gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

aşılamada başarılı doktorları burada paylaşalım

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Aşılama ile hamile kalma tüp bebek
    arkadaşlar merhaba
    aşılama yaptıgınız hastane ve doktorları paylaşabilirmisiniz?
    benim arkadasım doktor erman işçile yaptırdı ve ilk aşılamasında tuttu darısı başınıza

ARZUZU bunu beğendi.
aşılamada başarılı doktorları burada paylaşalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

hamile kalamayanlar sorunlarımızı burada paylaşalım

hamile kalamayanlar gebe kalamayanlar hamile kalamayanların sitesi kalamayanlara tavsiyeler düşükten sonra mrb ben 2 senelik ewli bi bayanım 1.5 senedir korunmadığımız halde gebe kalamıyorum ve şuanda tedavi aşamasındayız 2 aydayız ve yine başarısız olduk çok üzüzlüyorum acaba benimle aynı şeyleri yaşayan kaç bayan var aranızda......
  3. Tatilde nereye gitsem?Tatil önerilerini burada paylaşalım

Tatilde nereye gitsem?Tatil önerilerini burada paylaşalım

tatil önerileri tatilde nereye gitsem tatile nereye gitsek tatile gitsem Arkadaşlar tatil mevsimi geldi benim gibi eminim bazılarınız şimdiden tatile nereye gitsem napsam acaba gibi düşüncelere daldınız bu topiği açmamdaki amaç yaşadığınız çevrede yada daha önce gidipte memnun kaldığınız yerler varsa bunları birlikte paylaşmamız.Çocuklu gidebileceğimiz yerler aktivitesi bol olan yerler yada...
  4. 2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

2 li test sonuçlarımızı burada paylaşalım

2li test down sendromu Selam kızlar, 2 li test yaptırıp sonuçları alan varmı? beni temiz çıktığı için 3 yada 4 lü yaptırmamıştım
  5. Melekler Gebelik Döneminde Hangi Durumlarda Doktora Başvurmalıdır  Burada

Melekler Gebelik Döneminde Hangi Durumlarda Doktora Başvurmalıdır Burada

gebelikte dikkat edilmesi gerekenler,gebelikte dikkat edilmesi gereken hususlar, Hamile melekler gebelik döneminde bazen ihmal edilmemesi gereken dikkat edilmesi gereken durumlar söz konusu olabilir.İşte burada onlardan bahsedeceğiz şimdi konumuza bir bakalım; Gebelikte hiçbir sorun olmasa da kesinlikle sağlık kontrolü gerekir. Gebelik süresinde ciddi sağlık problemlerine yol açabilecek...

Sayfayı Paylaş