gebe
  1. haknur

haknur Forum Okuru

Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında haknur tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım. 14. gün beta hcg 2.86 çıktı. dr 4 gün sonra tekrar bakalım dedi neyse bi umut tekrar eve döndük. bu arada adetim 3 gün geçti derken gece adet sancısı ile birlikte çok az kanamam oldu. kafam çok karışık ve bi yandanda rahat olmaya çalışıyorum şu sancı ve yerleşme kanamasına benzer kanamamda olmasa bütün belirtilerim var. hayırlısı yorumlarınızı bekliorum. sevgiler..

Aşılama yaptırdım beta hcg değerin 2,86 çıktı hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz
  2. Gebelik İçin Beta HCG Değeri Kaç Olmalı?

Gebelik İçin Beta HCG Değeri Kaç Olmalı?

Beta HCG kan testi gebelik tayini için sıkça tercih edilen güvenilir bir tahlildir.Gebe olup olmadıklarını merak eden, gebelik ümidi veya tam tersine gebelik korkusu taşıyan kadınlar gebelik için Beta HCG değerinin kaç olduğunu merak ediyorlar. Genel bir bilgi vermek gerekirse, 10 ve üstü Beta HCG değerleri hamilelik yönünde bir bilgi vermektedir. Bilinmesi gereken önemli bir diğer nokta da,...
  3. Beta hcg yaptırdım negatif çıktı bhcg yaptıranlar yardım

Beta hcg yaptırdım negatif çıktı bhcg yaptıranlar yardım

Kizlar selam, araniza yeni katildim sizlere danismak istiyorum. Bebis icin calisiyoruz eylul ayinda kum doktugum icin adetim baya bir gecikmisti 11 inde oldum 14 unde bitmisti. 15 inde calismaya basladik ve Ben Cok merak ettigim icin 10 gün sonra beta hcg yaptirdim negatif cikti adetin ilk gununden 14. Gun ovulasyon oluyormus. 25 ine denk geliyor. dayanamadim bu ayin 2.nde tekrar kan testi...
  4. Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur sorusuna yanıt arayacağız bu yazımızda arkadaşlarım. Hamile kalmak dünyaya kendinden bir parça olan bebeğini doğurmak her kadının hayalidir sanıyorum. Tabii sadece kadınların değil bu erkeklerin de ortak düşüncesidir. Belki bu müjdeli haberi size bir sayı değeri gösterecektir. Hamilelik belirtileri ile kafa yoranlar belki daha çok yanılma payı...
  5. Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi?

Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi?

Beta Hcg Testinde Gebelik Çıkmayabilir mi- Her şey bir yumurtlamayla başlar. Yumurtalar bir kadında doğumdan itibaren oluşur. Ama yumurtlama oluşumu için ergenlik döneminin başlaması gerekir. Bu da ortalama 10 yaş civarında gerçekleşir. Her ay adet döngüsü düzenli olan bir kadın yumurtlama zamanını belli sebeplerden anlayabilir. Bunlardan biri vajinal akıntıların çoğalması kıvamının her...

Sayfayı Paylaş