gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Aşıkken Çok Şapşal Oluyorum '' Diyen Ünlü Oyuncu Kim ?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

zeynep beşerler zeynep beşerler haberleri zeynep beşerler 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Kenan İmirzalıoğlu ile aşkı yıllar süren ancak sonunda ayrılan Zeynep Beşerler , Formsante dergisine bir röportaj verdi melekler . Arka Sokaklar dizisinde ki başarılı performansıyla izlediğimiz Zeynep Beşerler, verdiği röportajda ''Aşıkken çok şapşal oluyorum '' diyerek şaşırttı. Zeynep Beşerler haberleri , haberin devamı şöyle ;

* Şu sıralar neler yapıyorsunuz?

- Arka Sokaklar dizisinin çalışmaları yoğun şekildesürüyor. Bu yoğunluk haziran ayına kadar devam edecek. Yeni projelerim arasındabir sinema filmi olabilir, şu an gelen teklifleri değerlendirme aşamasındayım.Ocak ayında da bir televizyon programına başlayabilirim, çünkü değişikliğeihtiyacım var.

* Televizyonla tanışmanız nasıl oldu?

- Bir tesadüf sonucu Sinan Çetinle tanıştım, sonrabir reklam filminde oynadım. Reklam filminin yankılarıyla televizyona başladım.Sonrasında program sundum, ardından Tarkanın klibi ve ilk dizim Alacakaranlık geldi. 10 yıl oldu, ben bile nasıl geçtiğini anlamadım...

* Uzun zamandır Arka Sokaklar dizisindesiniz. Budizi size neler öğretti?

- Arka Sokaklardaki rolüm, şu ana kadaroynadıklarımdan çok farklı. Bir polisi oynuyorum ve öncekilerden daha atik,daha canlı bir karakter. Bu rol benim polislere bakış açımı değiştirdi.Polislere genelde korkularak bakılır ya, tedirginlik yaratırlar. Benim bakışaçım o anlamda çok değişti. Polislere karşı korkum kırıldı.

KIVANÇ KENDİNİ ÇOK GELİŞTİRDİ

* Yolda yürürken insanların sizi tanıması nasılhissettiriyor?

- Tanınmanın bir tek basın açısından zorluklarıoluyor. İstediğin gibi hareket edemiyorsun ve etraftaki kişiler de sürekli sanabaktığında Acaba bir şey mi yaptım, neden bana bakıyorlar? diye düşünüyorsun.Onun dışında bir zorluğu yok. Benim hayatımda da değişen hiçbir şey yok. Hâlsaçlarım tepeden toplu, spor ayakkabılarla dışarı çıkıyorum. Ünlüyüm, sokağadüzgün çıkmalıyım diye düşünmüyorum. Dediğim gibi sadece basın konusundarahatsızlık olabiliyor ama onlarla da bunca yıldır birlikteyiz, birbirimizealıştık. Birlikte büyüdük diyebilirim.

* Beğendiğiniz oyuncular var mı?

- Nurgül Yeşilçay ve Beren Saat bence çok başarılı.Kıvanç Tatlıtuğ da çok iyi ve inanılmaz şekilde kendini geliştiriyor.

* İleriye yönelik en büyük hayaliniz ne?

- Derviş Zaimin filminde oynamayı çok isterim. Onunfilmlerini çok beğeniyorum. Çağan Irmakın filminde oynamayı da çok isterim.

ALIŞVERİŞTEN NEFRET EDİYORUM

* Modayı takip ediyor musunuz?

- Etmiyorum, çünkü neyin içinde rahatsam onugiyiyorum. Fakat her yer tekdüze ve modanın esiri olduğu için alışverişeçıktığında ister istemez modayı takip etmiş oluyorsun.

* Nerelerden alışveriş yaparsınız?

- Bir alışveriş merkezine gidip, çok kalabalıkolmayan bir dükkana giriyor ve beğendiğim ürünleri hiç denemeden alıp çıkıyorum.Alışveriş yapmayı hiç sevmediğim için ihtiyaçlarımı çoğu zaman kardeşimesöylüyorum. O benim yerime istediklerimi alıyor.

* İleride estetik yaptırmayı düşünür müsünüz?

- Yaşlandığımda beni çok rahatsız eden, gözüme batanbir şey olursa estetik yaptırırım, niye yaptırmayayım? Ama oyunculuğa devamedeceksem çok belli olmayan, mimikleri kaybetmeyeceğim estetikler yaptırmayıtercih ederim. 60 yaşında porselen gibi bir surat istemem.

AŞIKKEN ŞAPŞAL OLABİLİYORUM

* Zeynep Beşerler nasıl bir aşık?

- Tatlı bir aşık oluyorum. Aynı zamanda şapşallık dageliyor. Durduk yere kendimi sırıtırken bulabiliyorum. Ama kendimi çokkaybetmiyorum. Şuursuz olmuyorum. Oyunlardan çok hoşlanmıyorum. Bir adımsonrasını da düşünmüyorum. Bunu yaparsam beni yanlış anlar mı? diyedüşünmüyorum. O anda içimden ne geliyorsa onu yapıyorum.

* Aşık mısınız?

- Hayatımda şu an biri var ve ilişkimiz iyi gidiyor.Keyifli ve mutluyum.

* Bir erkek sizi nasıl etkiler?

- Enerjisi etkiler. Güzel gülmesi benim için önemli.Zekasına da önem veririm. Kendine güveni olmalı.

* En büyük korkunuz nedir?

- En büyük korkum sevdiklerimin başına bir şeygelmesi. Hastalık ve ölümden çok korkuyorum. Bir de depremden fobik derecedekorkuyorum diyebilirim. İzmir deprem bölgesi ve orada çok sallanırsınız. Depremkelimesini duyduğum her an panik atak geçiriyorum. Kendimden geçiyorum, çokkötü oluyorum.

BALIK FOBİM VAR

Balık fobim var. Hiç sevmem balıkları. Akvaryumabakmayı sevmiyorum. Balık yemeyi de sevmiyorum. Hoşuma gitmiyor. Balık sürülerigeçerken hayatta denize girmem.

ELLERİM VE AYAKLARIM KOCAMAN

Vücudunuzda beğenmediğiniz yerleriniz var mı?

- Kocaman ellerim ve kocaman ayaklarım var. Aslındabeğenmediğim yerlerimi saymaya kalksam, bir sürü şey sayarım!

''Aşıkken Çok Şapşal Oluyorum '' Diyen Ünlü Oyuncu Kim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

Kimlere Aşık Oluyorsunuz?

kime aşık oluyorsunuz testi Aşk denen olgu hepimizin kapısına en az bir kere uğramıştır. Peki neden aşık oluruz? Bizi karşı cinste etkileyen nedir? Herkese doğarken bir görev biçilir ve biz aşık olurken bile bu görevleri yerine getirmemize yardım edecek kişilere aşık oluruz. Testimizi tamamladıktan sonra hem ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak, hem de kime neden aşık olduğunuza daha net...
  2. Ege Aşıkları Dizisinde Oynayacak Oyuncular Kimler ?

Ege Aşıkları Dizisinde Oynayacak Oyuncular Kimler ?

ege aşıkları dizisi oyuncuları ege aşıkları dizi oyuncuları Sevgili melekler, tam mevsime uygun bir dizi Atv ekranlarında başlamaya hazırlanıyor. Yıllar önce Erler Film tarafından çekilen Alev Alev isimli sinema filminin diz versiyonu olan Ege Aşıkları dizi oyuncuları şöyle..( Dizinin konusu için lütfen tıklayınız ) “Ege Aşıkları”nın senaristi Mahinur Ergun, yönetmeni ise Atilla Cengiz....
  3. Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları kimler diyen tüm arkadaşlarımız için

Kayıp Şehir Dizisi Oyuncuları kimler diyen tüm arkadaşlarımız için

Kayıp Şehir Oyuncuları Kayıp Şehir dizisinin Oyuncuları Kimler? Gün geçmiyor ki yeni bir dizi daha fragmanı izlemiyelim ya da haberini duymuyalım :) Sevgili Melek'ler 2012 yeni sezon dizileri arasına bir yenisi daha giriyor. Kayıp Şehir dizisi, şimdilik bu dizi ile ilgili pek bir bilgi açıklanmadı. Dizinin yapımcıları, Kayıp Şehir dizi oyuncu kadrosu listesini bir sır gibi saklıyor adeta....
  4. "Dizilerin Uzun Olması Manyaklık!" Diyen Ünlü Kim?

"Dizilerin Uzun Olması Manyaklık!" Diyen Ünlü Kim?

Bu sayfa; "Dizilerin Uzun Olması Manyaklık!" Diyen Ünlü Kim? haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başlığı yanlış okumadınız. Bu lafı öyle bir isim etti ki, o isim şu anda ekranlarda yayınlanan ve en çok reytinge sahip bir dizinin başrol oyuncularından biri. Kim mi? Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli. Antalya Televizyon Ödülleri gecesinde ödül alan ve...
  5. "Türk Kızları Ter Kokuyor!" Diyen Ünlü Kim?

"Türk Kızları Ter Kokuyor!" Diyen Ünlü Kim?

Bu sayfa; "Türk Kızları Ter Kokuyor!" Diyen Ünlü Kim haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, her gittiği ülkede ve konserde olay çıkartan, kaprisleriyle herkesi çileden çıkaran dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber turne kapsamında geçtiğimiz gün ülkemize de gelmişti. Pasaport kontrolleri sırasında havaalanı polisini peşinden koşturan Bieber, giderayak yine yapacağını...

Sayfayı Paylaş