gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

aşık ve efkarlı gifler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

aşık ve efkarlı gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev -efkarlıyım

nev -efkarlıyım

Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca cınar Zor gunumde nıcesını andım Muhabbet yetmezmıs bılmedım Dun bugun dedım gonlum avuttum Yarın yetmezmıs bılmedım Dert bır yandan Sevda bır yandan Derman yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Su dunyanın halıne kandım Ben yalnızmışım bılmedım Gonul ıcın ıcın yanar da Sabır yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca...
  2. aşk gifleri aşıklara gelsin

aşk gifleri aşıklara gelsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Aşıklara Özel Romantik Gifler

Aşıklara Özel Romantik Gifler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Aşık Olmak ve Aşık  Kalabilmek

Aşık Olmak ve Aşık Kalabilmek

aşk, aşık olmak, sevgi, kadınlar ve erkekler hakkında,aşık kalabilmenin yöntemleri burada hanımlar Aşık olmak ve aşık kalmak en güzeli bu değil midir melişler aşık olmak kolay kalabilmek işin cabası.. Bir insana âşıksanız, sadece bir bakışı içinizi titretir. Bir dokunuşu tüm bedeninizi ele geçirir. Onunla kuşatılırsınız ve bu hal sizi mutlu eder. Aşk, kendi varlığınızla beraber, tüm...

Sayfayı Paylaş