gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

aşılama fiyatları ne kadar?

Konu, 'Gebelik' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

aşılama fiyatları aşılama yöntemi fiyatları ücreti 2010 2011 arkadaşlar aşılamayı nerde ne kadara yaptırdınız yazarsanız bilgimiz olur benim ssk yok olanlar almayanlar yazsın lütfen. şimdiden teşekkürler

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim kuzenim aşılama yöntemi ile hamile kaldı fakat tam olarak nerde olduugunu bilmiyorum ama 2. denemesinde oldu... İlkinde ortalama bir milyara maal olmuştu.. doktor masrafı ilaçlar vs vs vs... ama kesin bilgim yok.. bu bilgiyide bizden borc aldıkları için biliyorum... Fakat şunuda duymuştum oldugun merkezee gore fiyatlar değişiyor... minimum 400den başlıyor ve artıyor... artı sorunun kimde olduugunada baglı olarak fiyatlar dahada artıyormuş... biraz eksik ve yarım bilgi ama canım bildiklerimi paylaşmak istedim.. jelibonum Allah gonlune gore versin inşallah en kısa zamanda bebeğin göbüşünü doldurur...

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım inşallah hepimizin göbüşünü doldursun. demekki tahminim doğru problem bende canım tek tüpüm tıkalı bunun dışında problem yok hormonlarımda düzgün çalışıyor bakalım yumurtlamam da dğru dürüst oluyormu onuda bu ay tedaviyle göricez teşekkür ederim yinede bilgilerin için allah sanada yardımcı olsun canım

4. estu

estu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aşılama yöntemi yapıracağınız yere bağlı olmakla birlikte ortalama fiyat:
    şayet aşılama ve tüp bebek yöntemi yapan herhangi bir üni. hast. rapor çıkartırsanız yaklaşık maliyet
    ilaç :500-600 civarı (eczanelerde pazarlık yapmayı unutmayın gerekirse başka eczanelerden fiyat alın )doktor eger onuda hastanede yaptıracakasınz cüzii bir miktar yok bern özelde hocada yaptırcam dersenız..... muayene ücreti +1000tl ila 1500 tl civarı tutuyor tabı kı tetkılerı hastanede yaptırırsanız cok daha uygun olurrrrrr

5. Ezgi1980

Ezgi1980 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Merhaba, bende aranıza yeni <LINKZ id=linkz2><NOBR target="blank" pGlpl="linkzHighlighted_4712">katıldım</NOBR></LINKZ>. Ben yaklaşık 2.5 yıldır evliyim 1 yıldan fazla bir zamandır korunmuyoruz. Eşimin geçen yılkı sperm sayısı 24 Milyon iken şimdi ise 12 milyona düşmüş, şok olduk adeta. Normalmidir bu? Bu sperm sayısıyla aşılama yapılır mı? Bir de bu aşılama zor bir işlem mi, ve maliyeti ne kadar? <LINKZ id=linkz0>Yardımcı</LINKZ> olursanız sevinirim.<!-- google_ad_section_end -->

6. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Canim ben de kasim ayinda dr a gitmistim bende problem yoktu ama ilk gittigimiz hastane 17 milyon cikardi ve normal demisti olur bebeginiz. sonra ozel hastaneye gittik yaklasik bir hafta sonra felan or da ise 3 milyon cikti arada ucurum fark vardi. ozel hastane tekrar yapti yine 3milyon cikti. dr 5 milyonun ustunde olsaydi sperm sayisi asilama derdim ama bu durumlarda tek cozum tup bebek demisti. cok uzulmustum ama bosuna uzulmusum ben o ay hamile kaldim ve o hastanenin sirf tup bebekten para kazanmak icin yanlis rapor verdigini dusunuyorum. bu konular malesef ki ticarete dondu is turkiyede. bence tekrar baska bir yerde test yaptirmanizi oneririm

7. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Canim ben de kasim ayinda dr a gitmistim bende problem yoktu ama ilk gittigimiz hastane 17 milyon cikardi ve normal demisti olur bebeginiz. sonra ozel hastaneye gittik yaklasik bir hafta sonra felan or da ise 3 milyon cikti arada ucurum fark vardi. ozel hastane tekrar yapti yine 3milyon cikti. dr 5 milyonun ustunde olsaydi sperm sayisi asilama derdim ama bu durumlarda tek cozum tup bebek demisti. cok uzulmustum ama bosuna uzulmusum ben o ay hamile kaldim ve o hastanenin sirf tup bebekten para kazanmak icin yanlis rapor verdigini dusunuyorum. bu konular malesef ki ticarete dondu turkiyede. bence tekrar baska bir yerde test yaptirmanizi oneririm

8. estu

estu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    daha öncede yazdığım gıbı rapor cıkartma gibi bi şansınız varsa ortalama 2000tl buluyor ama yok hersey i dısardan alcam dıyorsanız sadece ilaçlar 2000-2500tl tutyor hocanın parasıda ortalama 1000-1500 tl tuyor eczanelerde pazarlık yapın muhakkkak

9. koza

koza Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Ödül Puanları:
    0
    estu naptın bakalım? Topladın mı kendini? Hadi inşallah bu ay olur hayatım ya.

10. sea34

sea34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    244
    Ödül Puanları:
    0
    aşılama ücretimi bunlar yoksa tüp bebekmi?

11. koza

koza Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Ödül Puanları:
    0
    eSTUUUUUUUUUUUUUUU nerdesin merak ediyorum seni

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ben yaptığım dönemde çok pahallıydı dolar bazında 96 da yaptırdım arkadaş doğru söylüyor kızlar eczanelerle pazarlık yapmayı unutmayın Allah hayırlı evlatlar versin tüm isteyenlere

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aşılama

mrb arkadaşlar ben 3 yıllık evliyim ilk günden beri korunmadığımız halde çocuğumuz olmuyor geçen yılın temmuz ayından beri doktora gidiyorum kullanmadığım ilaç yaptırmadığım test kalmadı ama olmuyor bende de eşimde de en ufak bir problem yokmuş doktor bize gün verdi ve bu günlerde ilişkiye girmemizi söyledi eğer yine gebelik olmazsa aşılama yöntemini deneriz dedi ve ben bu ay da hamile kalamadım doktora gitmeye korkuyorum aşılama yöntemiyle ilgili hiç bir bilgim yok ama fiyatları söylediğiniz gibi çok pahalı ise nasıl yaptırırız bilmiyorum 3-4 gün sonra doktora gidicez bize dua edin.......

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

15. sibelözgür

sibelözgür Forum Okuru

arkadaşlar slm ben özel elazığ mdkal park a gittim.dr ,um fethi hanay bir sürü test falan yaptı olmadı cocugum. tüp lerime baktı açık dedi ilaç yine olmadı 3 defa catlatma iğnesi verdi olmadı aşılama dedi.niye cocugum olmuyor dedim sorun sende dedi peki niye dedim mercimek tanesi kadar kis var dedi.

aşılama fiyatları ne kadar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj fiyatları (ücret) ne kadar?

Kürtaj fiyatları (ücret) ne kadar?

kürtaj ücreti kürtaj fiyatları yapan hastaneler ücretleri fiyatları izmir Kürtaj fiyatları (ücret) ne kadar? Kürtaj yalnızca ve ancak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanınca uygulanır. Yapılan işlem gizli kalır. Kürtaj Fiyatları ne kadar ? Kürtaj fiyatları kürtaj yapan hastane, poliklinik ve doktor kürtaj fiyatı tarifesine göre değişiklik arzetmektedir. Kürtaj fiyatlarını belirleyen en...
  2. Aşılama fiyatları  ve neden tutmaz?

Aşılama fiyatları ve neden tutmaz?

merhabalar... :) ben tedavı goruyorum cocuk ıcın ama daha net sonuc yok esımle bızde aşılama istıyoruz ama hem fıyatınla ılgılı bır bılgımız yok ? hemde neden tutmaz sonucta asılama deyılmı bu tutması gerekmıyormu riski varmı?????
  3. pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

pomeranyalı fiyatları ne kadar ?

Pomerqnyali nin fiyati kac tl
  4. gebelik testi fiyatı ne kadar

gebelik testi fiyatı ne kadar

selamlar günüm geçti bir an önce hamile olup olmadığımı öğrenmek için sabırsızlanıyorum eczanelerde bazı gebelik testlerinin olduğunu biliyorum ama fiyatları konusunda bilgim yok gebelik testi fiyatı hakkın da bilgi verirmisiniz şimdiden çok teşekkürler
  5. 2015 Kurban fiyatları ne kadar?

2015 Kurban fiyatları ne kadar?

Kurban Bayramının giderek yaklaşması ile beraber Kurban edilecek hayvanların fiyatlarıda merak konusu.Genelde bayramın ilk günlerinde yüksek olan kurbanlık fiyatları bayramın sonlarına doğru düşmekte.Biz melekler mekanı.com olarak 2015 kurbanlık fiyatlarını sizler için araştırdık.Büyük baş küçük baş kurban edilicek kurbanlık fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. KURBANLIK FİYATLARI ARTIYOR...

Sayfayı Paylaş