gebe
  1. melegim86

melegim86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aşılama sonrası kanama

Konu, 'Gebelik' kısmında melegim86 tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım ve sizinle bişey paylaşmak istiyorum ben 22 ocakta 2. asılamamı yaptırdım 1-Sarı renkte yada değişik renklerde akıntı 2- Karın ve kasık bölgelerinde adet olacakmış gibi ağrılar
    3- Bel ve sırt ağrıları ve bunun yanı sıra sinirlilik hali
    4- Göğüslerde şişme acıma yada batma gibi bir belirti olmuyor
    5- Mide Bulantısı
    6- İştahın açılması bu belırtılerın cogu var 1. asılamamda bunları yasamamıstım yarın test yaptırıcaktım ama bugün kanamam var acaba yerleşme kanamasımı sabah fazlaydı şimdi azaldı kanamam kafam karıstı iyice dunde ıdarada test yaptım 2. cızgı silik cıktı bılgısı olan varsa bana yardımcı olabılırmı

aşılama sonrası kanama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama sonrası

aşılama sonrası

arkadaslar 15 aralıkta asılama yaptırdım ama agrılarım gittikçe şiddetleniyor.ilk aşılamam normalmi? bugün 12. günüm. sol kasıgım ve bacagım sırtım falan agrıyor. lütfen cvp verin. bide hiç aşılama yaptırıpta tutan yokmu? moralim bozuldu
  2. Aşılama sonrası kanama olması normalmidir?

Aşılama sonrası kanama olması normalmidir?

aşılamadan sonra lekelenme,aşılamadan sonra kanama,aşılamadan sonra akıntı,aşılama sonrası gebelik belirtisi,aşılamadan sonra kanama olmak ,aşılama hakkında bilgiler Aşılama sırasında ve sonrasında çok hafif kasık ağrısı olması normaldir, bazı hastalarda hiç ağrı olmayabilir. Genel olarak son derece rahat bir işlemdir, hastaların rahatsız olacağı derecede veya anestezi gerektirecek kadar...
  3. Aşılama sonrası kanama olanlar

Aşılama sonrası kanama olanlar

aşılama sonrası lekelenme,aşılama sonrası kanama,aşılama sonrası ağrı,aşılama sonrası lekelenmesi olanlar,aşılama sonrası hamile kalanlar,aşılama sonrası dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler Aşılama yapılacağı gün eğer anesteziyle aşılama planlanıyorsa en az 6-8 saat öncesinden aç kalınması gerekir. Ancak genellikle aşılama anesteziye gerek kalmadan yapılan basit bir işlemdir....
  4. Menapoz sonrası kanama

Menapoz sonrası kanama

menapoz sonrası kanama nedeni,menapoz sonrası kanama neden olur,menapoz sonrası kanama kanser habercisi mi,menapoz sonrasında kanama olur mu,menapoz sonrası kanama belirtileri,menapozdayım kanamam oldu, Rahim kanseri (endometrium kanseri) özellikle yaşlı ve postmenopozal kadınların hastalığıdır. Menopozdan sonra oluşan bir vajinal kanama ya da lekelenme nedeniyle doktora başvurmak...
  5. kürtaş sonrası kanama

kürtaş sonrası kanama

merhaba eylül 2de kürtaj oldum ekimde adetimi oldum ondan sonra hep lekelenme oldu hala devam ediyor nedni nedir?

Sayfayı Paylaş