gebe
  1. zeyranur

zeyranur Forum Okuru

aşılama sonrası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında zeyranur tarafından paylaşıldı.

arkadaslar 15 aralıkta asılama yaptırdım ama agrılarım gittikçe şiddetleniyor.ilk aşılamam normalmi? bugün 12. günüm. sol kasıgım ve bacagım sırtım falan agrıyor. lütfen cvp verin. bide hiç aşılama yaptırıpta tutan yokmu? moralim bozuldu

2. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    zeyranurcum aşılaman hayırlı olsun bende 21 aralıkta oldm aşılama bende beklemedeyim inş tutar sonucunu söyle burdan 15 gün olunca kan testinde çıkıyormuş dr um adetinin geçmesini bekle dedi ama blmiyorum sende ne belirtiler var benm yoğun sarı akıntım var sendede varmı

3. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Ozge sen nasil hamile kaldin asilamami tup bebek mi

4. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    ????

aşılama sonrası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama sonrası kanama

aşılama sonrası kanama

merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım ve sizinle bişey paylaşmak istiyorum ben 22 ocakta 2. asılamamı yaptırdım 1-Sarı renkte yada değişik renklerde akıntı 2- Karın ve kasık bölgelerinde adet olacakmış gibi ağrılar 3- Bel ve sırt ağrıları ve bunun yanı sıra sinirlilik hali 4- Göğüslerde şişme acıma yada batma gibi bir belirti olmuyor 5- Mide Bulantısı 6- İştahın açılması bu belırtılerın...
  2. Aşılama sonrası gebelik belirtileri

Aşılama sonrası gebelik belirtileri

Aşılma sonrası ne gıbı belırtılerle karsılastınız arkadaslar benım bugun 7.gunum sabahları adet olucakmısım gıbı agrıyla uyanıyorum akıntım var sızdede bu sekılde oldumu??
  3. Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

Aşılama sonrası lekelenme yaşayanlar

aşılamadan sonra kanama olması normalmi,aşılamadan sonra kan lekesi,aşılama sonrası lekelenme,aşılamadan sonra lekelenme yaşıyanlar,aşılama ve lekelenme hakkında bilgiler Aşılama sonrası ağrı olur mu? Normal midir? Aşılama sırasında ve sonrasında çok hafif kasık ağrısı olması normaldir, bazı hastalarda hiç ağrı olmayabilir. Genel olarak son derece rahat bir işlemdir, hastaların rahatsız...
  4. Aşılama sonrası kanama olanlar

Aşılama sonrası kanama olanlar

aşılama sonrası lekelenme,aşılama sonrası kanama,aşılama sonrası ağrı,aşılama sonrası lekelenmesi olanlar,aşılama sonrası hamile kalanlar,aşılama sonrası dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler Aşılama yapılacağı gün eğer anesteziyle aşılama planlanıyorsa en az 6-8 saat öncesinden aç kalınması gerekir. Ancak genellikle aşılama anesteziye gerek kalmadan yapılan basit bir işlemdir....
  5. aşılama sonrası gebelik belirtileri

aşılama sonrası gebelik belirtileri

selam melekler geçenlerde aşılama yaptırdım merak ettiğim aşılama sonrası gebelik belirtileri oluyormu oluyorsa ne zaman başlıyor benim gibi aşılama yaptırıp daha sonra gebe kalanların yaşadığı belirtileri öğrenmek istiyorum HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE...

Sayfayı Paylaş