gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Aşık Oldum şanina ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

hakka aşık oldun ise ilahisi sözleri hakka aşık oldun ise ilahisi Aşık oldum şerefine şanına Canım sana kurban olsun Muhammed
    Senin aşkın ile kıydım canıma
    Canım sana kurban olsun Muhammed
    Seni sevdim ben usandım canımdan
    Bekliyorum haber gelmez cenandan
    Senin aşkın ile geçtim bu candan
    Seni sevmeyen canı niderim
    Seherlerde ahu feryat ederim
    Şefaat etmesen acep niderim
    Gece gündüz Hakka boyun bükerim
    Rızan ile gözyaşı dökerim
    Dünyanın mekrinden bende korkarım
    Bu sefil Fehminin perişan hali
    Azdırmış nefsini süremez yolu
    Ağlattın kapında bu günahkar kulu

Aşık Oldum şanina ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan:Yeniden aşık oldum

Alişan:Yeniden aşık oldum

Alişan’ın yalnızlığı sonunda bitti. İki aydır hayatında birinin olduğunu açıklayan şarkıcı, “Gazetelerde ‘Bir kızı beğeniyorum, ama bana yüz vermiyor’ diye haberim çıkınca, ‘O kız ben miyim?’ diye mesaj attı. ‘Evet, sensin’ deyince de arkadaşlığımız başladı” diyor. Macaristan’da giyim mağazası açtınız, bunun üzerine “askerlikten kaçıyor” denildi. Ne zaman askere gideceksiniz? - Kimse...
  2. Aşkın İle Aşıklar İlahisi

Aşkın İle Aşıklar İlahisi

Aşkın ile aşıklar Yansın ya Rasûlallah İçip aşkın şerabın Kansın ya Rasûlallah Şol seni seven kişi Verir yoluna başı İki cihan güneşi Sensin ya Rasûlallah Şol seni sevenlere Kıl şefaat onlara Mümin olan tenlere Cansın Ya Resulallah Aşık oldum dildare Bülbül oldum gülzare Seni sevmeyen nare Yansın Ya Resulallah Şol seni seven sübhan Oldu kamuya sultan Canım yoluna kurban...
  3. Hakka Aşık Olan Gelsin İlahisi

Hakka Aşık Olan Gelsin İlahisi

hakka aşık olanlar ilahisi derdine derman isteyen gelsin hakka aşık olan sözleri olan kişi kişi sözleri Bu yol Hak yoludur Hakka aşık olan gelsin Hak yolu derman yoludur Derdine derman arayan gelsin Hak Muhammedin yoludur Muhammed Rabbinin Gülüdür Sevda Güllerde gizlidir Gönlünde Gül sevdası isteyen gelsin Hak hayatın manasıdır Hayatı anlamak isteyen gelsin Hak sabrın kalesidir...
  4. canım kurban olsun ilahisi

canım kurban olsun ilahisi

Canım kurban olsun senin yoluna Adı güzel kendi güzel Muhammed Gel şefaat eyle kemter kuluna Adı güzel kendi güzel Muhmamed Mümin olanların çoktur cefası Ahirette vardır zevk-ü sefası Onsekizbin alemin Mustafası Adı güzel kendi güzel Muhammed Yunus der neylerem cihanı sensiz Sen hak peygambersin şeksiz gümansız Sana inanmayan gider imansız Adı güzel kendi güzel Muhammed
  5. Yükesek Topuk [aşık Oldum (: ]

Yükesek Topuk [aşık Oldum (: ]

Topuklu ayakkabıyı giymeyi severim ama bitürlü giyemiyorum.Hele bunlar fazla abartılı hiç giyemem heralde.Ama topuk seven meleklerimiz için bence muhteşem modeller. Ama Ama Çok Güzeller Değil Mi

Sayfayı Paylaş