aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

Konu, 'Gebelik' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

aşılama ile hamile kalanlar aşılama yaptırıp hamile kalanlar yöntemi ile ovitrelle 2011 meleklerim aşılama yöntemini deneyip de hamile kalan varsa buraya yorum yazıp tecrübelerini paylaşsın......çok teşekkür ederim....

2. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

aşılama yaptıran kimse yok mu ya meleklerimmmm hadiiiiiii....

3. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye

canım selam bende daha yeni geçtim bu tedavi yöntemine 28.09 da yani dün yumurtalığıma bakıldı 22 mm ulaşmış canım.bugün çatlatma iğnemi vuruldum (ovitrelle )yarın sabah aşılamam olucak bende çok merak ediyorum canım bakalım hayırlısı içim kıpır kıpır ya sen?

elfidamsanem bunu beğendi.
  4. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

rabbim inş yardımcın olur ve hayırlısını nasip eder.ben pek umutlu değilim.neden bilmiyorum.inş senin güzel haberlerini duyarız.heber ver unutma tamam mı?

5. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye

inş.canım aminnn hepimizin yardımcısı olsun allahım.sen yaptınmı yaptırıcanmı canım?neden umutlu değilsin

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Fatoşcum herşey gönlünce olsun canımcım... Senin adına sevindim tedavin baya ilerlemiş olmalı.... Umarım bundan sonra hersey guzel olur dadlum..

7. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

ben de geçen cuma yaptırdım işte.sonucu bekliyorum.içimde hiçbir umut yok.bakalım hayırlısı inş....

8. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

2 hafta içinde belli olacak diyorlar .senin bilgin var mı bu konuda....

9. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

fatoş gelişmeleri yaz olur mu?habersiz bırakma......:)

10. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye

canım benim çok sağol ya bayağ bişeyler katettim ama bakalım hayırlısıyla gelsin meleğim inş.bu ay canımcım.iyi dileklerin için çok sağol bitanem öptümm seni çokkkkkk

seninde 1 hafta olmuş canımmm hiç belirtin falanda yokmu ki?

evt yani 10-14 gün arası belli olurmuş hadi hayırlısı şekerim ya inş.gelmiştir meleğin

gelişmeleri yazarım ama seninki benden önce sen yaz ilk ne belirtin var ne oluyo ne bitiyo diye merakta bırakma beni :)

11. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

benim ara sıra kasıklarımda ağrı hissediyorum sadece...inş ikimizin bebeğine de rabbim ol demiştir...dua edelim ve bekliyelim..

12. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye

Hadi hayırlısı arkadaşım:)

13. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye

sağol pelincim inş canım meleğim...

14. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

bakalım ben ilaç tedvisine başlıycam inşallah olur ama olmasa benim sonumda aşılama gibi gözüküyor hayırlısı bakalım ama sizi muhakkakk takip edeceğim bide benim ssk yok kaça patluıyor bu aşılama yazarsanız sevinirim :D

15. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye

Meleklerim Allahım hepinizin gönlüne göre versin.. Aminn... Hayırlı haberleriinizi burda bekliyoruz..

aşılama yöntemiyle hamile kalanlar... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kürtajdan sonra hamile kalanlar...

kürtaj sonrası hamilelik kürtajdan sonra hamilelik kürtajdan sonra hamile kalanlar kürtaj sonrası gebe kalınırmı Ya ne zor bi durum oldunu sölememe gerek yok sanırım her anne adayı bebeğini kaybetmekten korkar ve kaybedince çok üzülür hiç kaçınılmaz.Bende çok üzüldüm,şok yaşadım bittim bi an ama ALLAH'A sığınınca herşey geçti gönlmde.Yine umutluyum inşallah Rabbim yine vericek diye düşünüyorum...
  2. Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalanlar fikir lütfen

Ateş ölçme yöntemi ile hamile kalan melekler var mı acaba ? Bu yöntemleri tam olarak nasıl kullanıyoruz. Tam olarak nasıl yapılıyor. Bende uzun zamandar beridir bebiş isteyen annelerdenim. Sizlerden ricam bu hususta bana yardımcı olmanız. Gerçekten çok ihtiyacım var kendimi hiçmi hiç iyi hissetmiyorum :S Birde bu yöntemi denemeye karar verdim.
  3. Aşılama ile hamile kalanlar paylaşalım birbirmize umut olalım

:baby::baby::baby: aşılam yaptıranlar yaptıracak olanlar sreci spnucu paylaşyalım birbirmize destek olalım. ben pazarresi yaptırcam inş ilk aşılamam aolcak
  4. Takvim yöntemiyle nasıl hamile kalınır?

takvim yöntemiyle hamilelik,takvim yöntemiyle hamile kalanlar,takvim yöntemiyle hamile kalma,takvim yöntemi kullanarak hamile kalma,takvim yöntemi ve gebelik hakkında bilgiler Asagida yer alan hamilelik ile ilgili yazimizda takvim yöntemi ile hamile kalmaktan korunmak ile ilgili bilgiler yer almakta. Hamile kalmamak icin kullanilan takvim yöntemi her ne kadar %100 guvenilir olmasada...
  5. Yumurtlama ilacıyla hamile kalanlar

yumurtlama ilacı nedir,yumurtlama ilacıyla nasıl hamile kalınır,yumurtlama tedavisi,yumurtlama tedavisi ve hamilelik hakkında bilgiler Yumurtama ilaçları Yanlız size uzman doktorunuzun reteçe ile verilen ve bir yıldır hamile kalamayan kadınlar için önerilen bir yoludur. Genellikle yumurtlama iğnesi yanında verilen ilaçlar ya da öncesinde verilen ilaçlar kadını hamine dönemine hazırlar. Bu...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aşılama ile hamile kalanlar

,
  2. ikinci aşılamada hamile kalanlar

,
  3. ilk aşılamada hamile kalanlar

,
  4. aşılamayla hamile kalanlar,
  5. aşılamayla hamile kalan varmı,
  6. aşılama yaptırıp hamile kalanlar,
  7. ilk aşılamada hamile kalan varmı,