Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır

Konu, 'gebelik testi - hesaplama' kısmında mervem tarafından paylaşıldı.

1. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

h.g cnm aramıza üye olursan daha cok şeyden faydalanabilirsin ...

2. LaViNYaM

LaViNYaM Editör Melek

aaaa ne güzel Allah kucağına da almayı nasip etsin inşşşş

3. ceydakoc1

ceydakoc1 Yeni Üye

çok sevindim adına bende bu gün yaptırdım umarım aynı duyguları yaşarım sevgiler

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Slm
    Merhaba bende tesadüf gördüm siteyi birbuçuk yıllık evliyim hiç korunmadık yapılan araştırmalardada ne eşimde ne bende sorun yok fakat bebek olmadı 1 haziranda aşılamamı yaptırdım çarşamba günü test yaptıracam hem ümitsizim hem heycanlı ama göğüslerimde şişlik ve ağrı var ara ara kasık ağrım ve akıntım var aşılama yaptırıp tutan arkadaşlar yazarsa sevinirim bu belirtiler onlarda olmuşmu acaba

elfidamsanem bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaslar bende 25 haziranda yaptirdim asilamayi sabirsizlikla bekliyorum insaallah istedigimiz gb sonuclanir rabbim hic kimseyi bu duygudan mahrum etmesin amin...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende 25 haziranda ilk aşılamamı oldum,p.tesi gitmeyi düşünüyorum,umarım sağlıklı bi bebişimiz vardır..ama adetim olcakmış gibi karnımda ve kasıklarımda ağrı var,ya hasta olursam :(

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende aşılama yaptırdım marmara üniversitesi de hiç ağrım olmadı şimdide yok bugün 4. gün hiç ümidim yok ama rabbim büyük tür inşallah tutmuşturadece bel ağrım var biraz

8. ayse.c

ayse.c Yeni Üye

ben artık bekleyemiyorum 10 agusosta aşılama oldum adetimin 20. günü ve 13. gün test yaptırsım 1.2 negatif cıktı ama adetim geceli 4. gün oldu artık dayanamıyorum kac gün sonra belli olur lütfen yardımcı olun

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bugün aşılamamın 12. günü çok heyecanlıyım pazartesi yi bekliyorum inşallah bebek vardır ama adet ağrılarım oluyo

10. gozdanis

gozdanis Yeni Üye

merhaba;
    bende 20 agustos yani bayramın 2. günü aşılama yaptırdım. bu gun 4. günüm. ama hiçmi hiç bir degişiklik yada belirti yok. sanırım tutmadııı

11. sevinçne va

sevinçne va Forum Okuru

vajinismus

bende aşilama yaptırdım

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Aşılaması tutan arkadaşlar belirtileri nelerdir yazarmısınız

13. Artemis80

Artemis80 Yeni Üye

Herkese merhabalar... Ben de dün yani 12.de ilk asilamami yaptirdim.PCO hastasiyim ve 10 yili askindir Diane 35 ile tedavi görüyordum. Evlendikten sonra da 4 yil daha dogum kontrol hapini kullandim. Bu yüzden de cok sükür yumurtaliklarim PCO'lu gibi durmuyormus doktorumun dedigine göre. Ve gecen yil Diane'yi biraktigim andan itibaren bir ay sonra hamile kaldim. Maalesef bir kac hafta sonra düsük yaptim. Daha sonra da zaten adetim yine düzensizlesti ve Klomen tedavisinden sonra normal iliskiyle hamile kamlaya calistim ama yine tutmadi. Gecen hafta tekrar Klomen ile tedavi gördüm ve catlatma ignesinden sonra dün ilk kez asilama yapildi. Esimin spermleri de iyiymis, sadece biraz hareketi yavas dedi doktor ama trajik bir durum degilmis. Sonuc itibariyla daha bugün ikinci günüm ve önümde koca bir iki hafta var sonucu ögrenmem icin. Ama sizlere danismak istedigim konu aslinda, bugün cok kötü kokulu bir akintinin geldigini farkettim. Böyle bildiginiz kokmus balik gibi... Bu arada yumurtlamam yarin sabaha kadar devam edecek, acaba o mu böyle koku saliyor anlamadim, daha önce hic böyle kokmamisti. Akinti seffaf bir sekilde oldugu gibi, böyle sümük gibi beyazimsi da oldu ve her iki sekilde de kokmus balik gibi kokuyordu. Acaba sizlerde de asilamadan sonra böyle bir koku oldu mu? Ne oldugunu anlayamadim dogrusu... Ve beni biraz endiselendirdi...

Cevaplariniz icin simdiden cok tesekkür ederim...

Allah bebek isteyen herkese nasip etsin, sevgiler...

14. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende ilk kez aşılama yaptıracağım. İnşallah hepimiz hakkında hayırlısı olur

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Herkese merhabalar; benimde 3.aşılamam. Bugün 10.günüm ve sabırsızlıkla bekliyorum pek umutlu değilim ama Allah kimsenin umudunu kırmasın. Belime ve kasıklarıma arada sancılar giriyor birkaç gündür bekliyorum fakat henüz hastalanmadım. Rabbim isteyen, dileyen herkese hayırlı evlatlar versin. İnşallah 2013 yılı hepimize uğur getirir.

Aşılamadan sonra gebelık kac gunde ogrenılır konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Aşılamadan sonra gebe kalanların paşlaşım alanı

Aşılama yaptırdıktan sonra hamile kaldıysanız bizimle belirtileri, bebeğin rahme yerleşirken ki kanama durumlarını, yaşadıklarınızı herşeyi anlatabilirsiniz. Üstelik bunları anlatırken diğer sizin durumunuzdaki kadınlara yardımcı olacaksınız. Bunları bizlerle paylaşırken üye olmanıza gerek yok. Hemen sayfanın altından hamile kalan meleklerimizden bu konu yada konularla ilgili yaşadıklarını ve...
  2. Aşılamadan sonra vucuttaki değişiklikler belirtiler

Arkadaşlar aşılamadan sonra progestoron ilacı kullanan gaz şikayeti,halsizlik ve kasık ağrısı çeken arkadaşlar varmı....?gebelik belirtisimi bilgilerimizi paylaşalım lütfen
  3. aşılamadan kaç gün sonra test yaptınız

aşılama aşılamadan kaç gün sonra test yapılır
  4. Aşılamadan ne kadar sonra gebelik ultrasonda görülür?

aşılamadan sonra gebelik testi ne zaman yapılır,aşılamadan sonra gebelik ne zaman belli olur,aşılamadan sonra gebelik belirtileri,aşılamadan sonra hamikle olduğumu nasıl anlarım,aşılama hakkında bilgiler Aşılama ile gebelik elde edilemezse (aşılama tutmazsa) adet kanaması sıklıkla aşılamadan 15-20 gün sonra başlar. Kendiliğinden adet kanaması (mens, regl) başlamazsa doktorunuza danışmanız...
  5. hamılelık kac gunde bellı olur ?

evet anneler, anne adayları, anne olmaya hazırlananlar. Sımdı bıze yardımcı olursanız cok sevınırım ..

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. aşılamadan kaç gün sonra adet olunur

,
  2. aşilamadan kaç gün sonra adet görülür

,
  3. aşılamanın 9.günü belirtiler

,
  4. asilamanin 11. gunu,
  5. aşılamanın 9.günü,
  6. aşılamada 8.gün belirtileri,
  7. aşılamada 10.gün belirtileri ,