aşıklar için birbirinden güzel nickler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
aşıklar için birbirinden güzel nickler
sıkılma sözleri sıkılma nickleri sıkılmak ile ilgili sözler sıkılmakla ilgili nickler sıkılmakla sözler
Baş olanlar övünmesin ne gelirse başa gelir. Dizler yere değer ama, baş gelirse taşa gelir.

doğduğun gece yeryüzüne ılık bir yağmur yağmaya başlamış yağmur yağacağından değil ya senin gibi bir meleği kaybettikleri için ağlamış......

bir elinde bağlama kömür gözlüm ağlama ben buralı deyilim bana gönül bağlama

dünya derler adına darı kederdir .bu geliş bu gidiş
hükmü kaderdir.

aşk bir nehir gibi yüreğinin derinliklerrine akarken ona sevdiğini söyleyebilmektir.

hayatta öyle mutlu olki göz pınarlarından akan bir damla yaş mutluluğu arayıpta bulamayanlara hediyen olsun..

Aşk dediğin güvercin kanadına nişanlanan sapandaki taşın menziline girmekse vurulavağını bile bile, Ter edip gitmeninde adını sen koy.......

insanlar kırmızı güle koşarken çiğnedikleri kır çiçeklerini unutmamalı.

şu dünyada iki kör tanıdımbiri senin aşkından başkasını görmeyen BEN diyeri ise benim bu içden ve masum sevgimi görmeyecek kadar kör olan sen

sev seni seveni dağda çoban olsada, sevme seni sevmeyeni mısırda sultan olsada.... (dj.sezgin)

sevmek nasıl birduygudur diye sorarsan canım sevmek seni gördüğümde yüreğimin gülmesidir derim

bir gün yalnız kalırsan o günlere dalarsan bir mutluluk ararsan BENİ DÜŞÜN MUTLU OL.

seni sevme çabam adını sahildeki kumlara yazma uğraşımdı, dalgaların her seferinde sildiği benimse YILMADAN denediğim.

bir silahın şarjöründeki iki soğuk mermi gibi aynı bedene sıkılacak iki el kurşun gibi katille kurban arasındaki o birkaç saniyelik telaşta sevdim benseni

denizde kalem kumdan kağıtlar yapdım: her yere seni seviyorum yazdım: ama sen aptaldın inandın: ben seni sevmedim, sana taptım

uçsuz bucaksız bir gelincik tarlasında kafalarımızı birbirine yaslayıp gökyüzünü seyretmek ve yanımda olsan bile seni düşünmek isterim...

birgün çiçekçinin önününden geçerken bir çiçek haykırırcasına dünyanın en güzeli benim diyordu o çiçeği satın aldım güzel olduğu için değil seni görünce utansın diye

ucurumun kenarından duserken bile tutunacak tek dalım olsan sırf senİ kırmamamk icin olumu secerdim !!GULUM !!

geceye inat gun agarmakta
agaca inat dal cogalmakta
bense sana inat seni sevmekteyim
inat da bu ya olne kadar sevecegim

Bir serçe kümesinin konması karşıki dala belki hiç bir şeydir ama sevgilimin mektubunda bir kuş resmi beni çoşkulandıra bilir milyarca yıldız arasında tanırım onu çünkü seyredince parıldaşır sevginin ışıltısı vurgunum sana...

insanlar kırmızı güle koşarken çiğnedikleri kır çiçeklerini unutmamalı.
bencede çok haklısın

Geri