gebe

Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Sevimli cadı

Sevimli cadı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    75
    Ödül Puanları:
    28
    Bende yeni hamileyim canım .Bir oğlum var :) Bence yarın yapma üç dört gün bekle .Korkmakta haklısın o paniği kızkardeşimde de görmüştüm. İnşallah sende kardeşim gibi hamilesindir.

2. Bebeğim benimle

Bebeğim benimle Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    İnşallah canım Allah razı olsun. Allah evlatlarını bağışlasın cnm. Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Beklemek çok zor. İnan her wc ye gittiğimde aklım çıkıyor ya geldiyse kırmızılar diye. Allah'ım şükürler olsun yine gelmemiş deyip geri çıkıyorum. Böyle giderse en fazla bir haftaya kafayı yerim

3. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    75
    Ödül Puanları:
    28
    Bence kendini fazla dinleme seni anlıyorum ama stresten adet olabilirsin. Al eline bir kitap oku kafan dağılsın .Hiç hamilelikle ilgili aklına bir şey getirme. Allah razı olsun güzel dileklerin için.İnşallah rabbim sanada bu duyguyu tattırır. İyi akşamlar :)

4. Bebeğim benimle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tavsiyelerine uyucam canım çok teşekkürler. Amin cümle isteyip bekleyenlerle beraber bana da tattırsın inşallah sana da iyi akşamlar canım. Dikkat et kendine bebişine ve abisinede

5. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    75
    Ödül Puanları:
    28
    Bende teşekkür ederim canım sonucu mutlaka yaz olurmu :kiss:

6. Bebeğim benimle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tmm canım inşallah güzel haberler vermek nasip olur

7. Bebeğim benimle

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cnm az önce aldım sonucu. 2.39 olan değer 0.28 e düşmüş maalesef tutmadı. Ama hastalanmadım da. Pzt de olmazsam dra gidicem.

8. Svn

Svn Forum Okuru

Arkadaslar bnde ayn 6 da oldm aşılama bgn 12 günü 2 aşılama kasimlrmda çok ağrı oldu goguslermde sisti ve hassasiyet var umarm tutmuştur çok merak ediyorum

9. Sevimli cadı

Beğenilen Mesajlar:
    75
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba canım .Aşılamada kulandığın ilaçlarda kasıklarda ve gögüslerde ağrı yapar. İlaçlarda hormon olduğu için tüm kadınlık hormonlarımız etkileniyor. Kuzenimde aşılama yaptı adete 1 hafta kala gögüsleri baya şişti damarlaştı ağrısından duramıyordu. Kasık bölgesinde batmalar ve ağrı olmuştu birde sürekli akıntısının olduğunu söylüyordu. Doktor 15 gün sonra test yapın demişti. Günü geldiğinde test yaptı şimdi hamile .İnşallah sende hamilesindir canım ;)

Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Arkadaşlar aşılamadan sonra progestoron ilacı kullanan gaz şikayeti,halsizlik ve kasık ağrısı çeken arkadaşlar varmı....?gebelik belirtisimi bilgilerimizi paylaşalım lütfen
  2. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılama yaptıranlar gebeliğinizi aşılamanın kaçıncı günü test yaptırarak öğrendiniz ? aşılamadan kaç gün sonra test yapılır ? Ben testin sonucunun doğru olması adına testimi hangi gün yapmalıyım. Benim aşımamamda bugün 4. gününde meraktan çatlayacağım. Benimde bebeğimin olması için lütfen dua edin kızlar.
  3. Aşılamadan ne kadar sonra gebelik ultrasonda görülür?

Aşılamadan ne kadar sonra gebelik ultrasonda görülür?

aşılamadan sonra gebelik testi ne zaman yapılır,aşılamadan sonra gebelik ne zaman belli olur,aşılamadan sonra gebelik belirtileri,aşılamadan sonra hamikle olduğumu nasıl anlarım,aşılama hakkında bilgiler Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl) başlamazsa doktorunuza danışmanız...
  4. aşılamadan sonra ağda yapılırmı genital bölgeye

aşılamadan sonra ağda yapılırmı genital bölgeye

aşılama yaptıları 15 gün oldu genital bölgeye ağda yapıla bilirmi bir sakıncası olurmu
  5. Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra test yaptırsam olur mu

Sayfayı Paylaş