aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

Konu, 'Gebelik' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

aşılama yaptıran kimse yok mu ya meleklerimmmm hadiiiiiii....

3. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye

canım selam bende daha yeni geçtim bu tedavi yöntemine 28.09 da yani dün yumurtalığıma bakıldı 22 mm ulaşmış canım.bugün çatlatma iğnemi vuruldum (ovitrelle )yarın sabah aşılamam olucak bende çok merak ediyorum canım bakalım hayırlısı içim kıpır kıpır ya sen?

elfidamsanem bunu beğendi.
  4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

rabbim inş yardımcın olur ve hayırlısını nasip eder.ben pek umutlu değilim.neden bilmiyorum.inş senin güzel haberlerini duyarız.heber ver unutma tamam mı?

5. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye

inş.canım aminnn hepimizin yardımcısı olsun allahım.sen yaptınmı yaptırıcanmı canım?neden umutlu değilsin

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Fatoşcum herşey gönlünce olsun canımcım... Senin adına sevindim tedavin baya ilerlemiş olmalı.... Umarım bundan sonra hersey guzel olur dadlum..

7. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

ben de geçen cuma yaptırdım işte.sonucu bekliyorum.içimde hiçbir umut yok.bakalım hayırlısı inş....

8. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

2 hafta içinde belli olacak diyorlar .senin bilgin var mı bu konuda....

9. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

fatoş gelişmeleri yaz olur mu?habersiz bırakma......:)

10. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye

canım benim çok sağol ya bayağ bişeyler katettim ama bakalım hayırlısıyla gelsin meleğim inş.bu ay canımcım.iyi dileklerin için çok sağol bitanem öptümm seni çokkkkkk

seninde 1 hafta olmuş canımmm hiç belirtin falanda yokmu ki?

evt yani 10-14 gün arası belli olurmuş hadi hayırlısı şekerim ya inş.gelmiştir meleğin

gelişmeleri yazarım ama seninki benden önce sen yaz ilk ne belirtin var ne oluyo ne bitiyo diye merakta bırakma beni :)

11. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

benim ara sıra kasıklarımda ağrı hissediyorum sadece...inş ikimizin bebeğine de rabbim ol demiştir...dua edelim ve bekliyelim..

12. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

Hadi hayırlısı arkadaşım:)

13. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

sağol pelincim inş canım meleğim...

14. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

bakalım ben ilaç tedvisine başlıycam inşallah olur ama olmasa benim sonumda aşılama gibi gözüküyor hayırlısı bakalım ama sizi muhakkakk takip edeceğim bide benim ssk yok kaça patluıyor bu aşılama yazarsanız sevinirim :D

15. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Meleklerim Allahım hepinizin gönlüne göre versin.. Aminn... Hayırlı haberleriinizi burda bekliyoruz..

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. İDRAR TESTİNDE SİLİK ÇİZGİ OLUP HAMİLE KALANLAR(test negatif olup hamile kalanlar)

Yanlış idrar testinde silik çizgi silik çizgi gebelik :s:s:s:s:s:s
  3. Hamile kalanlar hangi yöntemlerle hamile kaldınız hamile kalamayanlara yardım etsin

gebe kalamayanlara yapılan testler selam arkadaşlar nasıl hamile kaldınız doğalmı tedavimi kürlerlemi ne uyguladınız hamile kaldınız ay hamile kalamayan arkadaşlara yardımcı olursanız sevinirim
  4. Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalanlar fikir lütfen

Ateş ölçme yöntemi ile hamile kalan melekler var mı acaba ? Bu yöntemleri tam olarak nasıl kullanıyoruz. Tam olarak nasıl yapılıyor. Bende uzun zamandar beridir bebiş isteyen annelerdenim. Sizlerden ricam bu hususta bana yardımcı olmanız. Gerçekten çok ihtiyacım var kendimi hiçmi hiç iyi hissetmiyorum :S Birde bu yöntemi denemeye karar verdim.
  5. Hamile kalamayanlar mutlaka okuyun...

Arkadaşlar bu siteyi uzun zaman önce keşfettim,sizler gibi bu konu başlığına defalarca girip benimle aynı durumda olan arkadaşlar var mı diye baktım,dertlerinizi sıkıntılarınızı ,sevinçlerinizi uzaktan takip etmeye başladım.Ancak bir süre sonra fark ettim ki burada yazılanların doğrultusunda her hamilelik belirtisi yaşadığımda her defasında çok daha fazla umutlandım,daha regli günüm bile...
  6. 3 kez asılama hamıle kalanlar buraya lutfen bıraz umut olun bana yardımcı olun lutfen

ben bu ay ocakta 17 tedavıye baslıcam 3 kez aslılama yapılicak esımde sperm hareketlılıgı dusuk ama doktorlar asılama onerdı
  7. Aşılama ile hamile kalanlar paylaşalım birbirmize umut olalım

:baby::baby::baby: aşılam yaptıranlar yaptıracak olanlar sreci spnucu paylaşyalım birbirmize destek olalım. ben pazarresi yaptırcam inş ilk aşılamam aolcak
  8. Takvim yöntemiyle nasıl hamile kalınır?

takvim yöntemiyle hamilelik,takvim yöntemiyle hamile kalanlar,takvim yöntemiyle hamile kalma,takvim yöntemi kullanarak hamile kalma,takvim yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Asagida yer alan hamilelik ile ilgili yazimizda takvim yöntemi ile hamile kalmaktan korunmak ile ilgili bilgiler yer almakta. Hamile kalmamak icin kullanilan takvim yöntemi her ne kadar %100 guvenilir olmasada...
  9. Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürü ile hamile kalanlar bu kür sayesinde yumurta sayılarını arttırdıkları için hamile kalabilmektedirler. Yumurta sayıları yetersiz olan ve yumurtalıklarında kist bulunan kadınlar hamile kalmada sorun yaşamaktadırlar. Kadınlara yaklaşık olarak on iki adet döneminde hamile kalamadıkları takdirde, bu yöntemi on beş gün süreyle uygulamalarını tavsiye ederiz. Eğer kadınlar 35 yaş...
  10. hsg filminden sonra hamile kalanlar

selam kızlar.ben 1 buçuk yıldır bebek istiyorum ama olmadı.bütün testlerimi yaptırdım herşey normal çıktı.en son hsg filmi çektirdim ve tüplerim açık çıktı.şimdi ekrar doktoruma gidicem ve bana yumurta uyarıcı ilaçlara başlayacağımızı bundanda sonuç alamazsak aşılama olacak dedi.ama bu ay olsun artık istiyorum.bu filmden sonra hamile kalanlar varmı inanın kafayı yemek üzereyim içimdeki bu...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aşılama ile hamile kalanlar

,
  2. ikinci aşılamada hamile kalanlar

,
  3. aşılamayla hamile kalan varmı

,
  4. aşılama yaptırıp hamile kalanlar,
  5. aşılama tedavisi ile hamile kalanlar,
  6. ilk aşılamada hamile kalan varmı,
  7. 2.aşılamada hamile kalanlar,