gebe
  1. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Asilama icin hormon? OVITRELLE- GONADOTROPIN.

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında canımınici tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar ilk asilamami olcam hayirlisiyla.. dr bana gonadotropin kullanacagimi søyledi? Yani hormon ignesiymis herhalde? ücreti 500 veya 600 dedi.. BENIM SORUM ? benim gibi kimse kullandimi yani ovitrelle diye birsey de varmis aynisi herhalde... ortalama fiyatlari ne kadar siz asilama yaptiran arkadaslar sizde kullandinizmi?? Beni bilgilendirirmisiniz??

2. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    slm canm bende aşılama olcm bi kaç güne gonal f kullandm ovitrellede vurunup aşılamaya geçecez hayırlısı olsn hakkımızda ovitrelle 60 civarı fiyatı gonal f 450 liği 350 tl

3. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Canim gonal f demi igne yoksa hapmi? bana direk gonadotropin dedi baska ismide olabilirmi?

4. canımınici

canımınici Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    senin adina cok sevindim biz bir iki ay daha bekliyecez icimden hic beklemek gelmiyor ama baska care yok. yurtdisindayim ancak izin alabiliyorum...

5. elfidamsanem

elfidamsanem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4.382
    Ödül Puanları:
    113
    Ben asilama dan bir gün once aksam dan ovitrelle 250mg igne vurdurdum. Fiyatina hiç bakmadim. Yurd disindayim, burda devlet karsiliyo.

Asilama icin hormon? OVITRELLE- GONADOTROPIN. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler İÇİn Hormon Tedavİsİ

Erkekler İÇİn Hormon Tedavİsİ

Erkeklik hormonu testosteron tedavisini, erkek menopozu olarak kabul edilen hırcınlık ve mukavemet gücü kaybını önleyebileceği saptandı. Menopoz rahatsızlıkları olan kadılara, ateşlenme, osteoporosis nedeniyle verilen hormon tedavisinin, erkeklerde tartışmalı olduğuna değinen uzmanlar, testosteron tedavisinin erkeklerde, menopoz rahatsızlıklarını indirebildiğine değindi. Testosteronun enjekte...
  2. Hormon Dengesizliği İçin Bitkisel Tedavi

Hormon Dengesizliği İçin Bitkisel Tedavi

Hormon Dengesizliği Bitkisel Tedavi Hormon Dengesizliğine Hangi Bitki İyi Gelir Hormon hastalıklarına iyi gelen bitkiler Alternatif tıp tedavileri içinde hormon debngesizliği için kullanılan doğal reçetelerle ilgili bilgiler şöyle melekler :) Aşağıda hormon dengesizliği ile mücadele edebilecek bitkisel çözümler sunulmuştur Ökseotu Yarım tatlı kaşığı ince kıyılmış ökseotu,bir bardak...
  3. asilama icin yardim ne olur...

asilama icin yardim ne olur...

Merhaba arkadaslar burda okudugum kadariyla tecrübeli arkadaslar var... banada yardim edin. Ben 3 yildir evliyim ve gebe kalamiyorum ben yurtdisinda kaliyorum burda bütün testlerim yapildi esiminde ama sorun yok. yinede olmuyor. ankarada iyi bir doktor tavsiye edecek kimse varmi. (Kadin doktor olmasi sartiyla) ve fiyatlar tam olarak ne kadar. ilk asilama ne kadar sürer benim isyerinden izin...
  4. Hormon Seviyelerinin Ölçümü İçin Kan Testleri

Hormon Seviyelerinin Ölçümü İçin Kan Testleri

Ovülasyon (yumurtlama) gebe kalmadaki en önemli faktörlerden birisidir. (bir kadındaki iki yumurtalıktan birindeki follikülden bir yumurta salınması)Döllenmenin gerçekleşmesi için partnerler arasındaki cinsel ilişkinin zamanlaması büyük önem taşıyor.Yumurtanın ömrü sadece 24 saat tir.Spermin kadın vücudunda canlı kalabildiği süre ise en fazla 3-4 gündür. Yumurtlama döneminde yumurta bir fallop...
  5. Progesteron Hormonu Testi Hangi Durumlarda Yapılır?

Progesteron Hormonu Testi Hangi Durumlarda Yapılır?

Sevgili hanımlar, Progesteron kadınlarda yumurtalıklar tarafından salgılanan bir cinsiyet hormonudur. Adet döngüsünde östrojen hormonu ile birlikte işlem görür. LH (lutein yapıcı hormon)un denetimi altında üretilir. Progesteron hormonu kadın cinsel organı üzerinde de etkindir.Rahim kaslarının kasılmasını zorlaştırır ve rahim ağzındaki bezlerin salgısının birleşimini ve özelliklerini...

Sayfayı Paylaş