gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aşık olduğunuz kişiden hiç soğudunuzmu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam kızlar size bir sorum olacak hiç delicesine aşık olduğunuz birinden soğudunuzu anladığınız oldumu yada aaa ben bunamı aşık olmuşum dediğiniz oldumu hiç. Ben erkek arakdaşımdan sanırım bugünlere soğudunumu hissediyorum ama gelip geçicimi yoksa aşk bittimi orasını bilemiyorum.

aşık olduğunuz kişiden hiç soğudunuzmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşık Olduğum Değil .......

Aşık Olduğum Değil .......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. erkeklerin yabancı olduğu ve hiç anlamadıkları duygular..

erkeklerin yabancı olduğu ve hiç anlamadıkları duygular..

Erkeklerin kendilerini kadınların yerine koyup onlar gibi düşünemeyecekleri durumlardır. mesela; Ayrılıklarda yaşanan o acılı annelik duygusunu... O’na pişirilen yemek sırasında nasıl da mutlu olunduğunu... "Acaba beni terk edecek mi? aldatacak mı?" dürtüsünün sancısını... Rimelin sebepli akmasını... Sırf bir kerecik sesini duyabilmek için gece yapılan telefon...
  3. Kıvanç tatlıtuğ'un aşık olduğu güzel

Kıvanç tatlıtuğ'un aşık olduğu güzel

Kıvanç Tatlıtuğ, gönlünü 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam’a kaptırdı. Vatan gazetesinin haberine göre Şam ile komşusunun partisinde tanışan Tatlıtuğ yeni yıla yeni aşkıyla girdi.
  4. birden fazla kişiye aşık olmak (polyamory)

birden fazla kişiye aşık olmak (polyamory)

polyamory ne demek polyamory nedir Polyamory (Poliamori) nedir diyebilirsiniz anlamı birden fazla kişiye aşık olmak demektir. Bununda bilimsel adı varmış.Polyamory.....Bana pek mümkün gibi görünmese de yaşayan oldukça fazla insan varmış...Bir gönülde bir kaç aşk nasıl olur ki...Anlayan varsa beri gelsin:) Diğer adıyla grup aşk demek oluyor çünkü Poli: çoklu ve Amor: aşk anlamlarına...
  5. Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz kızlar ?

Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz kızlar ?

Kızlar ben hiç aşık olmadım ve merak ediyorum. Aşık olduğunuzu nasıl anlıyorsunuz ? Aşık olmak nasıl birşey ?...

Sayfayı Paylaş