gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aşılama yaptırıp tutmayanlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

2012 yılı içerisinde her yolu denediğiniz halde aşılama yaptırmaya karar verdiniz ve aşılama yaptırdınız. Yaptırdığınız aşılama neticesinde yaşadığınız sorunları bizlerle paylaşmak ister misiniz ? Neden tutmadı aşılamanız ? Neler yaşadınız. Bu konu hakkında siz değerli misafirlerimizin ve üyelerimizin değerli düşüncelerine ve yaşanmış hikayelerine ihtiyacımız var. Anlatacağınız her şeyin, sizin durumunuzda olan diğer kadınlara ışık olacağını lütfen unutmayın.

2. z.b

z.b Forum Okuru

ben asilama yaptirdim..yaptiim gun biraz pembe renk sivi geldi..asinin 10-gunlerinde bulantilik his ettim. kasiklar, gous agrisi. ama 13gununde gaz da vardi sanki adet olacam gibiydi o zaman moralim bozuldu..test yaptirdim olumsuz oldu..doktor dediki kandan test yaptir ..o da olumsuzdu ..adetimi de 16- gun gordum..coz uzuldum.aladim. ama fayda yok ki..allah cocuga ihtiyaci olana versin..

Aşılama yaptırıp tutmayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oruç Tutmayanlar..

Oruç Tutmayanlar..

Mazeretsiz oruç tutmamak günahtır, İslâmî değerlerin sosyal ağırlığının bulunduğu yerlerde bu davranış ayıp da sayılır. Günahlara ve ayıplara karşı toplumun tepki göstermesi tabîidir ve kaçınılmazdır, ancak bu tepkinin amacı, nefret ettirmek, insanı meselâ günahkâr iken kâfir (inkârcı) kılmak, toplumun düzenini bozmak ve fitne çıkarmak değil, irşâd ve ıslâh etmek, düzeltmek, eğitmek, yola...
  2. Oruç tutmayanlar Teravih Namazı kılabilir mi?

Oruç tutmayanlar Teravih Namazı kılabilir mi?

oruç tutmayan teravih namazı kılabilirmi Oruç tutmayan bir kişi teravih namazı kılabilirmi kılamaz mı ? işte cevabı: Teravih namazı, kadın erkek her müslüman için sünnet-i müekkededir. Teravih, orucun sünneti değil, vaktin sünnetidir. Bir mazereti dolayısıyla oruç tutamayanlar da teravih namazı kılarlar.
  3. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  4. Aşılama Yaptırıp Tutanlar

Aşılama Yaptırıp Tutanlar

Aşılama yaptırıp hamileliğe adım atan sevgili meleklerimiz. Karşılaştığınız sorunları ve gebeliğiniz oluşana kadar yaşadıklarınızı ister misafir isterseniz üye olarak bu başlık ve bölüm altından bizlerle paylaşmanızı rica ediyoruz. Unutmayın paylaşacağınız her şey, sizin durumunuzda olup aşılama yaptıracak ve tutmasını bekleyecek anne adaylarına ışık olacaktır. Bu arada merak edenler için...
  5. aşılama sonrası

aşılama sonrası

arkadaslar 15 aralıkta asılama yaptırdım ama agrılarım gittikçe şiddetleniyor.ilk aşılamam normalmi? bugün 12. günüm. sol kasıgım ve bacagım sırtım falan agrıyor. lütfen cvp verin. bide hiç aşılama yaptırıpta tutan yokmu? moralim bozuldu

Sayfayı Paylaş