gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Âşıkların bağrı yanar ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Olgunlaşır içte özler Nuru belli eder yüzler Yaş akıtır dertli gözler
    Akar Allah diye diye
    Bülbül daldan dala konar
    Çeşit çeşit nâme sunar
    Âşıkların bağrı yanar
    Yanar Allah diye diye
    Yağmur yüklü bulut ağlar
    Yeşillenir otlar bağlar
    Vadilerde sular çağlar
    Çağlar Allah diye diye
    Otlar kurur kimi çürür
    Koca dağı duman bürür
    Yer ile gök durmaz yürür
    Yürür Allah diye diye
    Ağaç yaprak çiçek açar
    Fesleğenler koku saçar
    Gemi yüzer kuşlar uçar
    Uçar Allah diye diye

Âşıkların bağrı yanar ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşıkların bağrı yanar!

aşıkların bağrı yanar!

Olgunlaşır içte özler Nuru belli eder yüzler Yaş akıtır dertli gözler Akar Allah diye diye Bülbül daldan dala konar Çeşit çeşit nâme sunar Aşıkların bağrı yanar Yanar Allah diye diye Yağmur yüklü bulut ağlar Yeşillenir, otlar bağlar Vadilerde sular çağlar Çağlar Allah diye diye Otlar kurur, kimi çürür Koca dağı duman bürür Yer ile gök durmaz yürür Yürür Allah diye diye Ağaç, yaprak, çiçek...
  2. Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Emel Müftüoğlu - Yanar Yanar

Benim sende özüm kalmış sözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benim sende izim kalmış gözüm kalmış Zararı yok kim ne anlar halimden Benimsin herşeyimsin içimdeki tek sihirsin İstesem de vazgeçemem ooo Kanımsın hep canımsın Sen benim alınyazımsın İstesem de ben silemem Yanar yanar yüreğim aşkına Söndüremem aşığım ben sana Söz-Müzik: Mustafa Sandal
  3. senin için yanarım ilahisi

senin için yanarım ilahisi

yanarım ilahisi ona yanarım ilahisi sözleri ona ilahi sözleri Senin Için Yanarim Efendim Sana Kul Olurum Efendim Yalniz Sana Taparim Bizi Affeyle Ya Rasul Mahşer Gününde Allahim Onlardan Hesap Sor Sen Kanayan Yaralari Sar Allahim Bizler Sana Ibadet Ederiz Senin Için Namaz Kilariz Orucumuzu Tutariz şükürler Olsun Allahim
  4. Âşık, ÂŞKA âşıktır, ÂŞIK aslında SANA ÂŞIKtır

Âşık, ÂŞKA âşıktır, ÂŞIK aslında SANA ÂŞIKtır

Yaratıcının en mükemmel tasarımıyım ben. İnsanım ! Ve en mükemmel şekilde tasarlandım. "Ben gizli bir hazineydim istedim ki bilineyim" diyerek yarattığı âlemlerin en sevgilisi Muhammed'in nuru aşk-ı ile yaratılan kâinatın malıyım. Yani büyük bir aşkın ürünüyüm. Aşk çocuğuyum ben.. Âşık olmak ve kâinata sevgimi sunmak üzere programlandım Yaratıcım tarafından. Aşk ne zaman ne de...

Sayfayı Paylaş