gebe
  1. canşenliğim

canşenliğim Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

aşılama

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında canşenliğim tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar ben yeni üye oldum siteyi kullanmayı pek bilmiyorum dün doktora gittik gonalf 450 ml iğne verdi ilk küçük dozlarla başlıcamızı söyledi günlük 75 ml alıcam çarşamba kontrole çağırdı eğer yeterli gelmesse bi kutu daha vericek ama benim yumurtalıklarım çok iyi dün adetimin ikinci günü olmasına rağmen doktor çok iyi dedi yumurtalar istenilen büyüklüğü gelince aşılama olucak ve benim ilk aşılamam eşimde ve bende hiç bi sorun yok herşey çok güzel ama gerisi allaha kalmış işte inş. ilk seferde olur.sizde il seferdde tutan varmı benim geçen ay klomenle 4tane çok iyi yumurtalarım oldu iğne ile çatlatıldı ama olmadı doktor bu ay şansınız yüksek dedi bende açıkcası umutluyum aşılamadan.benle bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba aşılamanın normal gebeliğe göre tutması %15-20 dir.Bir çok hasta ilk tedavide gebe kalmıştır.Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Uzun zamandır haber yok sizden, nasıl aşılama yaptırdınız mı nedir en son durum sevgili caneşliğim hamile melek diyor ama acaba aşılama ile mi hamile kaldınız bilgi verir misiniz lütfen ?

aşılama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılama (İnseminasyon)

Aşılama (İnseminasyon)

aşılama sonrası gebelik belirtileri aşılamadan sonra hamilelik belirtileri aşılama sonrası belirtiler aşılamadan kaç gün sonra adet olunur ile gebelik İlk amaç, gerekli hormon ilaçlarını vererek, kadında takip altında gebelik oluşturabilecek bir yumurtanın gelişmesini sağlamaktır. İkinci amaç, erkeğin spermlerinin alınarak yumurtayı döllemesini kolaylaştıracak işlemlerden geçirdikten sonra...
  2. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar mayıs 2011 aşılama yaptıranlar kimse varmı ???? 6 nisanda aşılama yaptırdım 28 nisan adet günümdü geçti hala adet olmadım çok mrk ediyorum...
  3. Aşılama nedir

Aşılama nedir

aşılama aşılama nedir.Melekler bazılarımızın bebek hasreti çektiğini anne olmak için her türlü tedaviye başvurduğumuzu biliyoruz belki biraz faydalı olabilirim düşüncesiyle aşılama nedir konusunu sizinle paylaşmak istedim Yardımcı üreme tekniklerinin ilk adımı aşılama ya da bilimsel adı ile artifisiyel inseminasyondur. Bebek sahibi olmada güçlük çeken ve 1 yıl korunmasız ilişkiye...
  4. aşılama sonrası

aşılama sonrası

arkadaslar 15 aralıkta asılama yaptırdım ama agrılarım gittikçe şiddetleniyor.ilk aşılamam normalmi? bugün 12. günüm. sol kasıgım ve bacagım sırtım falan agrıyor. lütfen cvp verin. bide hiç aşılama yaptırıpta tutan yokmu? moralim bozuldu
  5. aşılama yaptıranlar

aşılama yaptıranlar

kızlar aşılama yaptran var mı

Sayfayı Paylaş