gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aşık olmak

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada aşık olduğunu görmek, doğru yolda ilerlemek için çaba sarfedeceğine,sevgilisine kavuşan bir aşığı görmek, fayda elde edeceğine, birisini size aşık görmek,size aşık olan kişiye faydalı olacağınıza işarettir.

Aşık olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinan Özen - Aşık Olmak İstiyorum

Sinan Özen - Aşık Olmak İstiyorum

sinan özen aynalarda gülümsemek sinan özen istiyorum Sabahlari Uyaninca Bir Ses Duymak Istiyorum Aynalarada GÜlÜmsemek Asik Olmak Istiyorum Sabahlari Uyaninca Bir Ses Duymak Istiyorum Aynalarada GÜlÜmsemek Asik Olmak Istiyorum Istiyorum Istiyorum Istiyorum Istiyorum Aynalarada GÜlÜmsemek Asik Olmak Istiyorum Istiyorum Istiyorum Istiyorum Istiyorum Aynalarada GÜlÜmsemek Asik Olmak Istiyorum...
  2. Aşık olmak Msn Nickleri

Aşık olmak Msn Nickleri

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi... Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm. Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun. Kimbilir hangi...
  3. Aşık Olmak ve Aşık  Kalabilmek

Aşık Olmak ve Aşık Kalabilmek

aşk, aşık olmak, sevgi, kadınlar ve erkekler hakkında,aşık kalabilmenin yöntemleri burada hanımlar Aşık olmak ve aşık kalmak en güzeli bu değil midir melişler aşık olmak kolay kalabilmek işin cabası.. Bir insana âşıksanız, sadece bir bakışı içinizi titretir. Bir dokunuşu tüm bedeninizi ele geçirir. Onunla kuşatılırsınız ve bu hal sizi mutlu eder. Aşk, kendi varlığınızla beraber, tüm...
  4. Aşık olmak günah mı?

Aşık olmak günah mı?

Sual: Günah işlememek şartı ile birini sevmekte mahzur var mıdır? CEVAP Sevgi, insanın elinde olmayan bir duygudur. İffeti, yani namusu korumak ve günah olan işlerden kaçmak şartı ile birine karşı sevgi duymakta mahzur yoktur. Hatta iffetini koruyarak sevgisini gizlemek çok sevaptır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Aşkını gizleyip, iffetini muhafaza ederek ölen şehittir.) [Hakim, Hatib]...

Sayfayı Paylaş