gebe
  1. neslin açıkgöz kaya

neslin açıkgöz kaya Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3

aşılama olacam çok tedirginim

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında neslin açıkgöz kaya tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaşlar yarın nasip olursa aşı olacak normal yoldan çocuğumuz olmuyor bizde aşılama yapalım dedik ve çok tedirginim korkuyorum kısacası ya tutmazsa diye dün muayeneye gttm yumurtalıklarım 16 cm olmuş dün çatlatma iğnesi vurdum gece 11 de yarında 11.30 da aşı olacak

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba siz böyle baştan olumsuz düşünürseniz sonuç olumsuz olur..Sakin olun stres yapmayın ..Umarım en kısa zmanda mutlu haberlerinizi alırız..

neslin açıkgöz kaya bunu beğendi.
  3. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    işallah isteyen herkese Allahım çocuk versin bende stresi üzerimden atıyorum birde heycandan oluyor Allahım olursa ilk çocuğum olacak birde çok duygusalım burdaki yazıların hemen hemene hepsini okudum burdan moral buluyorum birazda teşekkürler :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah olucak Allahın izni ile siz yeterki moralinizi yüksek tutun.Dileyen her bayanın anne olması dileğiyle sevgiler :)

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Umarız aşılamanız tutar ve buradan bizlere müjdeli haberi verirsiniz. Rabbim isteyen tüm çiflerin kucaklarını dolu etsin inşAllah. Güzel haberlerinizi bekliyoruz :)

6. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    Bugün aşılama oldu Allahım işallah tutar isteyen herkese versin işallah biraz kanaman var ağrım var normal galiba adet sancısı gibi normalmi acaba

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba aşılamanız hayırla neticelenir umarım.Aşılamadan sonra küçük kanamalar kasık ağrısı olabilir.Ağrılar dayanılmaz olursa mutlaka hekiminizle irtibata geçin..

8. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    adet sancısı gibi oluyor fazla olmuyor işallah tutar eşimde bende çok istiyoruz

BEYZA21 bunu beğendi.
  9. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah Allahın izniyle tutar ...

10. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    günaydın arkadaşlar bişi soracam aşı olduktan sonra dün farkettim boynumun altında küçük küçük sivilceler oldu birde burnunum yanında oldu normalmi acaba birde gögüslerde acı hissediyorum ara sıra sancıyo :18:

11. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Günaydın..Sivilcelenme bir cilt sorunudur...Aşılama sonrası gögüs, kasık ,bel ağrısı normaldir..

12. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    tşk edrm ama hiç sivilce olmazdı biraz tedirgin oldum ama normal bişimiş rahatladım hayırlı cumalar

13. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim ,hayırlı cumalar sevgiler..

14. neslin açıkgöz kaya

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    günaydın arkadaşlar bende 2 gündür mide bulantısı var su içsem bile bulanıyor yediklerim devamlı çıkıyor çarşamba günü aşı oldum doktora sorayımmı acaba inanın çok kötüyüm iki gündür ölüyorum resmen ya

15. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Günaydın doktora danışmanız daha isabetli olucaktır.Gebelikle ilgili bi durum olduğunu sanmıyorum.Bu kadar çabuk belirti başlamaz.Çok geçmiş olsun ..

aşılama olacam çok tedirginim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben büyüyünce admin olacam

ben büyüyünce admin olacam

ben büyüynce admin oLcam... -baba - efendim yavrum - ben büyüyünce admin olcam - o ne lan almiyim ayağımın altına seni, ananın sülalesine çektin sen bi tutam benden yokki sende, hadeee odana çabuk - ama baba - anne - söyle olum - ben büyüyünce admin olcam - ahhh ahh budamı gelicekti başımıza, yaşlanınca kalacaz aç, bişi olmaz sizden hep babanın sülalesine çektin offf offff...
  2. Admin olacam

Admin olacam

adminn olcammxD -baba - efendim yavrum - ben büyüyünce admin olcam - o ne lan almiyim ayağımın altına seni, ananın sülalesine çektin sen bi tutam benden yokki sende, hadeee odana çabuk - ama baba - anne - söyle olum - ben büyüyünce admin olcam - ahhh ahh budamı gelicekti başımıza, yaşlanınca aç kalıcaz aç, bi mok olmaz sizden hep babanın sülalesine çektin offf offff büyüt okut gelsin bize...
  3. Aşılama nedir

Aşılama nedir

aşılama aşılama nedir.Melekler bazılarımızın bebek hasreti çektiğini anne olmak için her türlü tedaviye başvurduğumuzu biliyoruz belki biraz faydalı olabilirim düşüncesiyle aşılama nedir konusunu sizinle paylaşmak istedim Yardımcı üreme tekniklerinin ilk adımı aşılama ya da bilimsel adı ile artifisiyel inseminasyondur. Bebek sahibi olmada güçlük çeken ve 1 yıl korunmasız ilişkiye...
  4. sezeryan doğum olacam ama....

sezeryan doğum olacam ama....

merhabalar iki haftaya kadar doğumum gerçekleştirilecek. doktorum sezeryanda karar verdi ama ben yinede korkuyorum sezeryanda genel anestezimi yoksa epudralimi tercih etmiliyim bilmiyorum hangisi daha rahat bir doğum olur acaba fikir verirmisiniz. Bu şekilde doğum yapan kişilerin önerilerini bekliyorum
  5. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı

Sayfayı Paylaş