gebe
  1. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93

Aşılama ile hamile kalanlar paylaşalım birbirmize umut olalım

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında bitanesi tarafından paylaşıldı.

:baby::baby::baby: aşılam yaptıranlar yaptıracak olanlar sreci spnucu paylaşyalım birbirmize destek olalım. ben pazarresi yaptırcam inş ilk aşılamam aolcak

2. sunflower

sunflower Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    417
    Ödül Puanları:
    63
    ben yaptırdım canım yarın regl günüm inş. gelmezzzz :)

3. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    aaaaaaaaaaaa hadi hayırlsı ikincimi canım aşılama

4. gülfunda

gülfunda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende aşılama yaptırdım üçüncü günüm bugün te üçüncü aşılama oldu hayırla tutar inşallah sorunum pco o yüzden olmuyor Bebiş bu defa tutmuştur umarım:) beklemek çok zor.

Aşılama ile hamile kalanlar paylaşalım birbirmize umut olalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  2. yakı ile hamile kalanlar

yakı ile hamile kalanlar

selam arkadaslar yakı ile hamile kalanlanınız var mı bana yardımcı olurmusunuzzzzzzzzz meleklerim cevaplarınızı bekliyorum :gathering:
  3. Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya  denenmiştirr

Yakı ile hamile kalmak Yakı ile hamile kalanlar buraya denenmiştirr

yakı ile gebelik yakı takıp hamile olanlar sitemizde pek çok kişii hamile kalmak için çok uğraşlar veriyor bunların çoğuna şahitimm allah kimsenin kucağını boş bırakmasın melekler isteyen herkese versin şimdi sizee yakıyla gebelikten bahsedicem bunu ben kendimde denedim oğlum olduktan sonra 6 yıl ara verdim sonra istedim ama olmadı tam 1 yıl bekledim olmayınca belime yakı takmayı denedim...
  4. Yumurtlama Takibi ile Hamile kalanlar

Yumurtlama Takibi ile Hamile kalanlar

yumurtlama takibi nedir,yumurtlama takibiyle gebe kalanlar,yumurtlama takibi nasıl yapılır,yumurtlama takibi hakkında bilgiler Kadında yumurtalıkların iki önemli fonksiyonu vardır; 1. Düzenli olarak yumurtlamanın olması, 2. Östrodiol ve progesteron gibi üreme hormonlarının salgılanması. Bu iki önemli işlevini yerine getirmesi için yumurtalıklarda sürekli olarak folikül gelişimi ve...
  5. İğne tedavisi ile hamile kalanlar

İğne tedavisi ile hamile kalanlar

Kontrollü Ovaryan Hiperstimülasyon (KOH) halk arasındaki ismi ile "iğne tedavisi" kısırlık (infertilite) tedavisinde en sık uygulanan tedavilerden birisidir. İğne tedavileri (kas veya cilt içerisine enjeksiyon) genellikle aşılama ile beraber uygulanır ancak aşılama yapılmadan tek başına da uygulanabilir. Genellikle daha önceden yumurtlama hapları kullanmış (klomifen) ve hamile...

Sayfayı Paylaş