gebe
  1. pretty woman

pretty woman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aşılama yaptıranlar burayaa...

Konu, 'Gebelik' kısmında pretty woman tarafından paylaşıldı.

aşılama yaptıranlar 2011 aşılama yaptıranlar 2011 de ramazanda yapanlar merhaba arkadaşlar aranızda aşılama yaptıran var mı varsa bu süreçte neler yaşadı? olumlu veya olumsuz sonuçları paylaşalım lütfen. ben ayın 23'ünde aşılama yaptırdım şimdi sonuçları bekliyorum:leylek

2. pretty woman

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar kimse yok mu? cevap bekliyoruz lütfen

3. pretty woman

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu ay kimse aşılama yaptırmadı galiba :baby:

4. kırpık

kırpık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben dün aşılama oldum bugün biraz kanamam oldu normalmi acaba

5. duygu86

duygu86 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yaptırdım malesef bir sey olmadı çatlattı yumurtalıkları ama hamile kalamadım hemen:(

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evet olur canım benmde olmuştu normal yani bende şubat 25 oldum ilk aşılamam şükürler olsunki tutmuş dün örendim HAMİLEYİMM

musab bunu beğendi.
  7. Ezgi1980

Ezgi1980 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Merhaba, bende aranıza yeni katıldım. Ben yaklaşık 2.5 yıldır evliyim 1 yıldan fazla bir zamandır korunmuyoruz. Eşimin geçen yılkı sperm sayısı 24 Milyon iken şimdi ise 12 milyona düşmüş, şok olduk adeta. Normalmidir bu? Bu sperm sayısıyla aşılama yapılır mı? Bir de bu aşılama zor bir işlem mi, ve maliyeti ne kadar? Yardımcı olursanız sevinirim.

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım benm eşimin spermleri 60 milyondu we aşılamada spermi alıp yıkıyolar en kalitelileri seçip ayırıolar mesela bizimki 8 milyonu kaliteliydi,bizde 1,5 yıllık ewliyiz sorun olmadıı halde gebe kalamadım bende kist wardı aldırdım peşine benm aşılamamı yapan dr uma gittim 2 ay bekledikten sonra aşılamammı yaptı we ALLAH ondan we hemşirelerim,zden razı olsun şimdi 2 haftalık hamileyim ALLAH IM İsteyen herkeze nasip eder İNŞALLAH maliyetide ssk karşıladı sadece iğnelerimi falan aldık rapor çıkarttırdık ama yinede 500 lira tuttu ama değer haricinde para ödemedik aşılama zor bişe deil ilk önce iğne weriolar yumurtalarını olgunlaştırmak için 18 mm olduktan sonra ewde çatlatma iğnesi yapıosn ertesi günü gidiosn aşılama yapıolar, ağrısız çok hafif bi ağrı oluo ama dayanılmıcak gibi de,il işlem bitince ağrın olmuo zaten 2 gün hafif kanaman olabilir korkma normal çünkü yaptır korkma hayırlısı olur inş

9. koza

koza Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Ödül Puanları:
    0
    Aşılama yaptıran arkadaşlar, benim de eşimin sperm sayısı ml de 20 milyon, hareketli de % 50. 2 kez serophene kullandım ama olmadı. Acaba aşılama yapsam şansım artar mı ki? ezgi1980 değişebiliyor sperm değerleri, acaba bizimkinde de bir problem mi var ki? Çok yoruldum ben uğraşmaktan, akıl verin kızlar bana. Ben de hiç sıkıntı yok, tüpler açık yumurta oluyor çatlıyor eşimind eğeri de çok düşük değil aslında normal sınırlar içinde çabuk hamile kalamazsın demişti doktor ve ilk serophene e çok güvenmiştikesin olur diyordu ama şimdi spermlerde bir sorun olabilir diyor. Aşılama yaptırsam da ödevdi, oldu mu olmadı mı 5 saat yok 36 saat derdinden kurtulsam diyorum. Resmen hormonlarım bebek bebek diye bağırırken, bu işin bu kadar uzamasına acayip öfkeleniyorum...:(((((((((

şimall bunu beğendi.
  10. rosemmm

rosemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    bende pazartesi aşılama oldum hiç belirtim yok ilk günler neler hissettiniz yazarmısınız

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba arkadaşlar bu forumları hep takip ediyordum... ben de aşılamaya dair yaşadıklarımı paylaşmak istedim. ben üç defa aşılama yaptırdım, ancak maalesef üçünde de olmadı. Her seferinde çok umutlanıyorduk, ama olmayınca çok büyük hayal kırıklığı....Doktorumdan Allah razı olsun onun telkinleri ve gülen yüzü sayesinde eşim de ben de yılmadan tedaviye devam ediyoruz.
    Eşimin sperm sayısı normal değerlerin biraz altındaydı, ancak doktorumuz bu değerle normal yollarla da hamile kalabileceğimi söylüyor. Eşim usta bir aktara konuyu anlatıp (spermiyogram testi sonuçlarına göre) bitkisel bir karışım hazırlattı iki farklı karışım kullandı ve hem sayıda hem de hareketlilikte ciddi bir artış oldu, doktorumuz bile çok şaşırdı.
    Bu ay inşallah bir aşılama daha yapacağız, umarım özlediğimiz yavrumuza kavuşuruz. Herkese kolaylıklar diliyorum. İnşallah anne olmayı dileyen çiftlerin hiç birinin kucağı boş kalmasın.

12. koza

koza Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    433
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah hayatım, hepimiz tez zamanda kavuşalım artık bebeklerimize

13. miraytos

miraytos Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba. ben 11 martta aşılama oldu ve ilk aşılama tuttu.Şimdi 6 haftalık hamileyim...

simeli bunu beğendi.
  14. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    miraytos senin adina cok sevindim canim darisi bizlere insallah!!

15. musab

musab Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    ben aşılama oldum ama tutmadı mevlam hayrlısını versinn

aşılama yaptıranlar burayaa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

mayıs ayı aşılama yaptıranlar buraya..........

aşılama yaptıranlar aşılama yaptıran varmı asilama yaptiranlar 2010 yaptıranlar 2010 slm arkadaşlar sizlerde benim gibi mayıs ayının anne adaylarıysanız hadi listeye burada bilgilrimizi üzüntülerimizi sevinçlerimizi hamile haberlerini birlikte alalım
  2. nisan 2011de aşılama yaptıranlar

nisan 2011de aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar 2011 nisan 2011 aşılama yaptıranlar tüp bebek merhaba ben 04/04/2011 itibariyle aşılama yaptırdım yeni aşılama yaptıranlar aşılamayla hamile kalanlar yaşadıklarınızı anlatırmısınz
  3. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  4. 2012 de aşılama yaptıranlar buraya

2012 de aşılama yaptıranlar buraya

2012 yılında anne olmak için aşılama yaptıran kaç kişi var.Birbirimizi bulalım kızlar . hadi bakalım her sey gonlumuzce olsun hayırlısıyla bu ay aşılama yaptıran kaç kişi var sonuç ne
  5. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı

Sayfayı Paylaş