gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Asıl şimdi başlıyorum..!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

ASIL ŞİMDİ BAŞLIYORUM..!
    Cümlelerim daha güçlü şimdi...Geç kaldığım ne varsa tekrar başa sardı hayatım...Ben başka benim,yenilendim sanki,kabuk başka kabuk,ten başka ten..Artık üzülmüyorum hiç bir şeye,hani gelirsin diye beklentim de yok..Boş verdim dünyaya,öyle umarsız öyle soluksuzum ki,belki de çok yorgunum,selam olsun yalnızlığa ayrıca bütün aşklara elveda... Kelebeğin kanadına dolanıp uçmak istiyorum özgürlüğüme,aynaya bakıp saatlerce kendimi seyretmek..Akıttığım bütün gözyaşlarımı azat etmek istiyorum inadına..Ne sana sıfırım ne işlemim var ,hayat duysana..Hayallerimin ucunu da yaktım ,az sonra tutuşur merak etme,yok yok öyle beklentim falan,bundan böyle gerçeklerle arkadaşım..Sevda sokaklarında durdu yarış atım,artık yayayım,kaldırımlardayım..Bütün biriktirilmiş şiirlerimi,yazılarımı seninle birlikte çöpe attım,yok yok sana değil isyanım,yanarsam aptallığıma yanarım.. Bugün daha bir serseriyim daha bir deliyim,ne sensizliğe köleyim ne varlığına divaneyim..Yok yok merak etme gayet iyiyim..O,şu,bu fark etmez ,herkese biçareyim herkese bir geriyim..Hedeflerim önümde,yalnızlığımla bugünlerde her şeye yürekli herkese cesaretliyim..Sen yoksun diye her şey bitmedi,bak hala yaşıyorum,asıl şimdi başlıyorum..

(alıntı)

Asıl şimdi başlıyorum..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asıl maksadım!

asıl maksadım!

Görmeyince gönül divane olur, Hizmet etmek için pervane olur. Bulamaz derdine ilaç, bu şaşkın, Gece gündüz yanar nârıyla aşkın. Suya bakmak ile susuz kanar mı? Susuz kalan susayanı kınar mı? Gönül arzuluyor sohbetlerini, Ümitle bekliyor himmetlerini. Bütün ömrüm geçip gider hebâya, Gönül razı olmaz bir merhabaya. Himmet etmesini niyaz ederdim, Korkma sırrımızı saklarım derdim. Şudur...
  2. Asıl Hayat Ahirettedir

Asıl Hayat Ahirettedir

Ahiret hayatının varlığını kavrayamayan kimselerin ortak özelliği, dünyada tüm isteklerini karşılayabilecek imkanlara sahip olduklarını düşünmeleridir Gaflet içindeki bu kişiler, dünya nimetlerine sahip olmak için birbirleriyle neredeyse yarışır şekilde bir çaba harcarlar Fakat yarışarak elde ettikleri bütün bu değerler onları, sandıkları gibi mutlu edip, sıkıntıdan uzak bir hayat yaşamalarını...
  3. Kadınların asıl düşkünlüğü ayakkabı

Kadınların asıl düşkünlüğü ayakkabı

Kadının en iyi dostunun ‘pırlanta’ olduğuna dair inancın yıkıldığını belirten araştırmacılar, kadının asıl düşkünlüğünün ayakkabı olduğunu, çarşıya çıkan kadınların en çok ayakkabı vitrinlerinin önünde zaman geçirdiğini belirttiler LONDRA - İngiltere’de bir derginin yaptığı araştırma, ülkede orta gelir düzeyindeki kadınların büyük bölümünün ayakkabı tutkusunun “İmelda Marcos sendromu” olarak...
  4. asıl kazanan kim?

asıl kazanan kim?

Sevgili melekler, Hayatımızda öyle anlar vardır ki kim kazanmış,kim kaybetmiş tam net değildir. İşte hayata dair sıcacık bir hikaye Gerçek kazananlardan olmanız dileğiyle...:) Güneşli bir gündü. Kadın parkta yanında oturan adama “Bakın, salıncakta sallanan şu kırmızı kazaklı çocuk benim oğlum” dedi. Adam gülümseyerek “Güzel bir oğlunuz var” dedi. “Diğer salıncaktaki mavi kazaklı çocukda...
  5. Sivilcelerin asıl nedenleri

Sivilcelerin asıl nedenleri

HEPİMİZİN ZAMAN ZAMAN BASIMIZA GELEN GÜZELLİĞİMİZE GÖLGE DÜŞÜREN BAS BELAMIZDIR SİVİLCE PEKİ SEBEPLERİ NELERDİR BİLİYOR MUYUZ? HADİ ÖGRENELİM . hormonlar (androjenler) sivilceler genelde, vücudun androjen hormonunu daha fazla üretmeye başladığı zamn oluşur. androjen üretimi 11-14 yaşları arasında en üst seviyeye ulaştığında sivilceler de artmaktadır. genç kadınlarda...

Sayfayı Paylaş