gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam canlarım. Ben bugün itibari ile birinci aşılama yaptırıyorum. Yumurtaları uyaran ilaçta kullanıyorum. Haftaya da cuma gibi doktorum kontrol edecek bu iş acayip hoş ama ben bu hususta yardımcı olur musunuz ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aşılama yaptıranların yorumları düşünceleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kavitasyon yaptıranların yorumları

kavitasyon yaptıranların yorumları

selamlar aranızda kavitasyon yaptırarak kilo veren varmı kavitasyon kilo vermede gerçekten etkilimi bende düşünüyorum ama öncelikle yorumları merak ediyorum boşuna para vermek istemiyorum kavitasyonla nasıl kilo veriliyor sabırsızlıkla yorumları bekliyorum
  2. tüp bebek yaptıranların yorumları

tüp bebek yaptıranların yorumları

5 senelik evliyim bebeğimiz doğal yollardan ne yazıkki olmuyor artık tüp bebek yaptırarak anne olma şansını elde etmek istiyorum aranızda tüp bebek yaptıran varmı maliyeti ne kadar tüp bebek aşamaları tedavi süreci gibi bilgileri paylaşırsa sevinirim ha bu arada tüp bebek yaptırdıktan sonra ne yapmam gerekiyor bunların hepsini bilmek istiyorum şimdiden teşekkürler
  3. laminate vineer yaptıranların yorumları

laminate vineer yaptıranların yorumları

selam melekler diş sağlığına ve görünümüne oldukça önem veren biriyim geçenlerde laminate vineer diye bir yöntem duydum aranızda bu yöntemle diş yaptıran varsa olumlu olumsuz yorumlarını öğrenebilirmiyim
  4. aşılama

aşılama

merhaba kızlar ben yeni üye oldum siteyi kullanmayı pek bilmiyorum dün doktora gittik gonalf 450 ml iğne verdi ilk küçük dozlarla başlıcamızı söyledi günlük 75 ml alıcam çarşamba kontrole çağırdı eğer yeterli gelmesse bi kutu daha vericek ama benim yumurtalıklarım çok iyi dün adetimin ikinci günü olmasına rağmen doktor çok iyi dedi yumurtalar istenilen büyüklüğü gelince aşılama olucak ve benim...
  5. aşılama olacam çok tedirginim

aşılama olacam çok tedirginim

mrb arkadaşlar yarın nasip olursa aşı olacak normal yoldan çocuğumuz olmuyor bizde aşılama yapalım dedik ve çok tedirginim korkuyorum kısacası ya tutmazsa diye dün muayeneye gttm yumurtalıklarım 16 cm olmuş dün çatlatma iğnesi vurdum gece 11 de yarında 11.30 da aşı olacak

Sayfayı Paylaş