Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

benimde aşılama 8.günüm sadece bel ağrısı var birde çok fazla su gibi akıntı geliyo normal mi

benimde 8.günüm senin sonuç belli olmuştur sonuc ne senin benimde su gibi aKINTI geliyo birde bel ağrğsı ama benim hiç ümidim yok hayırlısı gğnler geömek bilmiyor

Merhabaa bende 18.ince aşılama yaptırdım.. dün kasıklarım hayatımda hiç alışık olmadığım bi şekilde ağrıdı.. idrara çıkarken fln canım yanıyordu.. bu gün iiyiyim hamd olsun.. bende şimdiden çok merak ediyorum sonucu.. sonucun öğrenileceği gün 3. evlilik yıl dönümümüze denk gelecek inşallah bana en büyük hediye sonucun pozitif çıkması olur ..

Merhaba nette gezinirken bu siteyi buldum 9 yıllık evliyim 2.aşılamamı yaptırdım bende bugün 12.ci günü ama hiç bir belirti de yok zaten pek ümitli de değilim açıkçası zaman geçmek bilmiyor. Sonucu cok merak ediyorum hiç belirti vermemesi negatif olabilir mi acaba?

beimde 11.gün bendede bi değişiklik yok ilk aşılamam bel ağrısı ve su gibi akıntı oluyo arda normal mi acaba yarın test yaptırsam belli olur mu hiç ümitli değilim bende senin gibi ama inşallah olumlu olur ikimizinde

umut hep vardır

şöyle demek ıstıyorum normal muaneden daha kolay hıç bır zorlugu yok acı yok sonrasında kasık agrın oluyor hepsı o

merhaba... ben 2 yıllık evliyim. 10 şubatta 3.aşılamam yapıldı. sonucu bekliyoruz ama bugün kasık ağrım oldu biraz. galiba yine tutmadı:(
test alıp yapma hevesim bile kalmıyor regli günü yaklaştıkça. bu da tutmazsa tüp bebek diyor doktorum. bu arada eşimde de bende de problem yok. allahım tüm isteyenlere nasip etsin inşallah...
bu arada aşılamayla hamile kalıp da hamilelik öncesi belirtilerini yazan arkadaş olursa sevinirim.

sonuç ne

Merhaba nette gezinirken bu siteyi buldum 9 yıllık evliyim 2.aşılamamı yaptırdım bende bugün 12.ci günü ama hiç bir belirti de yok zaten pek ümitli de değilim açıkçası zaman geçmek bilmiyor. Sonucu cok merak ediyorum hiç belirti vermemesi negatif olabilir mi acaba?

sonuç belli oldu mu fatoş benide yarın yaptırcam hiçbir belirti yok gibi bende sende nasıl

Aşılama ve sonrası

merhaba ,
benim ilk aşılamam 8 nisanda yapıldı .. kan testi için daha 1 haftadan biraz daha fazla zamanım var ... hem heycanlanıyorum sonuc için hemde korkuyorum ya olumsuz olur ise diye . aşılamadan önce yapılan çatlatma iğnesinin ertesi akşamında biraz kanamam oldu dr.umu aradım .. olabilir , çok normal dedi ... aşılamadan sonra dr.um sabah akşam 1 er tane kullanmam gereken progestan ı verdi .hemen kullanmaya başladım .. 1-2 gun kahverengi akıntım oldu .. şimdi herhangi bir akıntım yok .. umarım hersey yolundadır .. hamile kalma aşamasında benim ile benzer şeyler yaşayan arkadaşlar var mı ?

Geri