gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aşılama yönteminden sonraki kanama hakkında bilgiler

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Selamlar Meleklerim, Doğal yollardan hamile kalamayanların seçtiği yol olan aşılama yöntemi uygulanan bayan hastalarda. Aşılamadan sonraki bir kaç saat içinde kanama olduğu gözlemlenmiştir. Bu durumda lütfen sakin olun ve kendinisi ve tüplerini asla kasmayın. Bu hemen hemen herkeste olan bir durumdur. Lütfen sakin olun.
    Bu başlık altından, aşılama yaptırıp kanaması olan meleklerimizin yazmalarını ve durumlarını paylaşmalarını rica ediyoruz.

Hayırlı bebişler olsun inşallah haadi bakalım :D:D

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Araştırmalarımız sonucunda gebeliğin olabilmesi ve aşılamanın rahme yerleşmesi olayından dolayı kanamaların 3 gün bildiğimiz kan kırmızı renginde olduğu, ve bazen aşılamanın tutmadığıda bilinmelidir arkadaşlarım bilginiz olsun.

3. elfidamsanem

elfidamsanem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4.382
    Ödül Puanları:
    113
    11 Ekim de asilama oldum. 25 Ekim de kan tahlili yaptircam. 23 Ekim de kanamam basladi, adet gibi degil ama sadece peceteye geliyor. Yarin test yapicam. Sonuc ne burda paylasicam.

Aşılama yönteminden sonraki kanama hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....
  2. aşılama sonrası kanama

aşılama sonrası kanama

merhaba arkadaslar aranıza yeni katıldım ve sizinle bişey paylaşmak istiyorum ben 22 ocakta 2. asılamamı yaptırdım 1-Sarı renkte yada değişik renklerde akıntı 2- Karın ve kasık bölgelerinde adet olacakmış gibi ağrılar 3- Bel ve sırt ağrıları ve bunun yanı sıra sinirlilik hali 4- Göğüslerde şişme acıma yada batma gibi bir belirti olmuyor 5- Mide Bulantısı 6- İştahın açılması bu belırtılerın...
  3. Saç Sarartma Yöntemleri Hakkında Bilgiler

Saç Sarartma Yöntemleri Hakkında Bilgiler

saç sarartma yöntemleri saç sarartmak Her ne kadar koyu renk doğal saçlar sezonun trendi olsa da sarı saçın havası hala var melekler :) Her zaman her kadında bir dönem sarışın olma sevdası baş gösterir ne hikmetse. Eğer siz de bu dönemdeyseniz size en azından boya gibi kimyasal bir yola başvurmadan nasıl sarartabileceğiniz konusunda bilgiler vermek istiyoruz. İşte doğal saç sarartma...
  4. Aşılama sonrası kanama olması normalmidir?

Aşılama sonrası kanama olması normalmidir?

aşılamadan sonra lekelenme,aşılamadan sonra kanama,aşılamadan sonra akıntı,aşılama sonrası gebelik belirtisi,aşılamadan sonra kanama olmak ,aşılama hakkında bilgiler Aşılama sırasında ve sonrasında çok hafif kasık ağrısı olması normaldir, bazı hastalarda hiç ağrı olmayabilir. Genel olarak son derece rahat bir işlemdir, hastaların rahatsız olacağı derecede veya anestezi gerektirecek kadar...
  5. Aşılama sonrası kanama olanlar

Aşılama sonrası kanama olanlar

aşılama sonrası lekelenme,aşılama sonrası kanama,aşılama sonrası ağrı,aşılama sonrası lekelenmesi olanlar,aşılama sonrası hamile kalanlar,aşılama sonrası dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgiler Aşılama yapılacağı gün eğer anesteziyle aşılama planlanıyorsa en az 6-8 saat öncesinden aç kalınması gerekir. Ancak genellikle aşılama anesteziye gerek kalmadan yapılan basit bir işlemdir....

Sayfayı Paylaş