gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Aşık Olduğum Değil .......

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşık Olduğum Değil .......

Güzel bir paylasimdi sagol :)

Aşık Olduğum Değil ....... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıvanç tatlıtuğ'un aşık olduğu güzel

Kıvanç tatlıtuğ'un aşık olduğu güzel

Kıvanç Tatlıtuğ, gönlünü 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam’a kaptırdı. Vatan gazetesinin haberine göre Şam ile komşusunun partisinde tanışan Tatlıtuğ yeni yıla yeni aşkıyla girdi.
  2. Ne olduğunu anlamış değilim

Ne olduğunu anlamış değilim

Foruma giriş yaparken üye adımı ve şifremi yazıyorum giriş yapıyorum ama son mesajları göremiyorum girmemişim gibi kullanıcı adı sifre yazıyo ama herangi bi bölüme tıkladığımda giriş yapmışım gibi üye adım yazıyo mesaj atıyorum foruma tıklayınca giriş yapmam gerektiğini görüyorum bunu 2 bilgisayardan da denedim böyle oldu sorun ne ve ben derdimi anlatabildimmi acaba? :S
  3. Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz kızlar ?

Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz kızlar ?

Kızlar ben hiç aşık olmadım ve merak ediyorum. Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz ? Aşık olmak nasıl birşey ?...
  4. aşık olduğunuz kişiden hiç soğudunuzmu

aşık olduğunuz kişiden hiç soğudunuzmu

selam kızlar size bir sorum olacak hiç delicesine aşık olduğunuz birinden soğudunuzu anladığınız oldumu yada aaa ben bunamı aşık olmuşum dediğiniz oldumu hiç. Ben erkek arakdaşımdan sanırım bugünlere soğudunumu hissediyorum ama gelip geçicimi yoksa aşk bittimi orasını bilemiyorum.
  5. Erkeğin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Kolay Yolları!

Erkeğin Size Aşık Olduğunu Anlamanın Kolay Yolları!

aşık olan erkek nasıl anlaşılır, erkeğin aşık olduğu nasıl anlaşılır, erkeğin hoşlandığı nasıl anlaşılır Sevgili melekler, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektör Danışmanı ve Kişisel Gelişim Uzmanı Prof. Dr. Metin Işık, aşkın beden diliyle de ifade edilebildiğini, aşık olunduğunda vücudun gösterdiği tepkilerin aşkın habercisi olabileceğini söyledi. Aşık olduğunu nasıl anlarsınız? Prof. Dr....

Sayfayı Paylaş