gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Aşık Gurupları Hakkında

Konu, 'Kadınca' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

aşık aşk, nedir, nasıl oluşur, sevgi, resimleri, aşık gurupları için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Uzmanlar, tutum ve davranışlarına göre âşıkları çeşitli kategorilere ayırıyorlar. Aşka inanmayan, tutku dolu, dost ve sahiplenen âşıklar olarak gruplandırılan aşıklardan hangisi size uygun? Merak ediyorsanız yazımızı dikkatle okuyun…

Antrenör âşık

Aşka aslında çok da inanmıyorsunuz. Sevgilinize sürekli taktikler veriyorsunuz. Gerektiğinde iş değiştirmesi için baskı yapıyorsunuz. Ama onu biraz rahat bırakmalı ve siz de rahatlamalısınız.

Dost âşık

Aşk, her şeyden önce güven sizin için. Uçarılık size göre değil. İlişkileriniz hep uzun soluklu. Sevgilinizle her şeyi yapmayı, onunla tüm hayatı paylaşmayı istiyorsunuz. Ancak dostça tavırlarınızın yanında bir sevgilinin şefkatini de ondan esirgemeyin.

Sahiplenen âşık

Onsuz bir hayatın nasıl olacağını düşünüyor ve onun odak noktası olmak için çabalıyorsunuz. Sorunlar da burada başlıyor. Onun adına yaşamaktan, iki vücutta tek ruh olmaktan vazgeçin.

Tutkulu âşık

Onu çok çekici buluyorsunuz. Siz aşka aşık bir insansınız. Partnerinizin de öyle olmasını tercih ediyorsunuz. Onsuz bir dakika bile ızdırap içinde geçiyor. Çevrenizdekiler sizden ‘Romeo ve Juliet’ diye söz ediyor. Hep imkânsız aşkların peşinde koşuyorsunuz. Onun için şiirler yazıyorsunuz.

siz hangi aşık gurubuna giriyorsunuz melekler :D:D

Aşık Gurupları Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. jellibon gurubu

jellibon gurubu

nivea body aerobik cd nivea body aerobik cd indir download indir cevap cdsi hanımlar benim grubuma hoş geldiniz... benim kilom şu an 71 :D boyum 165cm bu geceden itibaren kilo vermeye başlıyorum. kolay kilo veren biri değilim. ama inşallah başaracağım tarih:10 kasım 2008 size her hafta kilomu yazacağım sizde bana katılın hadi bakalım ben burdayım siz nerdesiniz... hedefim 7 kilo...
  2. Dört temel gıda gurubu

Dört temel gıda gurubu

1950'lerde dört temel gıda grubu kavramı geliştirildi. Amaç insanlara dengeli, sağlıklı bir diyetin temelini oluşturmak için uygun türleri ve miktarları seçmelerine yardımcı olmaktı. Bu gruplar şunlardır: · Süt ve süt ürünleri · Et, balık ve kümes hayvanları · Sebze ve meyvelar · Tahıllar (ekmek ve hububat gibi) Kalori tüketimini arttırmak isteyen insanlar için beşinci bir grup da vardır. Bu...
  3. Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Yeni Dizi Egeli Aşıklar Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu Egeli Aşıklar oyuncularının isimleri Sevgili melekler, yazın gelmesiyle birlikte yazlık diziler de yavaş yavaş sezonu açmaya başladı. Bu yazımızda Egeli Aşıklar oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler vereceğiz sizlere. Dizinin başrol oyuncularından biri Arka Sokaklar dizisinde tanıdığımız İlker İnanoğlu :) 1984 yılında çekilen Alev Alev filminin dizi versiyonu...
  4. Yeni Dizi Ege Aşıkları Senaryosu Hakkında Bilgiler

Yeni Dizi Ege Aşıkları Senaryosu Hakkında Bilgiler

Ege Aşıkları Dizi Konusu Ege Aşıkları konusu Ege Aşıkları dizisinin konusu Sevgili melekler, Erler Film 28 yıl önce beyazperde için çektiği Alev Alev filmini televizyon dizisi olarak çekmeye karar verdi. Çekimlerine başlanan dizinin adı Ege Aşıkları olacak. Şimdi gelelim Ege Aşıkları dizi konusu ile ilgili bilgilere.. :) Çekimlerine başlanan Ege Aşıkları dizisi Erler Film’in 28 yıl sonra...

Sayfayı Paylaş