gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Asıl doğum günüm boşandığım gün olacak

Konu, 'Magazin' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

39 yaşına giren Sibel Can asıl kutlama için boşanacağı günü bekliyormuş!!! Milliyet Cafe'nin haberine göre; şarkıcı “Boşanma davam 1 Eylül’de... Asıl doğum günüm o gün olacak ve bir ay boyunca kutlama yapacağım. O günü iple çekiyorum” dedi Geçtiğimiz Cumartesi gecesi Kıbrıs’ta konser veren Sibel Can, 39. yaş gününü sahnede kutladı. Can dev doğum günü pastasını keserken, “Boşanma davam 1 Eylül’de... Asıl doğum günüm o gün olacak ve bir ay boyunca kutlama yapacağım” diyerek o günü iple çektiğini söyledi. Sulhi Aksüt’e boşanma davası açan şarkıcı gelen sorular üzerine “Keyfim çok yerinde zor günler geçirmiyorum kendimi her açıdan çok iyi hissediyorum” yanıtını verdi.
    Yeni albümü “Benim Adım Aşk” büyük ilgi gören Sibel Can yeni yaşıyla birlikte beklentilerini şöyle anlattı: “Benim için çok özel bir gün, hem yeni bir yaş hem yeni bir hayat sağlıklı bir ömür diliyorum kendi kendime. Bugün 1 Ağustos anneciğimin de aynı zaman da doğum günü, annemi kaybettikten sonra bu günün benim için bir anlamı kalmadı. Sevenlerim sabah saatlerinden beri bana inanılmaz güç veriyor. Kıbrıs dönüşünde ise doğum günümü çocuklarımla birlikte kutlayacağım.”

Asıl doğum günüm boşandığım gün olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kıyamet günü neler olacak

kıyamet günü neler olacak

ben kıyametde neler olacağını merak ediyorum..???
  2. Bu gün anneler günü

Bu gün anneler günü

Bugün anneler günüydü kizim bana hediye almak istemis aldi ama babasi kizimin kalbini kirdigi icin ona hediyeyi iyade etmesini benim icin düsünmüs olman bile beni cok mutlu etti dedim ve sustu ama ben esime cok kirildim hicmi deyerim yokmus diye dösünüyorum benim icin önemli olan kizimin gururuydu hediyenin önemi yoktu?
  3. Bebeklerinizin Doğum Günleri İçin Şirin Doğum Günü Süsleri

Bebeklerinizin Doğum Günleri İçin Şirin Doğum Günü Süsleri

Bebek İçin Doğum Günü Süsleri Bebek Süsleri Doğum Günü İçin Sevgili melekler, bebeklerimizin doğum günleri için çeşitli hazırlıklar yaparak o günü güzel bir anı olacak şekilde yaşamaya ve yaşatmaya çalışırız. Çocuğumuza şık bebek kostümleri giydirir, misafirlerimize dağıtmak üzere bebek şekerleri hazırlar ya da hazırlatırız. Bu konumuzda da etrafı ve masayı süslemek için kullanabileceğimiz...
  4. doğum yaptım 40 çıktıktan ertesi günü adet oldum 7 gün sürdü

doğum yaptım 40 çıktıktan ertesi günü adet oldum 7 gün sürdü

Birşey sormak istiyorum bilenler cvp verebilirse sevinirim ben kurban bayramının ilk günü doğum yaptım 40 çıktıktan ertesi günü adet oldum 7 gün sürdü aradan 15 gün geçti tekrar hastalandim ama sadece lekeler var kanamam öyle yok böyle olan var mi

Sayfayı Paylaş