gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşılama yaptırdıktan sonra hamile kaldıysanız bizimle belirtileri, bebeğin rahme yerleşirken ki kanama durumlarını, yaşadıklarınızı herşeyi anlatabilirsiniz. Üstelik bunları anlatırken diğer sizin durumunuzdaki kadınlara yardımcı olacaksınız. Bunları bizlerle paylaşırken üye olmanıza gerek yok. Hemen sayfanın altından hamile kalan meleklerimizden bu konu yada konularla ilgili yaşadıklarını ve gerçek bilgilerini bizlerle paylaşmasını bekliyoruz. [​IMG] Uzun uğraşlar sonucunda aşılama yöntemi ile hamile kaldınız ? Belkide bebeğiniz şimdi kucağınızda. Ama sorularına cevap alamayan, durumdan oldukça üzüntü duyan ve sizin yerinizde olmak için belkide herşeyini feda edecek kadınlar var unutmayın. Eee peki aşılama yöntemi ile hamile kaldıysanız bunu bir kenara atıp yaşadıklarınızı unutacak mısınız ? Lütfen bizimle paylaşın.

Melekler Mekanı.

asi kı ve elfidamsanem bunu beğendi.
  2. hevin

hevin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    88
    Ödül Puanları:
    18
    neden kimse biseyler yazmamis ..asilama sonrasi gebe kalan arkadaslar surecinizi tedawinizi yazinki banada umut olun :)

elfidamsanem bunu beğendi.
  3. Şanslı anne

Şanslı anne Forum Okuru

2008 yılında ilk aşılamamda hamile kaldım ve şimdi 5 yaşında bir oğlum var ve ben gerçekten kendimi şanslı hissediyorum .aşılama öncesi vücuduma giren tek iğne çatlatma iğnesiydi.hiç ilaç kullanmadım.şu anda 2.aşılamanın sonucunu bekliyorum bu kez ilaç kullandım .umarım şansım bundada yanımda olur.Allah herkese hayırlısını versin inşallah.

asi kı, elfidamsanem ve özlem karaipek bunu beğendi.
  4. bebikimm

bebikimm Forum Okuru

Bende bu ay asilama yaptrcam 2.5 aylik evliyim korunmadm ama olmuyo 14 yasindan beri pcoluyum ilacsiz adet olamyorum ve bu ay asilamaya geccez insallah cünkü beklemek mantiksiz teşhisi konulmus bi hastaligm var allah yar ve yardimcimiz olsn

asi kı ve özlem karaipek bunu beğendi.
  5. Fatma elselik

Fatma elselik Forum Okuru

Ben de pkoluyum biz korunuyor 2 yıllık evliyim ama olmadı bu ay ikinci asilama mi olacağım sanık tahlilleri yapıldimi

özlem karaipek bunu beğendi.
  6. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Ben asılamayı 2 kere denedım negatıf

7. aynur korkmaz

aynur korkmaz Forum Okuru

Mrb uzun zamandır biseyler yazilmamis kimse varmi???

8. fatma elselik

fatma elselik Forum Okuru

9. özlem karaipek

özlem karaipek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    bende bu ay aşılama yaptıracağım 5 sene bitti evlilikde ilk aşılama da neelr olur bilmiyorum ama içimde kıpır kıpırrr içim ol diyor etrafım olma diyor direk tüp bebek diyorrr ne olur yardım edin

asi kı bunu beğendi.
  10. özlem karaipek

özlem karaipek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    inşallah olur fatmacımmm daha 2 yıl olmuşşş

11. özlem karaipek

özlem karaipek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    hadi yardım edin yaaaaaaaaaa

12. özlem karaipek

özlem karaipek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    bende bu ay ilk defa olacağım aşılama çok korkuyorum umuda ihtiyacım var

asi kı bunu beğendi.
  13. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    selam herkese yeni üye oldum çoktandır takip ediyorum kendime örnekler alıyorum sizden yazdıklarım geliyomu bilmiyorum :hihi:

14. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    3 yıllık evliyim 1.5 yıl önce 15 günlük bi düşüğüm oldu 5 haftalık da denebilir o gün bugündür hamilelik gerçekleşmedi eşimde de bende de bütün tetkikler yapıldı herşey normal ama hala hamile kalamadım aylardır forumları takip ediyorum doktorlar hep bekliceksiniz diyip geçiştirdi bende yeni bi doktor edindim kendime ve beklemek anlamsız dedi hemen aşılama tedavisine aldı bizi yumurta takibimden sonra çatlatma iğnesi vurdular dün sabah aşılamam yapıldı çok hafif bi lekelenmem oldu yarım saat yattım hastanede eve geldikten 3 saat kadar sonra sol kasığıma ağrılar vurdu kısa sürdü ve bugün hiç bi şikayetim yok burdan takip ettiğime göre ilk aşılamada hamile kalan kişiler olmuş umarım bende onlardan biriyimdir ilk aşılama ilk heyecan beklemedeyim gün gün yazıcam değişikliklerimi umarım hepimiz bu emeklerimizin karşılığını en kısa sürede alıcaz :cry::cry::cry:

15. özlem karaipek

özlem karaipek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    ayyyyy hadi hayırlısı sura bende pazartesi gideceğim kontrole uygun zmn da aşılama olacagımmmm haberleşelim bakalım neler olacak inş tutar ikimizindeee

elfidamsanem bunu beğendi.
Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Arkadaşlar aşılamadan sonra progestoron ilacı kullanan gaz şikayeti,halsizlik ve kasık ağrısı çeken arkadaşlar varmı....?gebelik belirtisimi bilgilerimizi paylaşalım lütfen
  2. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılama yaptıranlar gebeliğinizi aşılamanın kaçıncı günü test yaptırarak öğrendiniz ? aşılamadan kaç gün sonra test yapılır ? Ben testin sonucunun doğru olması adına testimi hangi gün yapmalıyım. Benim aşımamamda bugün 4. gününde meraktan çatlayacağım. Benimde bebeğimin olması için lütfen dua edin kızlar.
  3. Aşılamadan ne kadar sonra gebelik ultrasonda görülür?

Aşılamadan ne kadar sonra gebelik ultrasonda görülür?

aşılamadan sonra gebelik testi ne zaman yapılır,aşılamadan sonra gebelik ne zaman belli olur,aşılamadan sonra gebelik belirtileri,aşılamadan sonra hamikle olduğumu nasıl anlarım,aşılama hakkında bilgiler Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl) başlamazsa doktorunuza danışmanız...
  4. aşılamadan sonra ağda yapılırmı genital bölgeye

aşılamadan sonra ağda yapılırmı genital bölgeye

aşılama yaptıları 15 gün oldu genital bölgeye ağda yapıla bilirmi bir sakıncası olurmu
  5. Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra test yaptırsam olur mu

Sayfayı Paylaş