gebe
  1. ccigdem25

ccigdem25 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Aşılama Konusunda Danışabileceğiniz Bir Doktor

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında ccigdem25 tarafından paylaşıldı.

aşılama yapan hastaneler istanbul Merhaba;
    Aşılama Konusunda kısa zamanda sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir adres önereceğim; Link Aşağıdadır;

Danışma Formu: Aşılama ve Tüp Bebek

2. kırmızzı

kırmızzı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım bu doktor Medicana'nın tüp bebek sorumlusu Selman LAçin'in eşi, bildiğim kadarıyla da aynı hastanede çalışıyorlar. Selman laçinin methini çok duydum, baya başarılı bir doktor. Herhalde ekibi de öyledir.

3. ekose

ekose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de hem tüp bebek hem de aşılama konusunda üstelik tüm sorularınıza sıkılmadan cevap verebilecek İstanbul Tüp Bebek Merkezi'nden Operatör Doktor Aret Kamar'ı öneriyorum arkadaşlar.Şu an sayesinde 7 aylık dünyanın en güzel kızına sahibim. Hala kendisi arayıp hem benim hem de bebeğimin hatrını sorar.:)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ufuk Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nden Yrd. Doç.Dr. Eda Karacan'nın yürüttüğü çalışma için yaklaşık 25 dakika süren ve anne baba olma isteği ve üretkenlikle ilgili aşağıdaki linkteki anketi doldurmanız rica edilmektedir.

Bu ankete aşağıdaki koşulları sağlayanlar katılabilecektir:
    1- En az 2 yıllık evli olup çocuk sahibi olmayanlar
    2- Evli olup, 5-25 yaş arasında en az 1 çocuk sahibi olanlar

Lütfen aşağıdaki linki uygun olduğunu düşündüğünüz kişilerle paylaşınız.

https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dExvRl9VNlZieHUxR0hnaHotazdDcGc6MQ

Aşılama Konusunda Danışabileceğiniz Bir Doktor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dua Konusunda Çok Önemli Bir Yazı

Dua Konusunda Çok Önemli Bir Yazı

Dua Esasen davet gibi çağırmak mânâsına masdardır. Sonra küçükten büyüğe, aşağıdan yukarıya meydana gelen talep ve niyaz mânâsına âdet olmuş ve isim olarak da kullanılmıştır ki dua dinledim, dua okudum denir. Duanın hakikati, kulun, şanı yüce olan Rabbinden mütevazi bir şekilde medet, ihtimam ve yardım dilemesidir. İlimden dem vuran bazı cahiller, duayı faydasız bir...
  2. Yılın Doktoru Bir Kadın

Yılın Doktoru Bir Kadın

Sultanbeyli’nin Sağlık Grup Başkanlığı'nda bulaşıcı hastalıklar hekimi olan Dr. Zeynep Yılmaz, 0-1 yaş grubunda kendileri için koyulan 6 bin 192 çocuk aşılama sayısını, 6 bin 500'ün üzerine çıkartmayı başardı. Sağlık Bakanlığı aşı kampanyalarında kapı kapı dolaşıp çocukları aşılayan Dr. Zeynep Yılmaz’ı, İstanbul'da yılın doktoru seçti. İstanbul’un en çok göç alan bölgelerinden biri olan...
  3. Konularım Bir Müddet Askıda............

Konularım Bir Müddet Askıda............

Sevgili Melekler, Öncelikle kızkardeşimin düğünü vardı, onu evlendirip geldik. İzin alma sebebim buydu. Çalışan biri olduğumu biliyorsunuz. İşlerim şuan birikmiş durumda. **Bu arada Yıllık 2010 Tarot yorum ve analizlere başladım..** Onları halledip en kısa zamanda aranıza döneceğim. LÜTFEN AMA LÜTFEN TALEP İÇİN MESAJ AÇMAYIN. GEREKSİZ YERLERDE İSTEK YAPMAYIN. SABIRLI OLMANIZI RİCA...
  4. tek bir doktora güvenmeyin lütfen!

tek bir doktora güvenmeyin lütfen!

Slm kızlar bilen arkadaşlarım var ben iki yıldır bebeğim olsun diye uğraşıyorum sabit sürekli gittiğim doktor var rahim filmi hariç tüm testler yapıldı eşim de yaptırdı eşime sizin sonuçlar güzel dedi benimse prolaktinim yüksek çıktı ilaç verdi ve düştü bu ay yine adetim gecikti sonra regl oldum ben yine prolaktinden şüphelenip adetimin 3. gün test yaptırmak için bana daha yakın başka bir...
  5. Aşılama yöntemi zorlu bir işlem mi?

Aşılama yöntemi zorlu bir işlem mi?

aşılama nedir,aşılamanasıl yapılır,aşılama kimlere yapılır,aşılama ağrılı bir işlemmi,aşılama hakkında genel bilgiler Aşılama yöntemi uzun bir süre gebe kalmaya çalışmış fakat başarılı olamamış kadınlara uygulanan oldukça basit bir yöntemdir. Basitçe menini veya sperm hücrelerinin alınarak yöntemin çeşidine göre vajinaya veya rahmin içine bırakılması ile uygulanan aşılama işlemi sonucunda...

Sayfayı Paylaş