SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Aşılama Yaptırıp Tutanlar

AŞILAMA YAPTIRIP TUTANLAR Aşılama ile hamile kalan kadınların yorumları melek kadınlar kulübü forum'da

Aşılama yaptırıp hamileliğe adım atan sevgili meleklerimiz. Karşılaştığınız sorunları ve gebeliğiniz oluşana kadar yaşadıklarınızı ister misafir isterseniz üye olarak bu başlık ve bölüm altından bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz.
Unutmayın paylaşacağınız her şey, sizin durumunuzda olup aşılama yaptıracak ve tutmasını bekleyecek anne adaylarına ışık olacaktır.
Bu arada merak edenler için gebelik konuları sayfamızda yer alan yararlı bilgileride inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Aşılamamı yaptırdım ve bugün 11. gün arkadaşlarım. Ben üç gün daha bekledikten sonra BHCG testi yaptıracağım. Bu sefer çok umutluyum inanılmaz derecede göğüslerimde hassasiyet var. Sonucu buraya yazacağım. Lütfen banada dua edin artık benimde bir bebeğim olsun istiyorum lütfeeeeeeeeeeeeen :S

bende yeni başlicam aşılama tedavisine rahim filmi çekilecek bu ay ama henüz adet olmadım 4 gün geçti inşallah hamileyimdir..

yardım!!

arkadaşlar bana yardım edinn !!! 1 aylık evliyim baş dönmesi miğde bulantısı ve kasıklarımda şidetli ağrılar olduğu için adetimde 5 gün kala idrar testi yaptım ilki çok silik bi çizgi çıktı sonra dediler ki ertesi gün sabah ilk idrarınla yap onuda yaptım belli belirsiz bi çizgi çıktı çalıştığım içinde gidip kan testi yaptıramıyorum sizin yorumlarınızı bekliyorum sizce hamilemiyim....

merhaba arkadaslar,,bende 2 senedir normal yolla cocuk sahibi olamiyorum,gorunen hicbir sorunumuz olmamasina ragmen,yakinda rahim filmi cekilecek,oda temiz cikarsa kendi istegimizle asilama yaptirabilirmiyiz yoksa doktorunmu istemesi gerekior yardimci olursaniz cok sewinirim..

arkadaşlar bana yardım edinn !!! 1 aylık evliyim baş dönmesi miğde bulantısı ve kasıklarımda şidetli ağrılar olduğu için adetimde 5 gün kala idrar testi yaptım ilki çok silik bi çizgi çıktı sonra dediler ki ertesi gün sabah ilk idrarınla yap onuda yaptım belli belirsiz bi çizgi çıktı çalıştığım içinde gidip kan testi yaptıramıyorum sizin yorumlarınızı bekliyorum sizce hamilemiyim....

canım benim bi arkadaşımında öyleydi.çok silikti,belli belirsizdi,kan tahlilinde çıktı.ikizleri var şimdi.bence hemen iş yerinden izin al ve yaptır derim.Allah gönlüne göre versin

Geri