gebe
  1. kezbanpker

kezbanpker Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    3

Asılama sonrası test

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında kezbanpker tarafından paylaşıldı.

arkadaslar ben asilama yaptirali tam 1hafta oldu,meraktan idrar testi yaptirmak istiyorum,bi yandanda korkuyorum negatif cikar diye,yaptiran varmi?yoksa cokmu erken??

2. umutluyum

umutluyum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    canım bence aşılama olduğunu unut 2 hafta takma fazla kafana bende 2 aşılama oldum tutmadı malesef seninki tutar inşalllah

kezbanpker bunu beğendi.
  3. Aynur Sema YAMAN

Aynur Sema YAMAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    ben de 1 mart'ta aşılama yaptırdım ve bugün kanda bakılan B-HCG hormon testi ile hamile olduğumu öğrendim.İdrar değil kanda gebelik testlerini ciddiye alın en az 40'dan fazla bi değer çıkıyorsa ve gün geçtikçe bu değer artıyorsa gebelik var demektir. Aşılamadan ben de umutsuzdum ama oluyomuş ve ben de şoktayım."Aşılama sonrası hamile kalan yok mu?" diyen arkadaşlara: İnşallah darısı sizin başınıza:26:

Asılama sonrası test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  2. Doğum Sonrası Uygulanan Testler

Doğum Sonrası Uygulanan Testler

Postpartum dönemde (bebek doğduktan sonra) uygulanan testler Bu testler bebekte antepartum dönemde (bebek doğmadan önce) ya da doğum eylemi esnasında fetal distres gelişip gelişmediği konusunda geriye dönük bilgi verebilmeleri nedeniyle konuya dahil edilmişlerdir. Kordon kan gazları Bu inceleme bazı doktorlar tarafından her bebeğe rutin olarak uygulanır. Tercihen arter kanı alınarak özel...
  3. Asılama yolundaki tecrubelerımız !!!

Asılama yolundaki tecrubelerımız !!!

Slm Melekler, Asilama yontemi ile ilgili acilan konulara baktim fakat, parca parca ve verimsiz olmus gibi, burda asilama yapacak yada daha once yaptirmis, olumlu olumsuz tum deneyimlerimizi paylasalim mi? Ben yurtdisinda yasiyorum,yaklasik 1 yildir bebegimiz olmuodu,tum testlerimizi yaptirdik,bende tum hormonlar,yumurtalar falan cok iyiymis hicbir sorun yok dediler, ama esimin sperm sayisi...
  4. asılama fıyatı ne kadar

asılama fıyatı ne kadar

slm ben 4 yıllık evlıyım cocuk ıstıyoruz olmuyo pko var asılama yaptırmak istiyorum fiyatı hakkında bılgısı olan varsa paylasabilirmi sımdıden tesekkurler
  5. duvara asılan fanus

duvara asılan fanus

duvara asılan fanus nereden satın alınabılır

Sayfayı Paylaş