gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Asikar Tuana 2008

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Asikar Tuana 2008[/FONT]

SANATÇI ADI : Asikar

ALBÜM ADI : Tuana

YIL : 2008

COVER:

ALBUMDEKi PARCALAR:

1. Aşikar - Intro
    2. Aşikar Ft. Başar - Tuana
    3. Aşikar - Sinir Krizlerim
    4. Aşikar Ft. Kılıç - Ölüm Sana Merhaba
    5. Aşikar - Madalyonun Gerçek Yüzü
    6. Aşikar - Bakarsın Ölürüm [Skit]
    7. Aşikar Ft. Egoeast - Ses Dalgası
    8. Aşikar - Kalpteki Pianolar
    9. Aşikar - Serenat [2006]
    10. Aşikar - Outro

Asikar Tuana 2008 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Levent Yüksel - Tuana

Levent Yüksel - Tuana

tuana, dallarına karlar yağıyor tuana ay, yüreğine ayaz vurur da sen üşürsün oralarda uyan, artık uyan kara gülüm zaman yok, kara gülüm mekan yok tut, asırlık umutlarla acılarla tut, bırakma peşini hayatın ateşini gel ah, akıp gider oyun akıp gider devam eder hayat ah, uyan da gel tuana yüreğim kan ağlıyor sana söz yine baharlar gelecek sana söz ışık sönmeyecek ölüm yok ki tuana...
  2. Majesty Club Tuana

Majesty Club Tuana

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tuan Tunalı Boyu

Tuan Tunalı Boyu

Tuan Tunalı Boyu kaç arkadaşlar acilen yazar mısınız bana merak ettim boyunu
  4. Tuan Tunalı Hayatı

Tuan Tunalı Hayatı

Tuan Tunalı Hayatı hakkında bilgi istiyorum sizden acilen biyografisini paylaşın.
  5. Tuan Tunalı Hakkında Bilgi

Tuan Tunalı Hakkında Bilgi

Tuan Tunalı Hayatı Tuan Tunalı Hakkında Bilgi Sevilen dizi Deniz Yıldızı'nda rol alan Tuan Tunalı hakkında merak edilen bilgileri bu yazımızda siz Melek'lerimiz için ve Tuan Tunalı hayranları için paylasşıyor ve bizden Tuan Tunalı biyografisi isteyen misafirimiz için Tuan Tunalı hakkında bilgiler sunuyoruz. Tuan Tunalı 02.12.1983 Belçika doğumludur. Tuan Tunalı dizilerde son zamanlarda...

Sayfayı Paylaş