidem
    8. Aşık Gulabi - 08 - Eller Içinde
    9. Aşık Gulabi - 09 - Turnalar (Uzun Hava)
    10. Aşık Gulabi - 10 - Deleli (Uzun Hava)

Aşık Gulabi Turnalar 2007 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Turna

Turna

Bu kuşu görmek güçsüz, zayıf bir adama; toplu hareket etmeyi ve şirket kurmayı sevin kavme, bu kuşu almak kötü ahlaklı insanlarla dostluk kurmaya, usaklara yolculuk yapmaya yahut gurbetten dönmeye, Yerlşim alanlarında çok turna görmek şiddetli kışa, Bu kkuşun eti ve tüyü yoksul için mala delalet eder.Rüyada turna görmek, kuvvetsiz fakir bir adamdir. Rüyada bir tuma aldigini gören kimse kötü...
  2. Aşık Veysel - Havalanma Telli Turnam

Aşık Veysel - Havalanma Telli Turnam

Aşık Veysel - Havalanma Telli Turnam havalanma telli durnam aman... ey uçup getme yele karşı ah niye doğdun sarı yıldız mavi yıldız zülüflerin tel tel olmuş aman... ey dcküp getme yele karşı ah niye doğdun sarı yıldız mavi yıldız evler yıkan beller buken kanlı mı oldun kervan kıran don... şahinim var bazlarım var aman... ey ördeğim var kazlarım var ah niye doğdun sarı yıldız mavi...
  3. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  4. Aşık Alican Yanarım & Anam 2007

Aşık Alican Yanarım & Anam 2007

aşık alican anam aşık alican kına havası kına havası sözleri hubuyarlıalican Aşık Alican Yanarım & Anam 2007 Aşık Alican Yanarım & Anam 2007 SANATÇI ADI : Aşık Alican ALBÜM ADI : Yanarım & Anam YIL : 2007 COVER: ALBUMDEKi PARCALAR: 1. Aşık Alican - 01 - Calar Saat 2. Aşık Alican - 02 - Erenler Safa Geldiniz 3. Aşık Alican - 03 - Asa Pinari 4. Aşık Alican - 04 -...
  5. Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007

Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007

Aşık Veysel Sivas Ellerinden 2007 SANATÇI ADI : Aşık Veysel ALBÜM ADI : Sivas Ellerinden YIL : 2007 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 1 - Gözle Gel 2 - Söz İle Değil 3 - Dost Dost Diye 4 - Kalkamaz Oldum 5 - Sen Varsın Diye 6 - Güzelliğin On Para Etmez 7 - Dostlar Beni Hatırlasın 8 - Kızılırmak Seni Seni 9 - Bülbül 10 - Emeklerim Zayi oldu 11 - İnsanların İçinde 12 - Kaşların Güzel 13...

Sayfayı Paylaş