gebe
  1. vav

vav Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aşılama yaprıtanların yorumları forum

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında vav tarafından paylaşıldı.

aşılama arkadaşlar aranıza yeni katıldım..sürekli yazılarınızı okuyorum...7 senelik evliyim hiç bir problem olmamasına rağmen hamile kalamıyorum.yumurta takiibi yaptırdım 3 ay devam ettik fakat sonuç alamadık..tekrar deneyelim dedik gene olmadı..geçen ay 1.aşılamam yapıldı.sonuç negatif..18,01,2012 2.kez aşılama yaptırdım bakalım sonuç ne olucak..Allah hepimize hayırlısı sağlıklı evlat veya evlatlar verir...Bu kadar çabalarımıza değer..

2. seydaa

seydaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    mrb. bende buraya yeni katıldım benimde olmuyo bebeğim hiç bi sebepte yok, bu ay sanırım banada aşılama yapılacak ama nasıl bişey olduğu hakkında hiç bi fikrim yok, sen daha önce olmuşsun nasıl yapılıyor acaba ?

aşılama yaprıtanların yorumları forum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  2. Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Selam canlarım. Ben bugün itibari ile birinci aşılama yaptırıyorum. Yumurtaları uyaran ilaçta kullanıyorum. Haftaya da cuma gibi doktorum kontrol edecek bu iş acayip hoş ama ben bu hususta yardımcı olur musunuz ?
  3. aşılama sonrası

aşılama sonrası

arkadaslar 15 aralıkta asılama yaptırdım ama agrılarım gittikçe şiddetleniyor.ilk aşılamam normalmi? bugün 12. günüm. sol kasıgım ve bacagım sırtım falan agrıyor. lütfen cvp verin. bide hiç aşılama yaptırıpta tutan yokmu? moralim bozuldu
  4. aşılama

aşılama

merhaba kızlar ben yeni üye oldum siteyi kullanmayı pek bilmiyorum dün doktora gittik gonalf 450 ml iğne verdi ilk küçük dozlarla başlıcamızı söyledi günlük 75 ml alıcam çarşamba kontrole çağırdı eğer yeterli gelmesse bi kutu daha vericek ama benim yumurtalıklarım çok iyi dün adetimin ikinci günü olmasına rağmen doktor çok iyi dedi yumurtalar istenilen büyüklüğü gelince aşılama olucak ve benim...
  5. aşılama olacam çok tedirginim

aşılama olacam çok tedirginim

mrb arkadaşlar yarın nasip olursa aşı olacak normal yoldan çocuğumuz olmuyor bizde aşılama yapalım dedik ve çok tedirginim korkuyorum kısacası ya tutmazsa diye dün muayeneye gttm yumurtalıklarım 16 cm olmuş dün çatlatma iğnesi vurdum gece 11 de yarında 11.30 da aşı olacak

Sayfayı Paylaş