gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında )

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Daha önceden progestan kullanan meleklerimiz http://www.meleklermekani.com/gebelik/174266-progestan-kullananlar-burayaaaaaaaaa.html başlığı altından progestan kullanım süreci , adet gecikmelerini ve kanama gibi durumlarını bu konumuzdan paylaşmıştı. [​IMG] Sizlerde aşılamadan sonra progestan kullanmışsanız diğer kullanan arkadaşlarımıza umut olmak, onlara destek olmak adına bu konunun hemen altından yaşadıklarınızı, hamile kalma sürecini bizimle paylaşabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken bu konunun hemen altından cevapla bölümü ile yaşadıklarınızı ve bu sancılı süreci bizlere anlatmanız.

2. Elif ırmak

Elif ırmak Forum Okuru

Benim progestanım çok düşük Dr yumurtlama olmuyor dedi ve iğnelere başladık. Salı günü aşılamam var eğer tutarsa yüksek ihtimal progestan verir 2 hafta sonra yazarım inş

3. sibel gül

sibel gül Forum Okuru

ben tüp bebek yaptırdım progesteron ignesi kullanıyorum çok şiddetli agrılarım var bu durumda olan varsa lütfen yazın...

4. gülcan öz

gülcan öz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende tüp bebek tedavisi gördüm halen kontrollerim devam ediyor progestan 50mg lık 2 ampul devam ediyorum bacaklarımın üstüne basamadığım dahi oldu ağrı yapmaya devam ediyor oturmak şiddetlendiriyor yan etkileri de var ama sonucunda değecek inşallah 3 hafta daha kullanacağım belki sizin bitmiş olabilir allah sağlık versin hepsine katlanırım

5. elfidamsanem

elfidamsanem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4.382
    Ödül Puanları:
    113
    Slm aleykum hanimlar, ben aslinda bir kaç hafta dir baska bi baslik altinda yaziyordum. Ama Simdi biraz siteyi gezince burayi buldum. Ben cumartesi günü asilama oldum. Ve dun aksam yani pazar aksami progesteron à basladim gunluk bi hap olarak on gün kullancam. Benim size sormak istedigim su, dun gece den beri kasiklarimda çok agrim var, soldan saga cizgi seklinde agriyor sanki biri bir bicakla orayi defalarca dogruyor gibi. Acaba diyorum bunlar ilacin yan etkileri olabilirmi, yoksa bebek mi tutunmaya calisiyor acaba ? Beni aydinlatirmisiniz rica etsem ? Tesekkur ederim Kizlar.

6. Melek erbek

Melek erbek Forum Okuru

Ben bugün aşılama oldum kasiklarim da şiddetli ağrı var dr progestan yazdı yan etkisi olabilir

7. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Aşılama sonrası olağan durumlar .Yani yan etki falan yok. Mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

8. ouzkrn

ouzkrn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Mrb bise sorcam bende progestan kullaniyorum asilamamin 9 gunu sag kasigim agriyor ilactan dolayimidir.

9. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,

Progestanla ilgisi yok. Daha önce aşılama tedavisin de kullanılan , ovülasyonu sağlayan ,ilaçların etkisi..

ouzkrn bunu beğendi.
Aşılamadan sonra progestan kullananlar ( Progestan Kullanımı hakkında ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan kullananlar burayaaaaaaaaa..

progestan progestan nedir kullananlar hamilelikte kullananlar hamilelik kızlar doktorum bana progestan verdi iki ay boyunca hamile kalmana yardım cı olur dedi bunu kullanananız var mı.. bu hapla hamile kalan varmı.. yalnız bu hap çok baş dönmesi yapıyormuş..doktorum bana günde 3 kez 10 gün iç dedi..bazıları vajinadan kullanmış ama bana bahsetmedi..
  2. progestan kullananlar

progestan kullananlar

progestan yan etkileri progestan kullananlar hamilelikte kullananlar ilacının yan etkileri arkadaşlar progestan kullanan var mı, ben bu ay adetimin 15. günü başladım bu ilaca ve ciddi yan etkiler yaşamaktayım. Hatta hamilelik belirtilerine benzer etkiler ama bu kadar çabuk olmayacağından hamilelik olduğunu düşünmüyorum. Ama bu kadar fazla yan etki yaşamam normal mi sizce?
  3. Progestan Etkileri hakkında bilgiler

Progestan Etkileri hakkında bilgiler

progestan kullananlar progesan etkileri merhaba melekler geçenlerde doktorum bana progestan ilaç verdi kistt varmış ondan dolayı ilacı içinde dengemi şaşırdım desem yeridir baş dönmeleri falan neyse ilaç bitti nerdeyse 10 günü geçti biteli ama halen benim baş dönmelerim devam ediyorr tam olarak dönmede değil sanki birisi kafamı sıkıyorr ve karşımdaki görüntü gidip geliyor tv gibi düşünün...
  4. progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

progestan ve glukofen kullananlar ve hamile kalanlar ...

merhaba hanımlar sizi sürekli takip ediyorum bugünde üye oldum çıkmaza düştüm 1 yıllık evliyim pko var bende adet olamıyordum dr gittim 4 - 5 aydır pogestan 200 mg ve glukofen 1000 mg kullanıyorum ve bu ay adetime 10 gün varkenden beri göğüslerimin ucu çok acıyor.sağlık ocağına gittim dedi ki kullandığın ilaçlar hormonlarını etkilemiş olabilir ama adetin gecikirse gel dedi test yaparız :D...

Sayfayı Paylaş