gebe
  1. gokcemix

gokcemix Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Aşılama sonrası hamilelik belirtileri nelerdir?

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında gokcemix tarafından paylaşıldı.

İlk aşılamam dün oldu bugun karnımda asırı sıslık var ıcıme cekemıyorum bıle alt karın sıstı neden olabılır?

2. ECE ÖĞRETMEN

ECE ÖĞRETMEN Eğitim ve Öğretim Editörü Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    gökçemmm bunlar kullandığımız ilaçlar ve iğnelerden oluyor. ben şu an 4-5 aylık hamile gibiyim. 11. gün ve hala şişliklerim var.herkesde oluyomuş ben araştırdım tatlım.

3. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    canım hamıleleık belırtısı hemen ertesı gun olan bırsey degılkı
    kendını sıkma ve kasma dusunmemeye calıs stres en buyuk dusman

mysoul bunu beğendi.
  4. ceydakoc1

ceydakoc1 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar benimde bu gün aşılamam oldu şişlik için bol bol 3-4 litre su içmelisin vdedi doktrum idrara az çıkarsan mutlaka ara dedi ...
    umarım herkez bebişini kucağına alı allahım herkeze nasip etsin

5. özlem öz

özlem öz Forum Okuru

Mrb arkadaslar bende asilam yaptirdim bugun tam 5 gunum tam olarak tutup tutmadigini bilmiyorum ama galiba kasiklarda agri goguslerde hassasiyet ve su gibi akinti varsa olabilir rabbim herkeze hayirli sonuclar nasip etsin benimle birlikte
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
  6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aşılama sonrası hamilelik belirtileri nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama Sonrası Gebelik Belirtilerini merak edenler gelsinler

Aşılama Sonrası Gebelik Belirtilerini merak edenler gelsinler

aşılama sonrası gebelik belirtileri aşılamadan sonra hamilelik belirtileri aşılama sonrası hamilelik aşılamadan sonra gebelik Normal yolla bebek sahibi olamayan çiftlere uygulanan gebe kalma yönteminden biri olan aşılama yöntemi ve aşılama yöntemi sonrası gebelik belirtilerini sizlerin bilgisine sunuyorum. Uzun yıllardır evli olan fakat bir türlü bebek sahibi olamayan çiftlerde uygulanan...
  2. Aşılama sonrası gebelik belirtileri

Aşılama sonrası gebelik belirtileri

Aşılma sonrası ne gıbı belırtılerle karsılastınız arkadaslar benım bugun 7.gunum sabahları adet olucakmısım gıbı agrıyla uyanıyorum akıntım var sızdede bu sekılde oldumu??
  3. Aşılama sonrası gebelik belirtileri nelerdir ?

Aşılama sonrası gebelik belirtileri nelerdir ?

aşıla nedir,aşılama yapanlar gebelik belirtileri nelerdir,aşılamada hamilelik belirtileri,aşılamada gebelik belirtisi ne zaman başlar,aşılama ve gebelik belirtileri hakkında bilgiler HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ. Aşılama, gebelikte...
  4. aşılama sonrası gebelik belirtileri

aşılama sonrası gebelik belirtileri

selam melekler geçenlerde aşılama yaptırdım merak ettiğim aşılama sonrası gebelik belirtileri oluyormu oluyorsa ne zaman başlıyor benim gibi aşılama yaptırıp daha sonra gebe kalanların yaşadığı belirtileri öğrenmek istiyorum HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE...
  5. Aşılama yapanlar hamilelik belirtileri nelerdir?

Aşılama yapanlar hamilelik belirtileri nelerdir?

aşılamanın gebelik belirtileri,aşılamada gebelik belirtileri nelerdir,aşılama sonrası gebelik nasıl anlaşılır,aşılama ve gebelik testi hakında bilgiler Aşılama, gebelikte hamileliğin kolaylaştırılmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde erkeğin spermi, rahmin içerisinde özel bir boru ile iletilmektedir. Aşılama da uygulanan yönteme bağlı olarak erkeğin spermi yıkanarak aşılamaya...

Sayfayı Paylaş