gebe
  1. mervem

mervem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Konu, 'Gebelik testi - hesaplama' kısmında mervem tarafından paylaşıldı.

aşılama sonrası gebelik belirtileri aşılamadan sonra hamilelik belirtileri aşılamadan kaç gün sonra gebelik belli olur aşılama sonrası arkadaslar bu konuda bılgılerınıze ıhtıyacım var yardım edersenız cok sevınırım

elfidamsanem bunu beğendi.
  2. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır
    Biz 06.04.2009 tarihinde aşılama yaptırdık, 20.04.2009 tarihinde tahlil istedi, gerçi sonuç nefatifti ama, sanırım işte 15-16 gün içinde belli oluyor

3. mervem

mervem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

canım cok saol ama ogrendım Allahın ıznıyle hamıle kaldım hemde ıkız olasılıgı cok yukksekmıs yarın ıkızmı yoksa tekmı onu ogrenecez Rabbım hepınıze nasıp eder insallah lutfen uzme kendıı ınsallah olur Allah ım gonlunu gore versın COK MUTLUYUM............

ouzkrn, elfidamsanem ve ece naz bunu beğendi.
  4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nasıl yani? 14. gün negatif çıksa bile 15. 16. gün pozitif olabiliyor mu?
    aşılamadan sonra bugün 12. günüm, dayanamadım test yaptırdım. sonuç negatif çıktı!
    yoksa bi ümit 3-4 gün sonra yine yaptırmalı mıyım???

5. narincik

narincik Forum Okuru

aminnnnn
    senin yerinde olmayı çok isterdim inşallah bir gün bizimde olur yüce rabbim herkeze versin inşallah

6. inmyyears

inmyyears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende sizinle paylaşımda bulunmak istedim.benim ilk evliliğimden 8 yaşında bir oğlum var.1 sene önce tekrar evlendim.ama şimdi çocuğum olmuyor.bir senedir tedavi oluyorum.ama nedenini bilemiyorum.aslında geçen 8 yıl hiç korunmadım ve çocuğum olmadı.çatlatma iğnesini denedik 4 kez olmadı.bu ay ilk aşılamamı oldum ayın 15 inde.ama çok az bir ağrım oldu.bende bahsedilen kahverengi kanama ne adet dönemimde nede aşılamada gerçekleşmedi.henüz hsg çektirmedim.bu ay çekecek.çok pahalı bir işlem.ssk nız yoksa 500-600 tl para ödüyorsunuz.ssk nız varsa 202 tl ödüyorsunuz.nasip belki ilk aşılamam tutmuştur.ama bende henüz hiçbir belirti yok.iştahım çok açıldı.iğneden olabileceğini düşünüyorum.bide gözlerim gidiyor.uyku halinde gibiyim kendimi yorgun hissediyorum.eşimin ilk evliliği ve 37 yaşında çocuğu olsun istiyor normal olarak.tabi bende çok istiyorum.inşallah kurban olduğum allah hepimize güzel nur topu gibi çocuklar nasip eder.zor bir dönemeç.1 sene zor geçti.ilk 4 ay okumadığım yazı araştırmadığım makale kalmadı.kafayı yiyecektim.tutmuştur acaba falan diye.ama bununla yaşanmıyor.kendinizi çok kaptırmayın.moralinizide yüksek tutun.allah hepimize nasip edecek inşallah.

elfidamsanem ve ece naz bunu beğendi.
  7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar 22 şubatta aşılama oldum . 4 mart ilk test günümdü ve sonuç 0.9 . 8 mart adet tarihim sizce testi erken mi yaptım .

8. rosemmm

rosemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    doktor bana 14 gün yaptır demişti sen nerde yaptırdın tatlım belirtilerin neler akıntı oluyormu

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende beklemedym aşılama yaptrdm insallah bebişlere kavuşuruz hepimiz

10. mavisevgi

mavisevgi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bende 22 nisanda yaptırdım asılamamı.. hayırlısıyla insallah bebişlerimizi alırız kucagımıza.. allah isteyen özlem ceken herkese nasip eder insallah..

asiye sarı, elfidamsanem ve ece naz bunu beğendi.
  11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aminn

bende mayısın 4.de aşılama yaptırdım sonucu çok ediyoruz eşim ve ben inşallah tutmuştur ve bizimde bi bebeğimiz olur

12. birgü

birgü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon önce negativ sonra positif miidi ben de cünki simdi ayni durumdayim

13. Hatice Gongu

Hatice Gongu Forum Okuru

merhaba bende sizin gibi sabırsızlık içindeyim bu birinci aşılamam allahım isteyen herkeze hayırlı sağlıklı yavrular nasip etsin...bende 06:10:2011 de oldum ve bekliyorum hep konuşuyorum karnımla sanırım çok ümitlendim .......

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende 6 ekimde ilk aşılamamı yaptırdım...bekliyoruz bakalım.. 14.gün test yapıcam allahın izniyle inş. hamile kalmışımdır....

15. hatice_hg

hatice_hg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim 12.günüm ufak tefek belirtiler var çok umutluyum ama stres de oldum sende varmı belirtiler yazarsan sevinirim umarın hamileyizdir

Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Arkadaşlar aşılamadan sonra progestoron ilacı kullanan gaz şikayeti,halsizlik ve kasık ağrısı çeken arkadaşlar varmı....?gebelik belirtisimi bilgilerimizi paylaşalım lütfen
  2. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılama yaptıranlar gebeliğinizi aşılamanın kaçıncı günü test yaptırarak öğrendiniz ? aşılamadan kaç gün sonra test yapılır ? Ben testin sonucunun doğru olması adına testimi hangi gün yapmalıyım. Benim aşımamamda bugün 4. gününde meraktan çatlayacağım. Benimde bebeğimin olması için lütfen dua edin kızlar.
  3. alttan muayenede gebelik kac gunden sonra belli olur

alttan muayenede gebelik kac gunden sonra belli olur

Merhaba ovulasyon donemine gore iliskidr bulundum. Yani tarihlerimi ayarladim. 7 gun sonra kasiklarimdaki ayri sebebi ile doktora gittim. Alltan muayene etti. Yumurtlama olmus dedi. Idrar testi yaptik. Iltihap olup olmadığını ogrenmek icinn temiz çıktı. Hamile olsaydim belli olur muydu bebegim olsun istiyorum. Hala umudum var
  4. hamılelık kac gunde bellı olur ?

hamılelık kac gunde bellı olur ?

evet anneler, anne adayları, anne olmaya hazırlananlar. Sımdı bıze yardımcı olursanız cok sevınırım ..
  5. Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra

Aşılamadan 10 gün sonra test yaptırsam olur mu

Sayfayı Paylaş