gebe
  1. naz4380

naz4380 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aşılama yaptırdım adetim gelmedi

Konu, 'Tüp Bebek Özel Bölüm' kısmında naz4380 tarafından paylaşıldı.

aşılama melekler mekanı aşılama
    arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım ve adetim gelmedi. pazartesi doktora gideceğim.inşallah vardır .aranızda böyle durum paylaşan oldumu

2. ECE ÖĞRETMEN

ECE ÖĞRETMEN Eğitim ve Öğretim Editörü Üye

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah olur canım. bende haftaya yaptırıcam.

3. mercan_2004

mercan_2004 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar elimde gonal f ve menagon var tüp bebek tedvisinden kaldı ilğilenen olursa uygun fiyata vereceğim bu tedvailerin ne kadar pahalı olduğunu biliyorummm ilgilenen özelden yazssın

aşılama yaptırdım adetim gelmedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 22 şubatta aşılama yaptırdım

22 şubatta aşılama yaptırdım

mrb 22subatta asilama yaptirdim martin 7,8i gibi regal olmam gerekiyo gebelik olursa 4 veya5 gunde belirtisi baslarmi?
  2. Aşılama yaptırdım hamilemiyim hamile mi kaldım ?

Aşılama yaptırdım hamilemiyim hamile mi kaldım ?

Aşılama yaptırıp geçecek olan süreci bekleyen sevgili meleklerimiz. Lütfen sizler bizlere bu süreç içinde yaşadıklarınızı, neler yaptığınızı ve sizdeki değişiklerin neler olduğunu yazın. Bu konu hakkında yazabilmek için sitemize üye olmanıza da gerek yok. Aşılama sürecinde yaşadıklarınızın diğer anne adaylarına umut olacağını lütfen ama lütfen unutmayın. Herkesin ama isteyen herkesin...
  3. Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım. 14. gün beta hcg 2.86 çıktı. dr 4 gün sonra tekrar bakalım dedi neyse bi umut tekrar eve döndük. bu arada adetim 3 gün geçti derken gece adet sancısı ile birlikte çok az kanamam oldu. kafam çok karışık ve bi yandanda rahat olmaya çalışıyorum şu sancı ve yerleşme kanamasına benzer kanamamda olmasa bütün belirtilerim var. hayırlısı yorumlarınızı...
  4. adet olamıyorum kan testi yaptırdım

adet olamıyorum kan testi yaptırdım

17 kasim son adetim ve suan 20 kasim olmadim. 18 inde kan testi yaptirdim 0,15 ve idrar testlerim negatif hamilemiyim sizce ? dokror izinliydi gösteremedim. sogan suyuna baslasammi yeniden kan vercem ? Teşekkürler
  5. aşılama yaptıranlar ben yaptırdım sonucunuz nedir

aşılama yaptıranlar ben yaptırdım sonucunuz nedir

kızlar ben 28/01/15 te ilk aşılamamı oldum. şimdi bekliyorum. çok az kaldı... son 4 günüm. daha önce kendi kendime hamile kaldım. 11. haftada kalbi durdu.. 2. hamileliğim seropen ve çatlatma iğnesiyle o da kimyasal gebelik gibi oldu.. dr da aşılama deneyelim dedi. bende yumurta tembelliği var. benim gibi aşılama olanlar gelin birlikte dertleşelim..

Sayfayı Paylaş