Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım...10 senedir evliyim ve pkoluyum... İki sene önce ilk aşılamamda hamile kaldım fakat 6 haftalıkken düştü malesef ama inanın o 6 haftalık hamilelik duygusu bile bana yetti...sonrasında kalbimin elektriğinde ufak bi sorun cıktı ve iki kere ufak bi ameliyat gecirdim ve suan tekrar tedaviye başladım...1 aydır glokophge kullanıyorum ve dün gonal-f e başldım salı günü tekrar gidicem yumurtalıklarıma bakılcak ve duruma göre aşılama yapılcak...asla ümidinizi kesmeyin...

Banucum öncelikle geçmiş olsun .Allahim inşallah bebisi de nasip eder biran önce. bende pazartesi ilk aşılama yaptıracam ganolf 450 kullanıyorum çok korkuyorum daha öncede prugeon ve oviterlla kullandım ama olmamıştı esimde ve bende hiç problem yok inşallah tutar

Slm arkadaslar bende haftaya gonal f tedavisine baslicam biraz tedirginim bakalim hayirlisi rabbim isteyen herkese nasip etsin evlat duygusunu

Amin canım allahim herkeze nasıp etsin benim bugün 8. Günün aşılama yaptirdigim 7 gün sonra belli olacak inşallah güzel haberleri alırız

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım...10 senedir evliyim ve pkoluyum... İki sene önce ilk aşılamamda hamile kaldım fakat 6 haftalıkken düştü malesef ama inanın o 6 haftalık hamilelik duygusu bile bana yetti...sonrasında kalbimin elektriğinde ufak bi sorun cıktı ve iki kere ufak bi ameliyat gecirdim ve suan tekrar tedaviye başladım...1 aydır glokophge kullanıyorum ve dün gonal-f e başldım salı günü tekrar gidicem yumurtalıklarıma bakılcak ve duruma göre aşılama yapılcak...asla ümidinizi kesmeyin...
Gecmis olsn cnm bnmde aynn seningibi oldu asilma yaptn mi

Aşılama yapalı 12 gün oldu mumkunse igneleri çok dikkatli yap saati saatine çok önemli canim sonuçta o kadar emek veriyoruz boşuna gitmesin

Geri