aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

slm arkadaşlar ben pazartesi günü aşılama yaptırdım bugün 3.gunum hamile kalanlar belirtileriniz neler merak ediyorum..

Aşılama yapıldıktan sonra genellikle 3 haftadan sonra belirtiler başlamaktadır. Normal hamilelik belirtileri nasıl oluyor ise aşılamada aynen olduğu gibidir.
Aşılamadan sonra kan testi ya da idrar testi ile hamileliğinizi öğrenebilirsiniz. Genellikle aşılamadan 14 gün sonra testinizi yaptırabilirsiniz

Arkadaşlar merhaba ben de 21 Ağustos 2014 de ilk aşılamamı oldum aşılamadan sonra 14. Günümde yapılan gebelik testinde değerim 134 çıktı hamileyim :) Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu arada gitmek isteyen olursa Ankara gazi Üniversitesi araştırma hastanesi prf Dr Nuray Bozkurt doktorum

bende aşılama yaptırdım allaha sükür ilk de tuttu 1 aylık hamileyim soru varsa burdayım
Yarım kaldı ilk msj ım. Yumurtam olduğu için her hamgi bir ilaç vermedi doktorum iğneye kadar... Şimdi çatlatma iğnemi yaptırmaya gidiyorum... 38 yaşındayım ve erken menapoza girebileceğim ile ilgili bulgularım var bu yüzden hamile kalamadığım her ay kahroluyorum... İlk aşılamada hamile kalanların süreçlerini ve kişisel bilgilerini merak ediyorum , ne kadar şansım olduğunu tahmin edebilmem için...?

Mrb sayfayi takip eden varmi dun benim ilk asilamam yapildi 4 yillik evliyim bugun pembemsi lekem geldi ve sol kasigim cok agriyo varmi bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum

Canım benim aşılamadan bu ayın 26 da olu benimde aşılama oldugu gun sag kasıgımlım ertesigun de sona gecti agrı ve idrarımın rengi değişti belimde cok ağrıyor inşallah tutmuştur allah isteyen herkeze versin

İnşallah seninkide tutmuştur canım bende 5 yıllık evliyim ve bebeğimin olmasını okadar cok istiyorum ki tabi taktir Rabbimden ama icinden bises tuttu diyo sanki bebiş gelecekmiş gibi geliyor bugun 5 gün ve hala belim ağrıyor sürekli yatıyorum yeterki tutsun diye

Amin inşallah seninkide tutmuştur canım ben 5 yıllık evliyim aşılamam işallah tutmuştur içimden bi ses tuttu bebiş geliyor diyo ama kendimize cok kaptırmak istemiyorum cünkü eger olmazsa cok üzülürüm biliyorum 5 gun oldu bugun yatmadan baska bişe yapmıyorum yeterki olsun diye bilimin agrısı hala gecmedi senin beyin arıyorum hala

Geri