Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Konu, 'gebelik testi - hesaplama' kısmında mervem tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

2009 da yaptırdığınız aşılama

2009 da olduğunuz aşı ilk inde negatif çıktı sonrasındamı pozitif çıktı?

2. hatice_hg

hatice_hg New Member

merhaba aşılama tarihim 06:10 2011 çapada yaptırdık ..kendimde hiç değişiklik hissetmiyorum bide aşılamadan sonra çok ağır bi girip atlattım buna rağmen ilaç almadım.. belirti olarak sadece göğüs uçlarımda hasaslık var okadar bugün dayanamadım sabahın köründe test aalııp yaptım negatif çıktı bugün 13.günüm erkenmi yaptım acaba yardımcı olun ne olur acelemı ettim

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Kayıtsız Kullanıcılar

hatice benım bugün 15.günüm sabah kahverengi lekelenmem oldu. dün de test yaptırdım negatifti...bilmiyorum valla ne olacak. vajina jeli kullanıyordum iki gündür kullanmıyorum acaba onunlailgisi varmıdır ki..

4. Kayıtsız Üye ceydaaaa

Kayıtsız Üye ceydaaaa Kayıtsız Kullanıcılar

ben 5 yıldır evliyim daha hiç bişi olmadı 2 kez aşılama oldu bugün aşılamanın 11 günü çok heyecanlıyım ama genede ollmicak gibi

5. yeliz_54

yeliz_54 Kayıtsız Kullanıcılar

asılma

bende gecen hafta pazar yaptırdım asılama ılk kez oluyo ama asılamadan sonra adet sancısı gıbı bı arım var ve ıstahım acık yemek yerken mıdem bulamöıyorr ama sonra bulanıyorr akıntımda var sızce hamılemıyım

Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Aşılama yaptırdıktan sonra hamile kaldıysanız bizimle belirtileri, bebeğin rahme yerleşirken ki kanama durumlarını, yaşadıklarınızı herşeyi anlatabilirsiniz. Üstelik bunları anlatırken diğer sizin durumunuzdaki kadınlara yardımcı olacaksınız. Bunları bizlerle paylaşırken üye olmanıza gerek yok. Hemen sayfanın altından hamile kalan meleklerimizden bu konu yada konularla ilgili yaşadıklarını ve...
  2. Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Arkadaşlar aşılamadan sonra progestoron ilacı kullanan gaz şikayeti,halsizlik ve kasık ağrısı çeken arkadaşlar varmı....?gebelik belirtisimi bilgilerimizi paylaşalım lütfen
  3. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

[b]aşılama[/b] aşılamadan kaç gün sonra test yapılır
  4. Aşılamadan ne kadar sonra gebelik ultrasonda görülür?

aşılamadan sonra gebelik testi ne zaman yapılır,aşılamadan sonra gebelik ne zaman belli olur,aşılamadan sonra gebelik belirtileri,aşılamadan sonra hamikle olduğumu nasıl anlarım,aşılama hakkında bilgiler [ATTACH=full]15452[/ATTACH] Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl)...
  5. hamılelık kac gunde bellı olur ?

evet anneler, anne adayları, anne olmaya hazırlananlar. Sımdı bıze yardımcı olursanız cok sevınırım ..

Sayfayı Paylaş