gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aşılama Yaptırıp Tutanlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşılama yaptırıp hamileliğe adım atan sevgili meleklerimiz. Karşılaştığınız sorunları ve gebeliğiniz oluşana kadar yaşadıklarınızı ister misafir isterseniz üye olarak bu başlık ve bölüm altından bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Unutmayın paylaşacağınız her şey, sizin durumunuzda olup aşılama yaptıracak ve tutmasını bekleyecek anne adaylarına ışık olacaktır. Bu arada merak edenler için gebelik konuları sayfamızda yer alan yararlı bilgileride inceleyebilirsiniz.

Son düzenleme: 2 Kasım 2013
  2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşılamamı yaptırdım ve bugün 11. gün arkadaşlarım. Ben üç gün daha bekledikten sonra BHCG testi yaptıracağım. Bu sefer çok umutluyum inanılmaz derecede göğüslerimde hassasiyet var. Sonucu buraya yazacağım. Lütfen banada dua edin artık benimde bir bebeğim olsun istiyorum lütfeeeeeeeeeeeeen :S

Esma nesime bunu beğendi.
  3. kristalkalp

kristalkalp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bende aşılam düşünüyorum 2 yıl denedim olmadı normal yola

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende yeni başlicam aşılama tedavisine rahim filmi çekilecek bu ay ama henüz adet olmadım 4 gün geçti inşallah hamileyimdir..

Esma nesime bunu beğendi.
  5. kristalkalp

kristalkalp Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sanırım rahim filmi adet bitikten 3 gün sonra çekiliyor değilmi

6. pnr79

pnr79 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bayramdan önce aşılama olucam, şimdilik herşey yolunda, inşallah bebeğime kavuşurum...

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yardım!!
    arkadaşlar bana yardım edinn !!! 1 aylık evliyim baş dönmesi miğde bulantısı ve kasıklarımda şidetli ağrılar olduğu için adetimde 5 gün kala idrar testi yaptım ilki çok silik bi çizgi çıktı sonra dediler ki ertesi gün sabah ilk idrarınla yap onuda yaptım belli belirsiz bi çizgi çıktı çalıştığım içinde gidip kan testi yaptıramıyorum sizin yorumlarınızı bekliyorum sizce hamilemiyim....

nurrrr bunu beğendi.
  8. hevin

hevin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaslar,,bende 2 senedir normal yolla cocuk sahibi olamiyorum,gorunen hicbir sorunumuz olmamasina ragmen,yakinda rahim filmi cekilecek,oda temiz cikarsa kendi istegimizle asilama yaptirabilirmiyiz yoksa doktorunmu istemesi gerekior yardimci olursaniz cok sewinirim..

9. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim bi arkadaşımında öyleydi.çok silikti,belli belirsizdi,kan tahlilinde çıktı.ikizleri var şimdi.bence hemen iş yerinden izin al ve yaptır derim.Allah gönlüne göre versin

10. pnr79

pnr79 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilk aşılamam tutmadı malesef önümüzdeki hafta 2. aşılamam olacak....

11. gly28

gly28 Forum Okuru

inş ben de ilk aşılamamı denicemm ekim de

12. olena

olena Forum Okuru

BENDE AŞILAMA YAPTIRDIM İLKİ TUTMADI BU AY İKİNCİ VAR İNŞALLAH TUTAR ALLAHIM SEN NELERE KADİRSİN BİZEDE BİR EVLAT NASİP ET YARABBİM....

13. tunuya

tunuya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende ilk aşılamamı yaptırdım buğün 12, gün sadece asılama yapıldığı günden beri sol kasığımda batma var allahım hayırlısını versin ve sarı renkte akıntımda oldu :))
    2 gün daha sabredicem insallah sonuç pozitif cıkar :))

14. sila yilmaz

sila yilmaz Forum Okuru

Mrb arkadaslar ben sila ayin 7sinde asilama oldum bugun 13.gunum normalde 2gun sonra belli olucak ama test yapayimmi yoksa adetimimi beklesem karar veremedim.ama oyle gogus sismesi falan yasamadim cok korkuyorum olmick diye dua edin nolur :(

15. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Hamile kaldinmi sonra merak ettim

Aşılama Yaptırıp Tutanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama (İnseminasyon)

Aşılama (İnseminasyon)

aşılama sonrası gebelik belirtileri aşılamadan sonra hamilelik belirtileri aşılama sonrası belirtiler aşılamadan kaç gün sonra adet olunur ile gebelik İlk amaç, gerekli hormon ilaçlarını vererek, kadında takip altında gebelik oluşturabilecek bir yumurtanın gelişmesini sağlamaktır. İkinci amaç, erkeğin spermlerinin alınarak yumurtayı döllemesini kolaylaştıracak işlemlerden geçirdikten sonra...
  2. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  3. Aşılama yaptırıp tutmayanlar

Aşılama yaptırıp tutmayanlar

2012 yılı içerisinde her yolu denediğiniz halde aşılama yaptırmaya karar verdiniz ve aşılama yaptırdınız. Yaptırdığınız aşılama neticesinde yaşadığınız sorunları bizlerle paylaşmak ister misiniz ? Neden tutmadı aşılamanız ? Neler yaşadınız. Bu konu hakkında siz değerli misafirlerimizin ve üyelerimizin değerli düşüncelerine ve yaşanmış hikayelerine ihtiyacımız var. Anlatacağınız her şeyin,...
  4. Oruç Tutanlar Nasıl Spor Yapabilir?

Oruç Tutanlar Nasıl Spor Yapabilir?

oruç ve spor oruçluyken spor oruçluyken spor yapmak Sevgili melekler, ramazan ayı geldiğinde, öncesinde spor yapmaya alışkın olanların ya da diyet sebebiyle spora başlamış olanların sporu bırakması gerekmiyor. Ancak ağır spor değil, sadece düzenli yürüyüş. Prof. Dr. Kalaycıoğlu, Ramazan ayında yüksek tempolu spor yerine hafif ve düzenli yapılacak yürüyüşün hem sağlık açısından faydalı...
  5. asılaması tutanlar

asılaması tutanlar

Asilamamın 16 gunu ama adet olmadim ve idrar testindede cikmiyo tutmadimi bilgi verin lutfen.

Sayfayı Paylaş