gebe
  1. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93

aşılama ve tüp bebekle ilgili tüm süreçleri burada paylaşalımm meleklerrr

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında *LAVİNNYA* tarafından paylaşıldı.

kızlarr aranızda tüp bebek veya aşılama yaptıranlar varsa gelsinler tüm yaşadıklarını burda paylaşsınlar hep beraber birbirimize yardımcı olalımmmmm....

2. ruzgar01

ruzgar01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ben aralık 27 de aşılama yaptırdım bu ilk aşılamam idi...dün test yaptım günüm geçmeden erken gebelik testi ama negatifti sonucu umutla bekliyorum suan hiç bir belirti yok ilk yaptırdığım günlerde şiddetli kasık ağrısı bel ağrısı oluyordu şimdi yanlız beyaz bir akıntı var

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  3. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    hayatım daha erken bekle biraz daha inş tutmuştur bende 2.aşılamamı yaptırcam..çarşamba günü doktorda randevum var....yazarım gelişmeleri

4. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    sllm lavinya benm aşılama olmadı sen ümitlenme demiştn haklıydın adet oldm bir hafta erken hemde hayırlısı bugün dr a gdecem

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  5. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    hayatım üzüldüm ama hayırlısı olsunn...sakın ara verme 2. ve 3. yüde yaptır hayatım..ben ara verdiğime pişmanımm..bende yarın gidiyorum doktora bakalım ne dicek doktor yarın hemen yazarım buraya sende yaz mutlaka merak ederimmm canım..

6. özge**

özge** Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    ara vermiyorm zaten tatlım iğnelere başladm bile bu sefer jel de verdi jel aşılamadan snra kullanılıyo demi

*LAVİNNYA* bunu beğendi.
  7. *LAVİNNYA*

*LAVİNNYA* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    557
    Ödül Puanları:
    93
    evet cnm sonra diye biliyorum doktorun sana söler zatenn..bendende doktor sulu ultrason istedi bakalım bide testleri yenilicez diğer aya kaldı benim aşılamam...hayırlısı artık cnm

aşılama ve tüp bebekle ilgili tüm süreçleri burada paylaşalımm meleklerrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek tedavisi ve tüp bebekle ilgili bilmeniz gerekenler

Tüp Bebek tedavisi ve tüp bebekle ilgili bilmeniz gerekenler

tüp bebek yaptırıp hamile kalanlar vildan ocak Hamilelikte el ve ayakların şişmesi, yüksek tansiyon, ayda iki kilodan fazla alınması riske işaret ediyor. Tüp bebekle gebelik elde edilen her üç kadından birinde risk var. Gebelik testleri ihmal edilmemeli ve risk durumuna göre önlem alınmalı İlerleyen yaşla beraber tüp bebeğe başvuran çiftlerin sayısındaki artış, gebeliklerde yaşanabilecek...
  2. Tüm merak ettiklerinizle: Tüp Bebek

Tüm merak ettiklerinizle: Tüp Bebek

Normalde her kadında, rahmin sağında ve solunda iki adet tüp bulunur. Bu tüpler, sizin yumurtanızla, eşinizin sperminin buluşup, döllenmenin gerçekleştirdiği yerdir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Cem Demirel, “Döllenen yumurtanız burada yaklaşık 4–5 gün beslenir, daha sonra rahminizin içine nakledilir. Takip eden dönemde hamileliğiniz meydana gelir. Tüpleriniz tıkalıysa, ciddi...
  3. Tüp Bebek Sürecinin Sağlıklı Yaşanması İçin İpuçları.....

Tüp Bebek Sürecinin Sağlıklı Yaşanması İçin İpuçları.....

Tüp Bebek Tedavisi Tüp Bebek Tedavisinin Sağlıklı Yaşanması Tüp Bebek Tedavisi hem stresli hemde özveri isteyen bir dönemdir...eşlerin birbirine karşı özverili yardımsever olması bu dönemin hem sağlıklı şekilde hemde başarılı sonuç alabilmek için önemi büyüktür...Tüp Bebek sürecinde neler yapılmalı neler yaşanıyor.... Tüp Bebek Sürecinin Sağlıklı Yaşanması İçin İpuçları Gonca...
  4. Kime Tüp Bebek Uygulanmalı, Kime Aşılama Yapılmalı?

Kime Tüp Bebek Uygulanmalı, Kime Aşılama Yapılmalı?

tüp bebek, aşılama uygulaması, tüp bebek uygulaması Sevgili melekler, ne yazıkki kısırlık günümüzde hızla artarak devam eden bir hastalık. Değişen yaşam koşulları yanında çeşitli faktörlerle çiftlerin çosuk sahibi olmayı ertelemeleri, kısırlığın giderek yaygınlaşmasına sebep oluyor. Bunun sebebi ise kadınların yaş ilerledikçe yumurtalık rezervlerine bağlı olarak doğurganlıklarının...
  5. 2015 Aşılama ve tüp bebek fiyatları

2015 Aşılama ve tüp bebek fiyatları

Zaten uzun yıllardır tedavi peşinde koşmaktan harcan büyük kaynaklar, tüketilmiş dost kredileri, ve son noktada karşı karşıya gelinen pahalı tedavi yöntemlerinden olan aşılama ve tüp bebek tedavi sürecindeki stresinizi artıran en önemli etmenlerden biridir. Ülkemiz gerçeklerine ve sağlık harcamalarına göre oldukça pahalı olan bu yöntemlerin mali yönünü karşılayamamakta tedaviyi ertelemeye yada...

Sayfayı Paylaş