gebe
  1. gülvuslat

gülvuslat Forum Okuru

aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında gülvuslat tarafından paylaşıldı.

aşılama yaptıranlar gebeliğinizi aşılamanın kaçıncı günü test yaptırarak öğrendiniz ? aşılamadan kaç gün sonra test yapılır ? Ben testin sonucunun doğru olması adına testimi hangi gün yapmalıyım. Benim aşımamamda bugün 4. gününde meraktan çatlayacağım. Benimde bebeğimin olması için lütfen dua edin kızlar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Kasım 2016
  2. bendeji

bendeji Forum Okuru

Selamlar kızlar bende aşılama yaptım ve bebeğimin olmasını çok istiyorum. Diliyorum hep kadınların yani benim gibi olanların da bir umudu işt olsun istiyorum herkesinki olsun istiyorum. Bu konuyu gördüm de cevapta verilmemiş bende merak ediyorum net olarak birileriniz bana acaba aşılamanın kaçıncı günü test yaptığınızı söyleyebilir misiniz
    Ben şu anda 9. gündeyim testi ne zaman yapayım kızlar siz kaçıncı gün test yaparak sonuç aldınız ilkinde tuttu mu lütfen bana bilgi verir misiniz herkesi seviyorum ve bu bebeği istiyorum. Bir bebek istiyorum yani

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba,
    Aşılamadan 2 hafta sonra kanda gebelik testi ile sonuç araştırılır . Öncesi test yaparsanız , sağlıklı sonuç alamazsınız.
    Aşılama işleminin başarısı her bir deneme için % 10-15 ler civarındadır. Kimi ilk tedavi de gebelik elde ederken , kimi de 2 -3 . tedavide gebe kalabiliyor. Hayırlı haberlerinizi almayı diliyorum..

4. berilerkn

berilerkn Forum Okuru

Asilamamin 16. Gunu aset olmadim ama idrar testinde cikmiyor tutmadimi acba.

aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 gün sonra hamileliği bildiren test, Türkiye’de

7 gün sonra hamileliği bildiren test, Türkiye’de

hamilelik testi kaç günde belli olur kaç günde hamile kalınır hamilelik belli olur en erken ne kadar sürede ABD’den sonra Türkiye’de de piyasada çıkan gebelik testi Fortel ultra, cinsel ilişkiden 7 gün sonra hamile kalınıp kalınmadığını ortaya çıkarıyor. İSTANBUL - Hamilelik şüphesi olan kadınların cinsel ilişkiden 7 gün sonra kendi kendilerine uygulayabileceği Fortel ultra hassas...
  2. gebelik testini adetten kaç gün sonra yaptınız

gebelik testini adetten kaç gün sonra yaptınız

Slm arkadaslar iliskiden kac gun sonra kanda varsa gebelik cikar.bileniniz varsa yardimci olabilir mi simdiden tsk
  3. Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra test yaptırsam olur mu
  4. ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

ilişkiden kaç gün sonra test yapılır doğru çıkar

Bebeğim olsun istiyorum ve düzenli olarak yumurtlama günlerimde eşimde çalışmalara başladık. Benim merak ettiğim şu net olarak birileriniz bana ilişkiden kaç gün sonra test yapmalıyım anlatabilir mi ? Bu arada hangi marka testten yapmalıyım. Tam olarak tarih ve bilgi verebilir misiniz lütfen ?
  5. Adetim kaç gün geçince test yapmalıyım

Adetim kaç gün geçince test yapmalıyım

hamilelik adet gecikmesinden kaç gün sonra belli olur adet günü kaç gün geçerse hamilelik belli olur adet ne kadar gecikirse hamile olunur hamile olduğunu anlamak için adetin kaç gün geçmesi lazım adet kaç gün geçerse hamile kalınır adet kaç gün gecikirse test yapılmalı adet kaç gün gecikirse normaldir hamilelikte adet kaç gün gecikir Adetim kaç gün gecikirse hamileyim demektir yada şöyle...

Sayfayı Paylaş