gebe
  1. Melegim5151

Melegim5151 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Asilama Yaptiranlar

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında Melegim5151 tarafından paylaşıldı.

Ben bu ay asilama yaptirdim 13 gunum idrar testi yapip sonucu ogrenenler acilll

Asilama Yaptiranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asilama icin yardim ne olur...

asilama icin yardim ne olur...

Merhaba arkadaslar burda okudugum kadariyla tecrübeli arkadaslar var... banada yardim edin. Ben 3 yildir evliyim ve gebe kalamiyorum ben yurtdisinda kaliyorum burda bütün testlerim yapildi esiminde ama sorun yok. yinede olmuyor. ankarada iyi bir doktor tavsiye edecek kimse varmi. (Kadin doktor olmasi sartiyla) ve fiyatlar tam olarak ne kadar. ilk asilama ne kadar sürer benim isyerinden izin...
  2. Asilama icin hormon? OVITRELLE- GONADOTROPIN.

Asilama icin hormon? OVITRELLE- GONADOTROPIN.

slm arkadaslar ilk asilamami olcam hayirlisiyla.. dr bana gonadotropin kullanacagimi søyledi? Yani hormon ignesiymis herhalde? ücreti 500 veya 600 dedi.. BENIM SORUM ? benim gibi kimse kullandimi yani ovitrelle diye birsey de varmis aynisi herhalde... ortalama fiyatlari ne kadar siz asilama yaptiran arkadaslar sizde kullandinizmi?? Beni bilgilendirirmisiniz??
  3. Alttan ultrasyon yaptiranlar??

Alttan ultrasyon yaptiranlar??

Mrb kizlar bu konuyu acmak istedim cunki hamilelik surecinde sormak istedigim veya sizin yasadiniz tecrubelere ihtiyacim var.. 3 hafta sonra vajinal ultrasyon olucam.. Bebegin sagligi dusuk olup olmadigi busekilde daha cok belli oluyormus.. Yaptiranlar varmi aranizda bu tehlikelimi? Veya fikri olanlar?
  4. Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Slm aleykum hanimlar, Evet, kim tecrubelerinden paylasir bizimle ? Ben kismet olursa tüpbebek yapicaz iki hafta sonra... Tüp bebek tedavisi tutanlar dan... Ve ttmayanlardan.... Ayri ayri, oneri ve tecrubelerinizi okumak isterim. Bu konuda hiç bir baslik bulamadım. Yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz. Simdiden Tesekkurler.
  5. Çatlatma iğnesi yaptiranlar buraya :)

Çatlatma iğnesi yaptiranlar buraya :)

Kizlar benim gibi catlatma ignesi yaptiranlar sabirsizliktan ve meraktan catlayanlar buyrun birbirimize destek olup moral vermeye :)

Sayfayı Paylaş