gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aşılama Kaç Kez Yapılabilir?

Konu, 'Gebelik' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu aşılama sayısı hakkında bilgilere yer vermektedir. Normal yolla evlat sahibi olamayan çiftlerin başvurduğu yöntemlerden biri olan aşılama işlemi bazen ilk seferde sonuç vermeyebiliyor. Aşılama yaptırıp bebek sahibi olmak isteyenlerin merak ettiği sorulardan biri olan aşılamanın kaç kez yapılabileceği konusunda merak ettiğiniz bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Normal şartlarda 3 veya 4 kez denenebilir.Olumlu sonuç alınmazsa tüp bebek yöntemine geçilebilir.

Aşılama Kaç Kez Yapılabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç kez

kaç kez

Kaç kez gittim senden. yanılgılar yalnız yaşanırdı ve sen her zamankinden daha çok yoktun. sensizliğin hiçbir türüne alışamadığımı bilirdin, ama yoktun. her zamankinden daha çok yoktun ve benim sana vurulduğumda kesilmemiş cezalara karşı nasıl savunmasız olduğumu bilirdin. ... kaç kez gittim senden. yine sana döndüm, her defasında sana döndüm, zemherilerde yere düşürülmüş bir çiçek kadar...
  2. kaç kez....????

kaç kez....????

Hayatınızda kaç kez; birini hiçbir zaman sizin olamayacağını bildiğiniz halde, karşılık beklemeden, bir an bile vazgeçmeden sevdiniz? Kaç kez; ona her bakışınızda canınız yandığı içiniz titrediği halde, gözlerinizi ondan alamadınız, yeşilliklerinde kayboldunuz? Kaç kez; sabaha kadar gözünüzü kırpmayıp bir çıkış yolu aradınız ama her defasında duvara tosladınız? Kaç kez; yalvardınız...
  3. bebek kaç kiloysa normal doğum yapılabilir?

bebek kaç kiloysa normal doğum yapılabilir?

34 haftalik gebeyim oglum suan 2 800 gram doguma daha var o zamana kadar ne kadar olur ve normal dogum icin bebegin kilo siniri nedir acaba bilgi verirmisiniz?
  4. SEZARYEN KAÇ KERE YAPILABİLİR?

SEZARYEN KAÇ KERE YAPILABİLİR?

kaç kez sezeryan yapılır,sezeryan kaç defa yapılır,kaç defa sezeryan olabilir,fazla sayıda sezeryanın riskleri,sezeryan ameliyatı hakkında bilgiler Kaç kere sezeryan olabilirim? veya Kaçıncı sezaryandan sonrası tehlikeli? gibi sorular özellikle sezaryen olan hastalar tarafından sık sık sorulmaktadır. Özellikle ilk doğumunu sezaryen ile yapan ve çok sayıda çocuk isteyen hastalar kaç kere...
  5. Aşılama en fazla kaç kere yapılabilir?

Aşılama en fazla kaç kere yapılabilir?

Kadına verilen hap ya da iğnelerle her ay kendiliğinden oluşan bir adet yumurtanın sayısı iki ya da üçe çıkarılırken, erkeğin spermleri de özel bazı yöntemlerle yıkanıp hazırlanır. Böylelikle spermlerin hareketli olanları küçük bir hacimde yoğunlaştırılmış olur. Verilecek çatlama iğneleri ile yumurtaların çatlama zamanı da ayarlanarak hazırlanmış olan spermler rahim içersine özel bir plastik...

Sayfayı Paylaş